Petlas Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Petlas’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Petlas bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Petlas personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Petlas askeri amaçlı lastiklerde dışa bağımlılığı kaldırmak için, 1976 yılında kurulmuştur.  Günümüzde 100 üzerinde ülkeye ihracat yapar hale gelmiştir. Firma personel ihtiyaçlarını, ilan vererek karşılar. 

petlas personel alımı

Petlas İş İlanları

Günümüzde gerek iş verenler, gerekse iş arayanlar kariyer sitelerini yoğun olarak kullanır. Bu anlamda çok sayıda işletme ve şirket, ilan vermede burayı tercih eder. Bu sebeple adayların Petlas güncel duyuruları için söz konusu sayfaları takip etmesi gerekir. 

Pozisyon Lokasyon
AR Ge Kimya Mühendisi Kırşehir
Bakım Mühendisi Kırşehir
Dış Satın Alma Uzmanı Kırşehir
Kalite Yönetim Sistem Şefi Kırşehir

Bunlardan bir tanesi de Kariyer.net’tir. Burada Petlas profili görülmekte olup, adayların başvurması için aktif ilanlar söz konusudur. Bu sebeple gerek bu site, gerekse diğer kariyer sayfaları ilerleyen dönemlerdeki ilanlar için de takip edilmelidir.

Kurum hakkında detaylı bilgi ve insan kaynakları politikaları için kendi sitesi ziyaret edilebilir. 

Nasıl Başvurulur?

Petlas çalışanı olmak için https://www.petlas.com.tr/insan-kaynaklari adresine girerek, forma ulaşmanız mümkündür. Bunun haricinde adayların Kariyer.net üzerinden de başvurma imkânı vardır. Bunun için ilk önce sitede üyeliğe gereksinim vardır. 

Bu işlem tamamlandıktan sonra sıra özgeçmiş doldurmaya gelir. Sonrasında ise tek yapılması gereken ilana başvurmadır. Ancak önceki tarihlerde açtığınız hesabınız varsa, yeniden üye olmak yerine kullanıcı adıyla giriş yapıp, özgeçmişi düzenlemek yeterlidir.

Bu şekilde başvuru yapıldıktan sonra firma, uyumlu gördüğü adaylara dönüş yapar. 

Çalışılabilecek Pozisyonlar

Petlas içerisinde çok sayıda departman vardır. Bu nedenle başvuru yapılabilecek pozisyonlar da oldukça fazladır. Yılın farklı dönemlerinde, ihtiyaç çerçevesinde ilanlar açılmakta olup adaylar başvurabilir. 

Bu çerçevede kariyer.net üzerinde açık şu pozisyonlar görülür;

 1. Regional Export Manager
 2. Endüstriyel Tasarım Mühendisi
 3. İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı

Başvurmak isteyen adaylar, öncelikle hepsini incelemelidir.

Pozisyon Açıklamaları

Yukarıda bahsettiğimiz pozisyonların kısa açıklamaları şöyledir;

 1. Regional Export Manager: Pazar trendlerini ve rekabeti takip etmek, Satış hedeflerini bütçelerle aynı hizada sunmak gibi iş tanımları vardır.
 2. Endüstriyel Tasarım Mühendisi: Kalite süreçleri içinde bulunma, yeni ürün imalatını takip etme gibi görevleri vardır.
 3. İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı: Nitelikler arasında ölçme, değerlendirme ve raporlama hususlarında deneyimli olma gibi şartlar görülür.

Petlas Benzer İş İlanları

25 Comments

 1. lastikçii ollarak işe ihtiyacim var 26 yaşindayim bekarim deneyim 12 senedir lastik tamir deyişim kamyon taksı işmakına lastik tamirle meslegımı devam etırdım suan için boşdayim petlas bünyesinde çalişmak istiyoruum saygilarimla yozgatan aliriza demirel 0541 426 05 66

 2. Ben 33 yaşındayım iş arıyorum lise mezunuyum petlas bünyesinde faaliyet gösteren biri olmak istiyorum.

 3. işsizim iş arıyorum daha önce petlas iş formunu doldurmuştum vasıfsız olarak fakat kurstan fortlift oparatörlük belgesi aldım tc numarasından dolayı muracat yapamıyorum saygılar.

 4. 3sene kepçe oporötörlügü yaptım şuan boştayım iş arıyorum belediyede çalıştım tel 5378157912

 5. 23yasındayım her işte hemen hemen deneyımım oldu petlas personel alımına ıhtıyaç olduğu için kendıme güvenıyorum çalşaçağıma emınım sizde ıstersenız burdayım 0543 923 06 34

 6. ELEKTRIK ELEKTIRONIK TEKNOLOJISI ELEKTRIKLI EV ALETLERI TEKNIK SERVISCILIGI BELGEM VAR 16 SENEDIR IHLAS SERVISDE CALISIYORUM 5052418619

 7. slm. Gökmen çelik ben işitme konuşma ve konusu normal az. Tanıyorum milletvekilli Abdullah çalış ve özen bektaş arkadaşım. işçi hizmetli temiz istiyorum rica ediyorum ne zaman mu? Babam tel cep ara konusu 05358987954

 8. elektirik ve elektronik işinden anlıyorum hidrolik pnomatik mezunuyum iş arıyorum 0542 894 76 13

 9. kırsehırde yasamaktayım yasım 22 2 seneden berı aslans mobılyada calısıorum sevkıyat bolumunde çıktım sımdı ıs basvurusu yapıorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*