Silifke Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Silifke Belediyesi Personel Alımı

1918 yılına kadar Adana’ya bağlı olan Silifke, 1924 yılında İçel ilinin merkez ilçesi olarak kabul edildi ve 2002 yılı itibariyle İçel ismi Mersin olarak değiştirilmesiyle Mersin’in ilçesi oldu.

Şeffaflık ve ortak aklı temel alan yönetim anlayışı çerçevesinde, fiziksel yatırımların yanı sıra kültürel ve sosyal proje ve etkinliklerimizle Silifke’nin ışığının daha da artması için çalışmalar yapan Silifke Belediyesi, projelerini ilçede yaz aylarında gerçekleşen turizm faaliyetlerinin diğer mevsim ve aylara da yayılması yönünde yoğunlaştırdı.

Hayata geçirdiği yoğun çalışmaları kapsamında yeni personellere ihtiyaç duyan kurumun yakın zaman içerisinde kadrosuna personel alımı yapacağı tahmin edilmektedir.

Silifke Belediyesi Personel Alımı

Silifke Belediyesi İşçi Alımı

Silifke’nin, tarihi dokusu ve doğal güzelliklerinin birleşmesiyle oluşan tabiat harikalarıyla örülü muhteşem coğrafyasında turizm hareketlerini artıracak yatırımları ile dikkat çeken Silifke Belediyesi’nin kadrosuna alacağı personeller hususunda internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendireceği öngörülmektedir.

Silifke Belediyesi Memur Alımı

Memur alımlarında başvurular internet üzerinden olmamaktadır. Ancak adaylar Silifke Belediyesi memur alımı için ilanları internetten takip edebilirler. Bu sayede başvuru koşulları, tarihi, gerekli belgeler gibi ayrıntıları öğrenebilirler.

Başvuruları ise fiziksel ortamda yapmaları gerekmekte fakat söz konusu durum kadroya göre değişebilmektedir. Bazı durumlarda adayların KPSS sınavına girmesi istenilmektedir. Bu durumda KPSS için başvurular bilindiği gibi ÖSYM resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Silifke Belediyesi memur alımı başvuru ve sınav aşamaları sonrasında, tercih zamanında tercih kılavuzun da ilgili belediyenin açtığı kadrolar bulunabilir ve başvurular yapılabilir. Bu nedenle özellikle de sınav şartı koyulan kadrolar için başvuru süreçlerinin internetten ilerlediğini söyleyebiliriz.

Silifke Belediyesi İş İlanları

Silifke’nin, tarihi dokusu ve doğal güzelliklerinin birleşmesiyle oluşan tabiat harikalarıyla örülü muhteşem coğrafyasında turizm hareketlerini artıracak yatırımları ile dikkat çeken Silifke Belediyesi’nin kadrosuna alacağı personeller hususunda internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendireceği öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Silifke Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Silifke Belediyesi, kadrosunda sözleşmeli işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu (niteliklerine göre uygun olacak birime başvuru yapmak kaydıyla) eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.

Silifke Belediyesi insan kaynakları birimince değerlendirilecek olan başvurulardan sonuçları olumlu olan adaylara insan kaynakları yetkilileri tarafından geri dönüş yapılmakta ve işe alım süreci başlatılmaktadır. Belediye kadrosuna memur olarak dâhil olmak isteyen adayların ise KPSS’den yeterli puanı almış olmaları ve belediyenin yayınlamış olduğu açık pozisyonlara ÖSYM tarafından yerleştirilmeleri gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Silifke İş İlanları

Adaylar kimi zaman acil iş bulmak zorunda kalabiliyorlar. Eğer belediyenin personel alımı yapacağı tarih belli değilse, web sitemiz üzerinden Silifke iş ilanları sayfasını güncel bir şekilde takip edebilirsiniz. Bu sayfada bulabileceğiniz işler için de başvurularınızı “başvuru yap” butonuna tıklayarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Güncel Silifke iş ilanları

 • Mağaza Sorumlusu
 • Mağaza Ekip Üyesi
 • SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ
 • Mersin Hiper CarrefourSA Hipermarket Restoran Şefi
 • MADENİ YAĞ VE AKÜ SATIŞ TEMSİLCİSİ

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de Silifke iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*