Emsey Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2021

emsey-hospital

Emsey Hospital personel alımı yapacak!

Emsey Hospital iş başvurusu yaparak sizde Emsey Hospital’ın gücünden güç alabilirsiniz. Emsey Hospital personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Emsey Hospital eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Emsey Hospital insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İK Politikası

Çalışanlarımızın memnuniyet ve bağlılığının kurumsal başarımızı yakalamada önemli bir faktör olduğunun bilinciyle hareket ederek, hastanemizde çalışmaktan gurur duyacakları, huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için, tüm çağdaş insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirerek sektör çalışanları tarafından en çok tercih edilen hastanelerden biri olmayı arzuluyoruz.

Ücret ve Ek Olanaklar

Ücret

Net ücret üzerinden aylık olarak ödenir. Personel ücretlerimizi, deneyim, eğitim ve çalışılan bölümleri göz önünde bulundurarak oluşturduğumuz ücret skalaları doğrultusunda belirliyoruz.

Ulaşım

Birçok güzergâha hizmet veren servis imkânımız mevcuttur.

Sağlık İndirimi

Çalışanlarımız sağlık hizmetlerimizden özel indirimlerle yararlanacaktır.

Yemek

Catering Hizmetleri ile ilgili hastanemizin anlaşmalı olduğu bir firma mevcuttur.

Lojman

İkâmet imkanı bulunmayan hemşire ve sağlık çalışanlarına hastaneye yakın lokasyonda ücretsiz lojman imkanı sağlanmaktadır.

İzin Politikamız

Personelimize çeşitli durumlarda kullanılmak üzere mazeret, ölüm, evlilik, doğum izni verilmektedir. Yıllık ücretli izinlerimiz ise; kıdemi 1 yıldan 5 yıla kadar (beşinci yıl dahil) olanlar için 14 iş günü, 5 yıldan fazla olanlar için 20 iş günü, 15 yıl ve daha fazla olanlar için 26 iş günüdür.

Açık Pozisyonlar için tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*