Pirelli Lastik Personel Alımı 2017

pirelli-is-basvurusu

Pirelli Lastik personel alımı yapacak!

Pirelli Lastik iş başvurusu yaparak sizde Pirelli Lastik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Pirelli Lastik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Pirelli Lastik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Pirelli Lastik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Satış adetlerine göre dünyanın en büyük beşinci uluslararası lastik üreticisi olan Pirelli, yüksek teknolojisiyle premium segmentin lideridir. Dünyanın dört kıtasında yer alan 19 fabrikasıyla 160’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

1872’de kurulmuş olup 1922’den bu yana Milano Borsası’nda işlem görmektedir. Pirelli, uzun sanayi geçmişini marka gücü ve ürün kalitesiyle yenilikçi bir yapıya bürüyerek rakiplerinden ayrılmaktadır. 2002’den beri PZero Moda, yüksek teknoloji projeleri ve 2011-2013 yılları arasında F1™’in tek resmi lastik tedarikçisi olarak seçilmesiyle daha da güçlenmektedir.

Yeşil Performans» stratejisine bağlı olarak Pirelli her zaman ArGe çalışmalarına odaklanmış, ürün ve hizmetlerinde üstün kalite ve teknolojiden ödün vermeden çevresel duyarlılığın en iyi örneğini sergilemiştir.

Hem batı hem de doğu pazarında lider konumunda bulunan Pirelli, sürekli daha performanslı ve güvenilir lastikler yaratmak için araştırma geliştirme aşamasında istikrarlı bir emek sarfederek zirvedeki konumunu korumayı başarmaktadır.

Pirelli’yi iş başvurusunda bulunmak için buraya tıklayınız.

4 Comments

  1. fehmi tahtakale 23 Şubat 2014
  2. isa KANBUR 26 Şubat 2014
  3. mahmut ak 11 Mart 2014
  4. semih İTİK 18 Mayıs 2014

Leave a Reply