Metro İstanbul Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Metro İstanbul Alımı Yapacak

Metro İstanbul’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Metro İstanbul bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Metro İstanbul personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Metro İstanbul Personel Alımı ve İş İlanları

Metro İstanbul personel alım ilanını yakın zamanda duyurmuştu. Kurum bünyesinde çalışmak isteyen kişiler alımlar hakkında araştırma yapmakta ve başvuru zamanlarını merak etmektedir. Kurumda görevlendirilme üzere pek çok kategoriler için gereksinimlere göre personel alımı yapılmaktadır. Adaylar niteliklerine uygun alanlar için başvuru yapabilirler.

Yolcu memnuniyetini zirvede tutan bakış açısıyla faaliyetlerini sürdüren Metro İstanbul bünyesinde istihdam edecek kalifiyeli elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Temelinde insanı baz alan firma, çalışanlarına da ayrıcalıklı olanaklar sunmaktadır. Firmanın sunmuş geniş kapsamlı çalışma olanaklarından faydalanmak isteyen pek çok kişi alım için ilan sayfalarını araştırmakta.

Metro İstanbul Personel Alımı Yapacak

Metro İstanbul personel alımı yapacağı bilgisini vermişti. .Çeşitli alanlarda görevlendirilmek üzere kurum bünyesinde çalıştırılmak üzere nitelikli elemanlara ihtiyaç duyulmaktadır. İnsana saygılı, çevreye duyarlı, takım çalışmasına yatkı, gelişime açık ve hedefi kariyer planlaması olan kişileri firma bünyesine katmak için ilgili kişilerin başvurularını beklemekte.

Metro yatırım olanaklarının genişlemesiyle birlikte kurumda istihdam edilmesi gereken personele de ihtiyaç duyulmakta. Bu amaçla kurum bünyesinde çeşitli alanlarda yetiştirilmek ve çalıştırılmak üzere personel alımına gereksinim duyulmaktadır. Müracaatların ilgili kurumun web sitesi aracılığıyla yapılması beklenir. İş başvurusunda bulunma isteyen adaylar ilan sayfası yayınlanır yayınlanmaz başvurularını yapabilirler.

İlan sayfaları güncel olarak takip edilerek başvurularınızı geç kalmadan yapabilirsiniz. İlan zamanlarını kaçırdığınız takdirde başvurunuzu bir başka alım için yapma durumunda kalabilirsiniz. Bu bakımdan güncel olarak alım zamanlarını takip etmeyi unutmayın.

Metro İstanbul İş Başvurusu ve Başvuru Formu

Metro İstanbul personel alımı konusunda esnek davranıp dönemsel olarak belirli zaman aralıklarında ilan yayınlamaktadır. Adayların başvuru zamanlarında müracaatlarını yapmaları beklenir. Adaylar ilgili bulundukları alana göre açık kalan pozisyonlar için başvurularını yapabilir. Her alan için gerekli nitelikler farklı olabilir. Başvuru yaparken müracaat etmek istediğiniz işle ilgili gerekli şartları taşıyıp taşımadığınızı bilmenizde yarar vardır.

Başvurular tamamlandıktan sonra idari personel tarafından adaylar değerlendirmeye alınır. Adaylar içinde en uygun görülenler mülakata çağrılır. Mülakat esnasında kişinin genel olarak kişilik özellikleri test edilir. Kişinin iş yapma becerisi, iletişim becerileri gibi çeşitli özellikleri dikkate alınır. Sonrasında kişi yeterli görüldüğü takdirde işe alım süreci başlatılır.

Metro İstanbul İş İlanları ve Pozisyonları

Metro İstanbul iş ilanları kapsamında adaylar için açık pozisyonlar incelenerek müracaatların yapması beklenir. En yeni ve aktif ilan sayfası yayınlanır yayınlanmaz sitemiz üzerinden aktif ilanlar görüntülenecektir. İlanlar yayınlandığında açık pozisyonları inceleyebilir ve sizin için uygun olan birim için müracaatta bulunabilirsiniz.

Çalışılabilecek bazı pozisyonlar

 • İşletme Yönetimi
 • Makinist
 • Araç ve Tesis Bakım

16 Comments

 1. Selâm ben demiryolu ustasıyım bakım onarım kaynak biliyorum çalışmak istiyorum sizinle

 2. Silahlı özel güvenlğim ve iki türlü serifikam var üniversite mezunuyum 9 aylık çalışma sürem oldu iş baş vurusunda bulunmak istiyorum

 3. Merhabalar iş basvurusu için bi link gönderirmisin ? Güvenlik görevlisi olarak basvuru yapmak istiyorum

 4. İş başvurusu yapmak istiyorum başvuru formunun linkini göndermenizi istirham ediyorum

 5. özel güvenlik görevlisiyim. silahlı sertifika sahibiyim. metro istanbulda güvenlik görevlisi olarak çalışmak ve kuruma katkı sağlarken kendimi geliştirmek istiyorum.

 6. Merhabalar. İzmir metro da aktif tren sürücüsüyüm. Tren ehliyetim var. Bilgi edinmem mümkün müdür ?

 7. Güvenlik görevlisi (silahlı) kartım var işsisiz metroda açık is pozisyonunu varsa çalışmak istiyorum

  • Merhabalar bende ögg yim bünyenizde çalışmak için nerden nasıl başvuru yapabilirim uzun zamandır uğraşıyorum ibb üzerinden başvuru yaptım fakat genel bâşvuru olarak alındı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*