Emsey Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Emsey Hastanesi’nde çalışmak isteyen adaylara müjde. Emsey Hastanesi bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Emsey Hastanesi personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Emsey Hospital Personel Alımı ve İş İlanları

Emsey Hospital 38.000 m² kapalı alanda 254 yatak kapasitesi, 9 ameliyathane, normal doğum salonu, suda doğum odası, helikopter pisti, 10.500 m² Araç Otoparkı bulunmaktadır. Akıllı Bina Sistemi, Özel İklimlendirme Sistemi ve Kojenerasyon Sistemi altyapılarına sahiptir.

Emsey Hastanesi Personel Alımı

Emsey Hospital, sağlık hizmeti sunumunun kalitesini belirleyen dünyanın en güvenilir ve saygın belgesi JCI ile birlikte Türkiye’nin devlet destekli tek markalaşma programı “Turquality” kapsamına alınan ilk hastanesidir. Azerbaycan, Kuzey Irak ve Umman temsilcilikleri ile sağlık turizminde ödüllü olan hastanemiz, büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.

Emsey Hastanesi İş İlanları

Çalışanlarımızın memnuniyet ve bağlılığının kurumsal başarımızı yakalamada önemli bir faktör olduğunun bilinciyle hareket ederek, hastanemizde çalışmaktan gurur duyacakları, huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için, tüm çağdaş insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirerek sektör çalışanları tarafından en çok tercih edilen hastanelerden biri olmayı arzuluyoruz.

Personelimize çeşitli durumlarda kullanılmak üzere mazeret, ölüm, evlilik, doğum izni verilmektedir. Yıllık ücretli izinlerimiz ise; kıdemi 1 yıldan 5 yıla kadar (beşinci yıl dahil) olanlar için 14 iş günü, 5 yıldan fazla olanlar için 20 iş günü, 15 yıl ve daha fazla olanlar için 26 iş günüdür.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Hemşire İstanbul(Asya)
2 Hasta Kabul Görevlisi İstanbul(Asya)
3 Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul(Asya)

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*