AstraZeneca Personel Alımı ve İş İlanları 2022

AstraZeneca personel alımı yapacak!

AstraZeneca iş başvurusu yaparak sizde AstraZeneca ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. AstraZeneca personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan AstraZeneca eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. AstraZeneca insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

AstraZeneca, araştırma, geliştirme, reçeteli ilaçların üretimi, pazarlaması ve bu hizmetlerinin sunulması alanında faaliyet gösteren, dünyanın  önde gelen ilaç şirketlerinden biridir.

31.6 milyar dolarlık sağlık hizmeti hacmi ile gastrointestinal, kardiyovasküler, merkezi sinir sistemi, göğüs hastalıkları, onkoloji, enfeksiyon ürünlerinde lider konumdadır. 18 ülkede bulunan  26 üretim tesisinde, ürünlerin güvenli, yüksek kalitede ve az maliyetli olarak dünyanın her yerinde tedarik edilmesi sağlanmaktadır. 

AstraZeneca’nın tüm dünyada 66 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Çalışanlarının, yüzde 51’i Avrupa’da, yüzde 32’si Kuzey ve Güney Amerika’da ve yüzde 17’si de  Asya, Afrika ve Okyanusya’dadır. 8 ülkede bulunan 17 büyük Ar-Ge merkezinde 13 bin kişi çalışmaktadır. AstraZeneca Türkiye’nin çalışan sayısı ise 640’dır.

Dünya piyasalarında liderliğe ulaşmış pek çok ürünün yer aldığı güçlü bir ürün portföyüne sahip olan AstraZeneca’nın kurumsal merkezi Londra’da bulunmaktadır. Başlıca Ar-Ge merkezleri İsveç, İngiltere ve ABD’de yeralmaktadır. 100’den fazla ülkede satış yapan AstraZeneca, Ar-Ge’ye her gün 16 milyon dolardan fazla yatırım yapmaktadır. 

Ortak amacımız

Yaşama değer katan ilaçları keşfetmek için bilimin sınırlarını zorluyoruz.

Beklentimiz

AstraZeneca’da 2020 yılına kadar faaliyette bulunduğumuz tüm tedavi alanlarında lider olacak ve bu tarihe kadar 10 yenilikçi ilacı sağlığın erişimine sunacağız. Böylece 200 milyon hastanın yaşam kalitesini yükselterek, 2025 yılında 50 milyar dolar hacminde bir şirket olacağız.

Geleceğe yatırım yapıyoruz

Çalışmalarımızın itici gücünü Ar-Ge çalışmalarımız oluşturuyor. Her yıl yaklaşık 4,9 milyar dolarlık Ar-Ge yatırımımızla ve 80 molekül ile dünyada ilaç keşfi için üzerinde çalışılan en fazla molekülle sektördeki öncü rolümüzü sürdürüyoruz. Son iki yılda yapılan Ar-Ge çalışması sayısının dört kat arttığı AstraZeneca Türkiye’de 1000’den fazla Türk hasta, Faz 3 çalışması aracılığıyla yenilikçi ilaçlara erken ulaşma fırsatı buldu.

Hasta odaklı yaklaşımımızla insan hayatına değer katan ilaçları keşfetmek için bilimin sınırlarını zorluyor, önümüzdeki 10 yılda yenilikçi ilaç keşfini farklı bir yere taşıyarak, hastaların hayat kalitelerinde anlamlı bir değişiklik yaratmayı hedefliyoruz

  • Tüm kardiyologların girişimsel kardiyoloji teknikleri konusunda pratiklerinin ve tecrübelerinin artırılması, toplumun kalp krizi konusundaki farkındalığının artırılması ve belirtiler başlar başlamaz 112’nin aranmasının ve hastaneye gidişin sağlanmasını hedefleyen Girişimsel Kardiyoloji Simülasyon Eğitim Projesi ile hekimlerin eğitim ihtiyacına katkıda bulunuyoruz. Kalp krizi anında hastaların en hızlı şekilde doğru tedaviye ulaşması için gerekli sistemsel dönüşümleri gerçekleştirmeyi hedefleyen Stent for Life – Hızlı Davran, Hayatını Kurtar gibi projelere destek veriyor, çözüm organizasyonlarında aktif birer oyuncu olarak yer alıyoruz.
  • AstraZeneca, Koç Üniversitesi araştırmacılarına Açık İnovasyon Programı’ndaki moleküllere erişim hakkı tanıdı. AstraZeneca bu işbirliği ile, onkoloji, kardiyovasküler ve metabolik hastalıklar ve solunum, enflamasyon ve otoimmün hastalıklarına yönelik temel tedavi alanlarında yeni fırsatlar yaratmak amacıyla Türkiye’de klinik öncesi araştırmalara ciddi bir yatırım yaptı.
  • Diyabet için ‘Adımı Tarihe Yazdım’ sloganıyla geniş kapsamlı bir diyabet farkındalığı projesine başlandı. Kendimiz için günde 10 bin, diyabet için 62 milyon adım atarak Türkiye’nin İlk, Avrupa’nın en büyük Diyabet Eğitim ve Yaşam Köyü’nün kurulmasına katkı sağlıyor ve adımızı tarihe yazıyoruz.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

AstraZeneca olarak, Türkiye’de faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden bu yana toplum sağlığının geliştirilmesine destek vermeyi, kurumsal sorumluluklarımız ve önceliklerimiz arasında görüyoruz. Akılcı ilaç kullanımı ve kalp krizi geçirmiş olan hastalara yönelik hasta bilgilendirmeleri konularında çeşitli projeler ile topluma fayda sağlıyoruz.

Başvuruda bulunmak için tıklayın.

1 Comment

  1. 21 yasındayım askerlıgım yaptım yurdışında çalısmak istiorum inşşat on muhasebe kursuna qıtım sertıfıkam var veya ne iş olursa çalısırım yardımcı olursanız cok sevınırım gercekten calısmak cok ıstıyorum ve ıse cok ıhtıyacım var 05419219684

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*