Petlas Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Petlas askeri amaçlı lastiklerde dışa bağımlılığı kaldırmak için, 1976 yılında kurulmuştur.  Günümüzde 100 üzerinde ülkeye ihracat yapar hale gelmiştir. Firma personel ihtiyaçlarını, ilan vererek karşılar. 

Petlas İş İlanları

Günümüzde gerek iş verenler, gerekse iş arayanlar kariyer sitelerini yoğun olarak kullanır. Bu anlamda çok sayıda işletme ve şirket, ilan vermede burayı tercih eder. Bu sebeple adayların Petlas güncel duyuruları için söz konusu sayfaları takip etmesi gerekir. 

Bunlardan bir tanesi de Kariyer.net’tir. Burada Petlas profili görülmekte olup, adayların başvurması için aktif ilanlar söz konusudur. Bu sebeple gerek bu site, gerekse diğer kariyer sayfaları ilerleyen dönemlerdeki ilanlar için de takip edilmelidir.

Kurum hakkında detaylı bilgi ve insan kaynakları politikaları için kendi sitesi ziyaret edilebilir. 

Nasıl Başvurulur?

Petlas çalışanı olmak için https://www.petlas.com.tr/insan-kaynaklari adresine girerek, forma ulaşmanız mümkündür. Bunun haricinde adayların Kariyer.net üzerinden de başvurma imkânı vardır. Bunun için ilk önce sitede üyeliğe gereksinim vardır. 

Bu işlem tamamlandıktan sonra sıra özgeçmiş doldurmaya gelir. Sonrasında ise tek yapılması gereken ilana başvurmadır. Ancak önceki tarihlerde açtığınız hesabınız varsa, yeniden üye olmak yerine kullanıcı adıyla giriş yapıp, özgeçmişi düzenlemek yeterlidir.

Bu şekilde başvuru yapıldıktan sonra firma, uyumlu gördüğü adaylara dönüş yapar. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Petlas içerisinde çok sayıda departman vardır. Bu nedenle başvuru yapılabilecek pozisyonlar da oldukça fazladır. Yılın farklı dönemlerinde, ihtiyaç çerçevesinde ilanlar açılmakta olup adaylar başvurabilir. 

Bu çerçevede kariyer.net üzerinde açık şu pozisyonlar görülür;

 1. Regional Export Manager
 2. Endüstriyel Tasarım Mühendisi
 3. İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

Başvurmak isteyen adaylar, öncelikle hepsini incelemelidir.

Pozisyon Açıklamaları

Yukarıda bahsettiğimiz pozisyonların kısa açıklamaları şöyledir;

 1. Regional Export Manager: Pazar trendlerini ve rekabeti takip etmek, Satış hedeflerini bütçelerle aynı hizada sunmak gibi iş tanımları vardır.
 2. Endüstriyel Tasarım Mühendisi: Kalite süreçleri içinde bulunma, yeni ürün imalatını takip etme gibi görevleri vardır.
 3. İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı: Nitelikler arasında ölçme, değerlendirme ve raporlama hususlarında deneyimli olma gibi şartlar görülür.

41 yorum

 1. slm. Gökmen çelik ben işitme konuşma ve konusu normal az. Tanıyorum milletvekilli Abdullah çalış ve özen bektaş arkadaşım. işçi hizmetli temiz istiyorum rica ediyorum ne zaman mu? Babam tel cep ara konusu 05358987954

 2. 23yasındayım her işte hemen hemen deneyımım oldu petlas personel alımına ıhtıyaç olduğu için kendıme güvenıyorum çalşaçağıma emınım sizde ıstersenız burdayım 0543 923 06 34

 3. işsizim iş arıyorum daha önce petlas iş formunu doldurmuştum vasıfsız olarak fakat kurstan fortlift oparatörlük belgesi aldım tc numarasından dolayı muracat yapamıyorum saygılar.

 4. lastikçii ollarak işe ihtiyacim var 26 yaşindayim bekarim deneyim 12 senedir lastik tamir deyişim kamyon taksı işmakına lastik tamirle meslegımı devam etırdım suan için boşdayim petlas bünyesinde çalişmak istiyoruum saygilarimla yozgatan aliriza demirel 0541 426 05 66

 5. BEN MEHMET İNCEOLUK PETASIN ÇANKIRIDA AÇILACAK FABRİKASINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM 8 SENELİK İŞ DEYENİMİM VAR KAMYON LASTİKLERİ VE BALANS MAKİNESİ KULANDIM KALİTE KONTUROLUDE YAPABILIRIM ÇANKIRI ORTA HASANHACI KOYUNDE DOGDUM

 6. 27 yasındayım uzmanlık sınavı gergı petlastan cıkmıstım tekrar gırmek ıstıyorum ıhtıyacım var ısımı sevıyodum tekrar gırmek ıstıyorum kırsehırde ıkametgah edıyorum 541 212 20 40

 7. adım yüksel: denizli sevindik mah. 2328 sok no 3te (ankara bulvarı belediye kantarı yanı) oto lastik tamirciliği yapıyorum aynı zamanda geri dönüşüm (ötl)lastik topluyorum. lisansım yok sadece ara depalama faaliyeti yapıyorum lasdere üye olabilmem sözkonusu değil ama istiyorum ötl konusunda daha aktif nasıl çalışabilirim lütfen bilgi verirseniz sevinirim. aynı zamanda petlas ürünlerini satişını yapmak istiyorum finansman konusunda eksiklerim var işletmemin konumu ve potansiyelini arttırmak istiyorum ÇELEN OTO LASTİK 535 633 58 72

 8. 10 senedir otomotiv sektorunde calismaktayim.5 sene cekici kullandim.5 sene forklift kullandim.seyahat engelim yoktur.ikamet engelim yoktur.sizinle calismak istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*