Hazinedaroğlu Özkan İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Hazinedaroğlu Özkan İnşaat 1971 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirket, inşaat sektörüne yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir. Proje geliştirme hizmeti ve müteahhitlik üzerine çalışmalar düzenleyen şirket yılların bilgi ve birikimi doğrultusunda başarılı çalışmalar yapıyor.

Hazinedaroğlu Özkan İnşaat herhangi bir kısıtlama olmadan her türlü altyapı ve üstyapı inşaatlarında görev alıyor. Geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiren şirket sayesinde pek çok birey iş sahibi oluyor. Hazinedaroğlu Doğu Avrupa’da, Orta Doğu’da, Kuzey Afrika’da ve Orta Asya’da hizmet veriyor. Dünyada uluslararası inşaat firmaları arasında ilk 225’in içinde olan Hazinedaroğlu mali gücü ve tecrübesiyle sektörde önemli bir yere sahip.

hazinedaroğlu personel alımı

Hazinedaroğlu Özkan İnşaat İş İlanları

Hazinedaroğlu, inşaat sektöründe başarılı çalışmalarını gerçekleştirirken personelinden güç alıyor. Şirket, yıl içerisinde bazı dönemlerde personel alımı için ilan veriyor. Personel alımında ise şirkette eksik olan pozisyonlar değerlendiriliyor. Doğru adımlarla hareket etmeye özen gösteren şirket personel alımında uzman kadrosuyla değerlendirme yapıyor.

fatgpt

Hazinedaroğlu Özkan İnşaat’a ait iş ilanları hem şirketin sayfasından hem de çeşitli kariyer sitelerinden paylaşılıyor. İş ilanlarını değerlendirmek istiyorsanız internet üzerinden inceleme yapabilirsiniz. Şirket, inşaat sektöründe başarılı çalışmalarını sürdürmek için deneyimli bireylere öncelik tanıyor.

Nasıl Başvurulur?

Hazinedaroğlu Özkan İnşaat ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapıyor. Başvuru yapacak bireylerin site üzerinde yapılan açıklamaları detaylı olarak okuması ve değerlendirmesi gerekmektedir. İş başvurusu yapmak isteyen bireyler için üç farklı seçenek bulunuyor. Bunlar;

 • Hazinedaroğlu Özkan İnşaat web sitesi üzerinden başvuru yapmak
 • Kariyer sitelerinden başvuru yapmak
 • CV ile şirkete giderek başvuru yapmak

Şirketin kendi sitesi üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız internet üzerinden şirketin web sitesine girmeniz, iş ilanlarını incelemeniz yeterli olacaktır. İş ilanları güncel olarak paylaşıldığı için size uygun alanda iş bulmanız daha kolay olacaktır. Eğer isterseniz internet üzerinden değil de doğrudan şirkete giderek CV bırakabilir, görüşme yapabilirsiniz. Bunun için şirketle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Çevre mühendisi
 • Mimar
 • Şantiye şefi
 • Formen

Pozisyonlar Açıklamaları:

 • Çevre mühendisi: İş yerinde gerçekleştirilen üretim ve tüketim faaliyetlerinin çevreye zarar vermemesi adına çalışmalar düzenler.
 • Mimar: Yapıların yapım sürecini takip ederek gerekli düzenlemeleri yapar.
 • Şantiye şefi: Şantiyeleri denetler, inşaat projelerinin yürütülmesini sağlar.
 • Forman: İşçilerin düzenli ve verimli çalışmasını kontrol eder, iş yerinde disiplini sağlar.

Temel Bilgiler:

Minimum çalışma yaşı: 18

Çalışma saatleri: Pazartesi – Cuma 08:30 – 18:30, Cumartesi: 09:00 – 13:00

Alım yapılacak yerler: İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya.

fatgpt

2 Comments

 1. Tünel kalip ahşap kalip ustasiyim hazinedaroglu özkan inşaat daha önce rusyada caliştim

 2. Konkasör ustasi formenligi yurtdışı deneyimim var makine kurulum calistirilmaşı yapılır arkadaslar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*