İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Mersin Yenişehir Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Mersin Yenişehir Belediyesi Personel Alımı

Mersin’in gelişiminde önemli bir katkısı bulunan Yenişehir Belediyesi, projeleri ile ilçe sınırlarını daha yaşanabilir bir hale getirmektedir. Belediye bünyesinde açılan kadrolar doğrultusunda Mersin Yenişehir Belediyesi personel alımı yapılmaktadır.

Yenişehir Belediyesi ne zaman memur alacak yada işçi alım tarihi gibi sıkça merak edilen sorular için kesin bir cevap henüz veremiyoruz. Nitekim belediye bünyesindeki bu kadroların açılması, çeşitli nedenlerden dolayı boşalan kadrolara göre belirlenmektedir.

Belediye kimi zaman alt yapısını güçlendirmek veya faaliyet alanlarını genişletmek için yeni personel alımlarını yaparak iş gücünü karşılamaktadır. Bu yüzden adayların alımları güncel olarak hem web sitemiz üzerinden, hem de işkur resmi web sitesi üzerinden takip etmeleri gerekmektedir.

Mersin Yenişehir Belediyesi Personel Alımı

Yenişehir Belediyesi İşçi Alımı

Belediyede herkese göre bir iş mutlaka bulunmaktadır. Bu nedenle erkek ya da kadın adayların, eğitim durumu ne düzeyde olursa olsun, Yenişehir Belediyesi işçi alımı ilanlarını takip ederek başvurularını gerçekleştirmelidirler. Çünkü işçi alımları sadece yerel yönetimler binası değil, aynı zamanda sezonluk saha çalışmaları için de yapılmaktadır.

Personel alımları işçi, teknik ve idari kadrolarda ayrı ayrı yapılmaktadır. İşçi kadrosuna yönelik alımları takip edebilmek için işkur resmi web sitesinde açılan ilanları kontrol etmelisiniz. Dilerseniz daha kolayı web sitemiz üzerinden de bu ilanları güncel bir şekilde takip edebilirsiniz. İşçi görevinde işe başlayanlar ayrıca kadroya geçme imkânları da mevcuttur.

Yenişehir Belediyesi Memur Alımı

Yenişehir Belediyesi memur alımı hem teknik, hem de idari kadroda gerçekleştirilen alımlar olmaktadır. Bu alımlarda adayların kimi zaman belirli bir yüksek öğretim branşında eğitim almış olmaları önemli olmaktadır.

Çoğu zaman yaş kriteri de önemli olup, şimdiye kadar açılan memur alımına yönelik kadrolardaki alımları da dikkate aldığımızda üst yaş sınırının 35 olarak belirtildiğini görmekteyiz. Elbette ki uzman düzeyindeki alımlarda bu yaş sınırı daha da yüksek olmaktadır. Ancak özellikle de genel düzeyde memur alımlarında yaş sınırı belirtildiği gibidir.

Atanan memurlar sözleşmeli olarak atanabildiği gibi uzun dönem olarak da atanabilmektedir. Bu tamamen söz konusu kadroya göre değişir. Ancak bir diğer önemli avantaj ise kıdem durumudur. Zaman içerisinde memurlar kıdemlerini yükseltebilirler ve bu sayede maaşlarında ciddi oranda bir artış sağlanır. Bunun için Yenişehir Belediyesi memur alımı başvuruları takip edilmelidir.

Yenişehir İş İlanları

Belediye’nin gerçekleştirdiği personel alımlarında şansı olmayan adaylar, daha esnek alım şartlarının yer aldığı Yenişehir iş ilanları için başvuruda bulunabilirler. Farklı türden işletmelerin düzenli olarak gerçekleştirdiği alımlarda başvuru koşullarını dikkate alarak, başvuru tarihleri arasında başvurularınızı gerçekleştirmelisiniz.

Güncel Yenişehir iş ilanları:

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir