Özyurtlar İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Özyurtlar İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Özyurtlar İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Özyurtlar İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Özyurtlar İnşaat Personel Alımı

özyurtlar inşaat personel alımı

İnşat ve perakende sektöründe 1990 yılından itibaren faaliyet gösteren Özyurtlar İnşaat şirketinin ihtiyacına cevap verebilecek, doğru işe doğru elemanlar yerleştirerek büyümeye devam ediyor.

Eşsiz projeleri hayata geçiren ve sürekli ve en modern inşaat projelerine yön veren Özyurtlar eleman alımında da yüzlerce kişiye iş imkanı sağlıyor.

Kuruluşundan bugünlere kadar olan süreçte gelişmelerin ışığında sektörde yaşanan ekonomik değişikliklerde bile zorlu koşullarda dahi büyümeyi başarabilmiş ve ayakta kalarak gelişen projeleri hayata geçirmiş ve devam eden projeleri için eleman ihtiyacı duymaktadır.

Özyurtlar İnşaat İş İlanları

Açık pozisyonlarını resmi web sitesi insan kaynakları bölümünde yer alan sekmeyle yönlendirerek  kariyer.net üzerinden ilan eden Özyurtlar İnşaat, nitelikli insan gücüne, teknik özelliklere sahip, mesleki donanımı tam, deneyimli kişilerden olmasına özen gösterir. Açık Pozisyonlarında;

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Gayrimenkul Satış Danışmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
Resepsiyonist
İstanbul(Avr.)
Başvur
Gayrimenkul Satış Danışmanı
İstanbul(Avr.)
Başvur
 • Garson
 • İş Güvenliği C Sınıfı Uzman
 • Çay servis ve Temizlik Elemanı
 • İnşaat Teknikeri
 • Dizayn Ofis Mimarı
 • İnşaat Mühendisi
 • Finans Uzmanı
 • İnce İşler Şantiye Şefi
 • Elektrik Mühendisi
 • Makine Mühendisi
 • Çağrı Merkezi Personeli
 • Gayrimenkul Sözleşme Personeli
 • İdari İşler Personeli
 • Gayrimenkul Satış Danışmanı olmak üzere toplam açık pozisyon sayısı 15 kişiden oluşmaktadır.

Özyurtlar İnşaat Çalışma Şartları

Şirket hedeflerinin gerçekleştirilmesi amacıyla çalışanlarının yüksek performansa sahip, nitelikli iş gücü ihtiyaçlarını değerlendirir. Şirkette çalışan profili beyaz yaka ve mavi yaka çalışanlardan oluşmakta ve ihtiyaç duyulan niteliklerde eleman alımı yapılmaktadır.

Eleman ihtiyaçlarını İstanbul Avrupa yakasında bulunan şirketlerinin bünyesinde çalıştıracak olan şirket, önceliği Avrupa yakasında yaşayanlara sunar.

Özyurtlar İnşaat İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Özyurtlar İnşaat’da çalışmak isteyenler resmi siteden açık pozisyonlara erişebilir. Kariyer.net üyesi olarak inşaat firmasının iş ilanına başvurabilir. Açık pozisyonlarında değerlendirilecek personelin genel nitelikleri belirtilmiştir.

İş başvuru süreci gerçekleştirildikten sonra inşaat şirketinin insan kaynaklarında değerlendirmeye alınan başvurular en kısa sürede başvuru sahiplerine dönüş yapılır.

İşe uygun olduğu görülen adaylar ön görüşme için mülakata tabi tutulur ve çalışmasına karar verilen adaylar Özyurtlar ailesinde çalışmaya başlar.

Belirli aralıklarla elemana ihtiyaç duyan inşaat şirketi sürekli olarak işçi alım ilanlarını güncelleyerek aradığı pozisyonlarda bilgi ve tecrübeli kişileri çalışma hayatında değerlendirir.

Özyurtlar’a iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın.

Diğer İnşaat Firmalarının İş İlanları

23 yorum

 1. merhabalar ben inçe işler formeniyim kara siva şap duvar fanyaz alçi siva saten boya işlerinde 25 yillik bir teşrubeye saibim isterseniz ekibimle isterseniz tek çalışabilirim işimde kaliteye ve temizliğe önem veririm ihtiyaçiniz olursa siznle çalışmak isterim saygilar nom: 0537 819 49 62

 2. ben emre ertas sakarya unıversıtesı ınsaat muhendıslığı menzunuyum.askerliğimi yaptm.sızın gıbı kurumsal bı sırketle calısmayı cok ısterım.yenı mezunum ıs deneyimim yok ama bır sans verırsenız sıze kendımı ıspatlarım.bayılana kadar calısma ozelliğim var sıze faydalı olabılırım.bunu okumayacagınızı biliyorum ama umut

 3. 1997den beri iskeleci olarak ENKA şirketinde çalışmaktayım . şu anda işten ayrıldım.2000 senesınden berı de formen olarak iş yapıyorum . deneyimli iskeleci olarak şu anda iş arıyorum . numaram 05354592398.

 4. selamın aleykum benim adım mustafa 5 yıllık eskavator operatorlugu yapıyorum esenyurta tasındım vede firmanızın bana yakın ve saglam bi şirket oldugu ıcın sızınle calısmak ıstıyorum bana olumsuzda olsa bi cevap verırsenız sevinirim iyi günler

 5. dış cephe kaplamaması iç ve dış dekor desenli boyalar ve alçı sıva deneyimli ustalık yapmaktayım yurt içi ve yurt dışı iş aramaktayım 0542,4709319

 6. merhba ben mekanik tesisat üzerine yurdışında bir çok ülkede güzel işler bitirmiş olup ekibimle birlikte sizle çalışmak isteriz şimdiden tşkl 0537 604 05 27 teşekürler

 7. 2013 yılı inşaat teknolojisi teknikerliği bölümü mezunuyum. iş hayatında ileri düzeyde deneyimim olmasa bile. girdiğim yada gireceğim işlerde daima en iyisini yapmaya çalışan birisiyim. Aoutocak kullanmayı biliyorum. 0544 409 9619

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*