Birim Bilgi Teknolojileri Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Birim Bilgi Teknolojileri personel alımı yapacak!

Birim Bilgi Teknolojileri iş başvurusu yaparak sizde Birim Bilgi Teknolojileri ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Birim Bilgi Teknolojileri personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Birim Bilgi Teknolojileri eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Birim Bilgi Teknolojileri insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Merkezi İzmir’de bulunan Birim Bilgi Teknolojileri,  Türkiye çapında hizmet veren, 3 bölge Müdürlüğündeki  2000’e yakın çalışanıyla  sağlık bilişimi sektörünün  lider şirketidir.

1991’de kurulan,  2006 yılında Vestel ile şirket evliliği yaparak daha da güçlenen Birim  dijital sağlık uygulamaları alanındaki liderliğini bölge ülkelere de yaymayı hedeflemektedir. Birim’in global gelişim yaklaşımı, ülke çapında edindiğimiz  deneyimi dünya çapında stratejik olarak önemli pazarlarda geliştirmeye odaklanır.

Birim, entegre bilgi yönetim sistemi ihtiyacı olan sağlık kurumuna tüm donanım, yazılım ve altyapıyı sağlamakta; HBYS (Hastane Bilgi Yönetim Sistemi) için gerekli olan yazılım ve ekipman kullanımının eğitimini vermekte; ihtiyaçlar doğrultusunda sağlık kurumuna veri girişini sağlayacak personeli temin etmekte ve tüm sistem bakımlarını üstlenmektedir.

Birim, Hastane Bilgi Yönetim Sistemi programlarının tasarım sürecini yaşayan bir sistem olarak değerlendirmektedir. Buna yönelik olarak; sistem destek birimleri, teknik destek birimleri ve tasarı birimleri günün değişen koşullarına uygun programları elde etme doğrultusunda çalışarak, programların gelişimini sürekli kılmaktadırlar. Bu çalışma prensibi sayesinde programlar, sağlık sektörü hizmetleri ve hastanın kurumdan aldığı hizmet arasında artarak büyüyen bir sinerji yaratmaktadır.

Ayrıca sektör lideri yabancı yazılım ve donanım üreticileri ile en üst seviyede iş ortaklıkları ve beta test programları ile teknoloji  en üst seviyede takip edilir ve tüm yenilikler  müşterilerimize öncelikli olarak sunulur.

Hastanelerin resmi iş süreçlerine ve bu ihtiyaçlara odaklanmış olan programlar; sağlık sektörüne en uygun çözümleri en kısa zamanda sunacak tarzda ve mevzuata uygun olarak yapılandırılmıştır. Birim,  müşterilerine, uygun maliyetle güvenilir,  ölçeklenebilir  ve uçtan uca  entegre bir hastane bilgi yönetim sistemi sunmaktadır.

Birim’ de Kariyer

Büyük bir hızla gelişen Bilişim sektörünün kurumsal firması olarak yıllara göre istihdam ettiğimiz çalışan sayısındaki istikrarlı artışın gelecekte de devam etmesini sağlayacak yenilikçi açılımlar planlamaktayız. Çalışanlarımızın firmamıza benzer özellik gösteren en küçük yapı taşı olduğu düşüncesini benimsediğimizden iş gücü ihtiyacımızı adayların yetkinliklerini ayırt edebileceğimiz testler aracılığıyla karşılamaktayız. Bu testler ve uyguladığımız yöntemler belli aralıklarda güncellenerek işe alım süreçlerimiz geliştirilmektedir.

Test sonuçları kişisel gelişim yönetiminde kullanılmak üzere yöneticilerimiz ile paylaşılmaktadır. Çalışma arkadaşlarımızın çalıştıkları kurum hakkındaki düşünceleri online anketler aracılığı ile alınıp, sonuçları İnsan kaynakları faaliyet planlamasında ve firma yönetiminde önemli bir kaynak olarak kullanılmaktadır.

2009 yılında yapılandırılan, online eğitim platformu ve birim forum, birim ekibinin her üyesinin bir diğeri ile aynı bilgi ve beceri düzeyinde olmasını sağladığı gibi farklı uzmanlık alanlarındaki çalışanlarımızın bilgilerini paylaştıkları, sorunlarını ve sorunların çözüm yollarını tartıştıkları bir ortam olarak hizmete sunulmuştur.

Buradan açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*