Liv Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Leading International Vision kelimelerinin baş harflerinden esinlenerek adı koyulan Liv Hospital, ileri tanı ve tedavi yöntemleri kullanmaktadır. Sağlığı ve insan hayatını önemseyen kurum, en iyi sağlık çözümleri sunabilmek için alanında yüksek teknoloji kullanmaktadır.

Kurum Türkiye’nin birçok yerine birime sahiptir. Bu açıdan İstanbul, Ankara, Samsun ve Gaziantep’te yer almaktadır. Acil servis kliniğinden Yeni Doğan Yoğun Bakıma kadar her tıbbi branşta vatandaşlara sağlık çözümleri sunmaktadır. Alanında uzman medikal ekiplerden meydana gelen kadrosu, insan sevgisi ve ekip ruhuyla profesyonel çözümler sunmaktadır.

Liv Hospital iş başvurusu

Liv Hospital İş İlanları

Özel bir hastane olan Liv Hospital, çok sayıda personele sahip olsa da yeni alımlar yapmaktadır. İş arayanlar için bunlar büyük fırsatlar sunmaktadır. Personeline büyük bir değer veren kurum, bunun için tüm tedbirleri almaktadır.

Ekibini sürekli geliştiren kurum bu doğrultuda farklı eğitim programlarına, etkin performans yönetimine, kariyer planlama ve ödüllendirme sistemine sahiptir. Tüm çalışanlara eşit haklar sunmaktadır.

Eğer kuruma personel olarak katılmayı düşünüyorsanız takip edebileceğiniz iki kaynak vardır. Bunlardan birincisi kariyer platformlarıdır. Burada çok sayıda özel hastane ilan vermektedir. İkinci alternatif ise kurumun kendi sitesidir.

Liv Hospital Personel Alımı

Liv Hospital iş alımları hem kariyer sitelerinden hem de kendi platformundan iş başvurusu kabul etmektedir. Eğer kendi platformundan doğrudan işlem yapmak istiyorsanız, sadece resmi sitesine girdikten sonra en altta bulunan Liv Online kategorisinden İK İş Başvurusu üzerine tıklamanız gerekir.

Bundan sonra karşınıza bir iş başvuru formu çıkacaktır. Eğer bunu doldurursanız, başvuruyu kısa sürede yapabilirsiniz. Eğer kariyer sitelerini değerlendirmek istiyorsanız, sadece ilanları bulmanız ve kaydınızı yapıp özgeçmiş hazırladıktan sonra başvurabilirsiniz.

Eğer yaptığınız iş başvuruları açık pozisyonlar ile uyumluysa, Liv Hospital insan kaynakları yetkilileri sizinle kısa sürede iletişime geçerek bilgi verebilir.

Liv Hospital’a Benzer İş İlanları

11 Comments

  1. ben habdan Üniversite mezunuyum fizyoterapi bölümünü okuyorum sizinle çalışmak istiyorum

  2. Kamudan ihraç oldum. Hukuk fakültesi mezunuyum. Bilgi birikimim iyi derecededir. İdari biriminizde, hukuk işleri biriminizde çalışmak istiyorum.

  3. Elektrik ve Elektronik teknikireyim kamera sistemleri alarm sistemleri hemşire çağrı sistemleri otomatik kapı sistemleri yangın algılama sistemlerinde bilgilerim vardır sizinle çalışmak istiyorum 0533 729 98 98

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*