Maltepe Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Maltepe Belediyesi Personel Alımı

1928 yılında kurulan ve İstanbul’un en eski belediyeleri arasında yer alan Maltepe Belediyesi, 1992 yılında Maltepe’nin ilçe olarak ilan edilmesi sonucunda ilçe belediyesi statüsünü almıştır.

Maltepe Belediyesi Personel Alımı

Yaptığı bütün faaliyetlerde “önce insan” diyerek, hiçbir mahallesini ve vatandaşını ötekileştirmeden hizmet ve olanaklardan herkesin eşit haklarda yararlanması için çaba gösteren Maltepe Belediyesi, sosyal belediyecilik ilkeleri doğrultusunda faaliyet göstermektedir. Belediyenin faaliyet alanları ve iş yoğunluğu dikkate alındığında yakın zaman içerisinde çok sayıda personel alacağı öngörülmektedir.

Maltepe Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemlerde kadrosuna aldığı bütün personelleri sözleşmeli işçi olarak istihdam etmeyi tercih eden Maltepe Belediyesi’nin yakın zamanda kadrosuna almayı planladığı işçilerini de sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği tahmin edilmektedir.

Belediye bünyesinde sözleşmeli işçi olarak kadrolandırılan işçilerin de hâlihazırda çalışan işçiler gibi 08.00-17.00 arasında mesai yapacakları ve aynı sosyal haklara sahip olacakları da sitemiz tarafından yapılan araştırmalar sonucu bilinmektedir.

Maltepe Belediyesi Memur Alımı

Maltepe Belediyesi memur alımı da yapmaktadır. Belediye bünyesinde yada faaliyet alanlarında uzun yada kısa vadeli memur olmak isteyen vatandaşların da Maltepe Belediyesi memur alımı ilanlarını takip etmesi gerekir.

Memur alımı sürecinde ise İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü birimi gerekli talepleri almakta, iş gücü ihtiyacına yönelik çalışmaları yürütmektedir. Çeşitli sebeplerle işinden ayrılmak zorunda kalmış, fakat iş hayatına devam etmek isteyen bireyleri işverenlerle buluşturan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, İŞKUR’a dair iş ve işlemleri de gerçekleştirmektedir.

Maltepe Belediyesi İş İlanları

Sosyal ve kültürel açıdan örnek bir kent olarak daha yaşanılır bir Maltepe inşa etmek amacıyla yoğun çalışmalar sürdüren ve bu çalışmalar kapsamında personel alımı yapacağı tahmin edilen Maltepe Belediyesi’nin personel alımı ile ilgili tüm detayları resmi internet sitesi üzerinden yayınlaması beklenmektedir.

Belediye kadrosunda çalışmak isteyen vatandaşların bu sebeple kurumun internet sitesini ya da sitemizi sık sık ziyaret etmeleri ve güncel iş ilanlarından haberdar olmaları gerekmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Maltepe Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Maltepe Belediyesi kadrosunda çalışmak isteyen adayların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlayacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri ve kendileri için uygun pozisyon açıldığı takdirde kurumun internet sitesi üzerinde yayınlanan iş başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir.

İnsan kaynakları birimi tarafından değerlendirilecek olan başvurulardan kurum değerlerine uygun olan adaylarla iletişime geçilmekte ve ilgili birimde mülakata davet edilmektedir. Mülakatı da başarı ile tamamlayan adaylar için oryantasyon süreci ile birlikte işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Maltepe İş İlanları

Sizlere yeni Maltepe iş ilanları güncel bir şekilde sunmaktayız. Personelalimi.gen.tr olarak, Maltepe Belediyesi iş ilanları takip eden vatandaşlarımızın en güncel bir şekilde başvurularını yapabilmelerini istiyoruz.

 • MALTEPE BELEDİYE BAŞKANLIĞI DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ / Beden İşçisi
 • Platform Turizm / Muhasebe Görevlisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de sultangazi iş ilanlarına bakabilirsiniz.

13 yorum

 1. Merhabalar Uğur Akdoğan ben 31 yaşındayım askerliğimi yaptım evli ve bir çocuk babası sorumluluklarını bilen ve yerine getiren biriyim açık lise öğrencisiyim bu sene sonunda bitiriyorum E sınıfı ehliyetim var ileri derecede şöförlüğüm var iş arıyorum

 2. 3.5 sene evvel gecirdigim beyin ameliyati sonrası kismi felç oldum tedavi sonucunda sadece sol elimi kullanamiyorum ve sadece oglum asgari ucretle calisiyor yetim ayligimda oglumun son okul yılı için kredi cektim elime gecen para faturalarimiza yeti yetmiyor gibi acil bir is ariyorum.

 3. Merhabalar erkan sincar ben.32 yaşındayım askerliğimi yaptım evli ve iki çocuk babası sorumluluklarını bilen ve yerine getiren biriyim açık lise öğrencisiyim bu sene sonunda bitiriyorum B sınıfı ehliyetim var ileri derecede şöförlüğüm var iş arıyorum

 4. 18 aylik bebeğim var okul öncesi öğretmeniyim fakat 2 yıldır çalışmıyorum artık çalışmak istiyorum eşim tek çalışıyor ev gecindirmek zor yetmiyor bende yardım etmek istiyorum eşime 6 yıllık deneyimim varkizimla birlikte bir kreşte çalışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

 5. Merhabalar; 4 aylık bir bebeğim var iş bulamıyorum ödemelerimiz kiramız vs hepsi üst üste geldi iş istiyorum rica ediyorum yardımcı olurmusunuz. Çocuğumun ihtiyaçlarını alamıyorum doktora götürmek için borç alıp götürüyorum lütfen destek olurmusunuz. Gereken her türlü işte çalışırım. Çocuğumun geleceği için bir yardım edin lütfen

  • Merhabalar
   İdari işler sorumlusuyum yaklaşık 13 yıllık tecrübeye sahibim operasyon anlamında tecrübeliyim Satın alma’da yaptım 7.5 sene global firmada engelli kadrosunda çalıştım 1 sene önce bölüm küçülmesine gidiyoruz ve pandemi süreci nedenleri söylenerek işten çıkarıldım baş vurmadığım firma kalmadı nişanlıyım yuva kurmamız için iş bulmam gerekiyor yardımınızı rica ederim.

   Saygılarımla

 6. isyerim 4 ay oldu kapanali.temiz duzenli ve verimli biriyim 6 yildir ayni isyerinde idim malesef kapandi is ariyorum 2 cocuk babasiyim 33 yasindauim acik lise son sinif ogrencisiyim

 7. merhabalar
  Şubat ayında askerden geldim yaklaşık 1 yıldır işsizim ve acil iş arıyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum, defalarca iş başvurusunda bulundum ama bir türlü geri dönüş sağlanılmadı. Lise mezunuyum, Lastamonu üni. elektrik elektorik bölümü terk. b- sınıfı ehliyetim var aktif araç kullanıyorum. geri dönüş yapmanızı rica ederim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*