Metro İstanbul Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Metro İstanbul Alımı Yapacak

Metro İstanbul’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Metro İstanbul bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Metro İstanbul personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Metro İstanbul Personel Alımı ve İş İlanları

Firma Hakkında

Metro İstanbul’u hedeflerine ulaştıran ve başarıya taşıyan en büyük etken, sahip olduğu nitelikli insan kaynağıdır. Yolcu memnuniyetini en üst seviyeye taşımak, faaliyet sahasında liderliğini sürdürmek ve geliştirmek; Metro İstanbul’un insan kaynakları yaklaşımının ana unsurlarını oluşturmaktadır.

Metro İstanbul’un insan kaynakları stratejisi, faaliyet gösterdiği raylı sistemler toplu taşımacılığı standartlarını yukarı çekmek, sürdürülebilir bir kalite politikası ile yolcu memnuniyetini sağlamak ve küresel bir saygınlığa ulaşmak üzerine kuruludur. Metro İstanbul İnsan Kaynakları, kurumun bu stratejilerinin gerçekleştirilmesinde insan kaynağının sürekli gelişimini, motive edilmesini ve yönetimini sağlayacak sistemleri geliştirmeyi ve kurumsal ilkeler doğrultusunda uygulamayı hedefler.

Metro İstanbul İş İlanları

Metro İstanbul’a iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

 • İşletme Yönetimi
 • İşletme
 • Makinist
 • Araç ve Tesis Bakım

Metro İstanbul İş Başvurusu Formu

Metro İstanbul iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Metro İstanbul’ın iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

16 Comments

 1. Selâm ben demiryolu ustasıyım bakım onarım kaynak biliyorum çalışmak istiyorum sizinle

 2. Silahlı özel güvenlğim ve iki türlü serifikam var üniversite mezunuyum 9 aylık çalışma sürem oldu iş baş vurusunda bulunmak istiyorum

 3. Merhabalar iş basvurusu için bi link gönderirmisin ? Güvenlik görevlisi olarak basvuru yapmak istiyorum

 4. Merhaba İşitme engelliyim İstanbul Anadolu iş başvur Temizlik ve çay istiyorum cvp??

 5. İş başvurusu yapmak istiyorum başvuru formunun linkini göndermenizi istirham ediyorum

 6. özel güvenlik görevlisiyim. silahlı sertifika sahibiyim. metro istanbulda güvenlik görevlisi olarak çalışmak ve kuruma katkı sağlarken kendimi geliştirmek istiyorum.

 7. Merhabalar. İzmir metro da aktif tren sürücüsüyüm. Tren ehliyetim var. Bilgi edinmem mümkün müdür ?

 8. Güvenlik görevlisi (silahlı) kartım var işsisiz metroda açık is pozisyonunu varsa çalışmak istiyorum

  • Merhabalar bende ögg yim bünyenizde çalışmak için nerden nasıl başvuru yapabilirim uzun zamandır uğraşıyorum ibb üzerinden başvuru yaptım fakat genel bâşvuru olarak alındı

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*