Pirelli Lastik Personel Alımı 2017

pirelli-is-basvurusu

Pirelli Lastik personel alımı yapacak!

Pirelli Lastik iş başvurusu yaparak sizde Pirelli Lastik’ın gücünden güç alabilirsiniz. Pirelli Lastik personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Pirelli Lastik eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Pirelli Lastik insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Satış adetlerine göre dünyanın en büyük beşinci uluslararası lastik üreticisi olan Pirelli, yüksek teknolojisiyle premium segmentin lideridir. Dünyanın dört kıtasında yer alan 19 fabrikasıyla 160’tan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.

1872’de kurulmuş olup 1922’den bu yana Milano Borsası’nda işlem görmektedir. Pirelli, uzun sanayi geçmişini marka gücü ve ürün kalitesiyle yenilikçi bir yapıya bürüyerek rakiplerinden ayrılmaktadır. 2002’den beri PZero Moda, yüksek teknoloji projeleri ve 2011-2013 yılları arasında F1™’in tek resmi lastik tedarikçisi olarak seçilmesiyle daha da güçlenmektedir.

Yeşil Performans» stratejisine bağlı olarak Pirelli her zaman ArGe çalışmalarına odaklanmış, ürün ve hizmetlerinde üstün kalite ve teknolojiden ödün vermeden çevresel duyarlılığın en iyi örneğini sergilemiştir.

Hem batı hem de doğu pazarında lider konumunda bulunan Pirelli, sürekli daha performanslı ve güvenilir lastikler yaratmak için araştırma geliştirme aşamasında istikrarlı bir emek sarfederek zirvedeki konumunu korumayı başarmaktadır.

Pirelli’yi iş başvurusunda bulunmak için buraya tıklayınız.

 

Aramalar: , ,

 

More Posts in Personel Alımları

 
 

Paylaş 
 
 

4 Comments

 • fehmi tahtakale

  …..

 • isa KANBUR

  kocaeli EML. lisesi mezunu olup kosekoy tepecik mah. ikametgah etmis bulunmaktayim. issiz oldugumdan dolayi sizinle calismak istiyorum..

 • mahmut ak

  kocaeli gölcüte ikamet ediyorum EML LİSESİ metal bölümü mezunuyum aynı zamanda montajcılık sertifikası ve lastik üretim oparatörlük belgem vardır işsiz olduğumdan dolayı sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım cep.05398436521

 • semih İTİK

  kocaeliendüstri meslek lisesi mezunuyum motorlu araçlar bölümü elektirik elektironık meslek lisesi megzunuyum kartepede hikahmehkah etmekteyım sizinle calışmak istıyorum

 
 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir