Continental Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Continental’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Continental bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Continental personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Continental Personel Alımı ve İş İlanları

Continental Personel Alımı

1871 yılında kurulan Continental, binek otomobiller, ticari araçlar ve iki tekerlekli araçlar için güvenli, verimli ve performans odaklı lastikler üreten çok uluslu bir şirkettir. Çeşitli koşullarda ve uygulamalarda kullanıma uygun geniş ürün yelpazesi ile lastik teknolojisi ve lastik üretiminde önde gelen liderlerden biri olan Continental, araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yaparak, mobiliteye güvenli, uygun maliyetli ve çevre dostu önemli katkılarda bulunmaktadır.

Continental İş İlanları

Dünya sürekli değişiyor. Ancak değişimi sadece deneyimlemek yerine, birlikte şekillendiriyoruz. Hareketliliği daha güvenli ve daha sürdürülebilir hale getiren, kendini tutkuyla adamış binlerce kişiyiz. Bir vizyonu ve güçlü değerleri paylaşıyoruz, güvenilir ve işbirlikçiyiz, yenilik yapmaya cüret ediyoruz ve çeşitlilikle bir aradayız.

Çünkü dünya üzerinde değerli bir etki yaratmamızın tek yolu bu. Bu açıklamada kendinizi de görüyor musunuz? O zaman ekibimize en uygun kişi sen olabilirsin.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Üretim İşçisi Tekirdağ
2 Production Engineer Tekirdağ
3 Export Manager Tekirdağ
4 Customer Services Assistant Specialist Tekirdağ
5 Planning Specialist Tekirdağ
6 Kalite Formeni Tekirdağ
7 Üretim Formeni Tekirdağ
8 Sıhhi Tesisat Ustası Tekirdağ

Continental Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*