Pirelli Lastik Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Pirelli Lastik’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Pirelli Lastik bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Pirelli Lastik personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Giovanni Battista Pirelli tarafından bir adet buharlı makine, 5 memur ve 50 işçi ile Milano’da 1872 yılında plastik üreticisi olarak kurulmuş, uluslar arası arenada faaliyet gösteren bir kuruluştur. Lastik sektöründe ciro anlamında dünyanın 5. en büyük markası olan Pirelli, 2006 yılında 3,94 milyar euro satış elde ederek bir önceki yıla göre % 8,7 büyüme kaydetmiştir.

Pirelli Lastik Personel Alımı ve İş İlanları

Pirelli Lastik İş İlanları

1872 tarihinden beri adından aynı kalitede ve saygınlıkla bahsettiren Pirelli, yürüdüğü yoldan hiç şaşmadan ürünlerini müşterileri ile buluşturmaya devam etmektedir. Pek çok insanın kariyer hedefleri içerisinde yer alan lastik sektöründe önemli bir marka olan Pirelli, kendi bünyesinde çalışmak isteyen ve hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için belirli zamanlarda iş ilanları yayınlamaktadır.

Burada önemli olan husus ise iş için başvuru yapacak ve bu marka ile çalışmak isteyen kişilerin başvurdukları pozisyonlara dikkat etmeleri gerekmektedir. Aranan nitelikleri dikkatlice incelemeleri ve bu nitelikleri taşıdıklarından emin oldukları takdirde ilana başvuru yapmaları doğru olacaktır.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Customer Services Supervisor İstanbul(Avr.)

Nasıl Başvurulur?

Bu iş ilanlarını Kariyer.net gibi önemli kariyer siteleri üzerinden yayınlayan Pirelli’ye iş başvurusunda bulunmak isteyenlerin yapmaları gerekenler şu şekildedir.

  1. Öncelikle arama motoru olan Google sayfasını açmalıdırlar.
  2. Daha sonra karşılarına çıkan sekmede arama yerine “Pirelli İş İlanları” yazaları yeterli olacaktır.
  3. Burada karşılarına çıkan seçeneklerden ikinci sırada olan Kariyer.net’in olduğu seçeneği seçmeleri gerekmektedir.
  4. Açılan bu sayfada aşağı kısımda bu markanın iş ilanları çıkmaktadır. Bu seçenekler içerisinden kendi pozisyonuna en uygun ve aranan nitelikleri taşıdığını düşünen adaylar iş için başvuru yapabilmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Kıdemli Ürün Pazarlama Uzmanı

Pozisyonların Açıklamaları

  • Kıdemli Ürün Pazarlama Uzmanı: Pazarlama departmanında saha ya da masa başında çalışmaktadır. Markanın bulunduğu pazarlarda güçlenmesi ya da yeni Pazar yerlerinin açılmasında görev almaktadır. 

Temel Bilgiler

Minimum Çalışma Yaşı; 18

Minimum Eğitim Seviyesi; Lise

İşe Alım Yapılacak İller; İstanbul

Pirelli Lastik Benzer İş İlanları

4 Comments

  1. kocaeliendüstri meslek lisesi mezunuyum motorlu araçlar bölümü elektirik elektironık meslek lisesi megzunuyum kartepede hikahmehkah etmekteyım sizinle calışmak istıyorum

  2. kocaeli gölcüte ikamet ediyorum EML LİSESİ metal bölümü mezunuyum aynı zamanda montajcılık sertifikası ve lastik üretim oparatörlük belgem vardır işsiz olduğumdan dolayı sizinle çalışmaktan mutluluk duyarım cep.05398436521

  3. kocaeli EML. lisesi mezunu olup kosekoy tepecik mah. ikametgah etmis bulunmaktayim. issiz oldugumdan dolayi sizinle calismak istiyorum..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*