Kozan Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

1974 senesine 45 dönümlük araziye 50 yataklı olarak inşa edilen Kozan Devlet Hastanesi, Adana’da vatandaşların sağlığına katkılar yapmaktadır. Meslekteki hayatı boyunca gelişmesini sürdüren kurum, sürekli gelişmektedir.

Bu kapsamda 1985’te 75, 2002 de ise 100 yatak kapasitesine çıkartılmıştır. 2004 yılında ek binası yapılmış olup 125 yatak kapasitesine ulaşmıştır. 2012’de TOKİ inşaatı başlamış olup 2015’te tamamlanmıştır.

Günümüzde 180 yatak, 5 SDL odası ve daha birçok birimi ile hastalara, hasta yakınlarına kaliteli, kesintisiz ve ulaşılabilir sağlık çözümleri sunmaktadır.

Kozan Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Kozan Devlet Hastanesi İş İlanları

Bünyesindeki tüm birimlerle hasta odaklı çalışan Kozan Devlet Hastanesi, alanında uzmanlaşmış çok sayıda personele sahiptir. Böylece topluma aksama olmadan hizmetler sunmaktadır. Ancak sürekli geliştiği için boş pozisyonlar da sürekli oluşmaktadır.

Eğer iş arıyorsanız söz konusu ilanlar size büyük bir fırsat oluşturmaktadır. Bunları yakından takip ederseniz, kısa sürede tespit edebilirsiniz.  Duyuruların verilmesi için belirli tarihler olmayıp, kurumun ihtiyaçları ölçüsünde yayınlanmaktadır. Dolayısıyla bulunana kadar her gün kontrol edilmesi önerilir.

Söz konusu ilanlar İŞKUR ya da ilan.gov.tr gibi resmi nitelikte olan platformlar üzerinden takip edilebilir.

Kozan Devlet Hastanesi Personel Alımı

Kozan Devlet Hastanesine iş başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, bazı genel ve özel şartların arandığını da bilmelidir. Eğer bunları taşımıyorsanız, iş başvurusu olumlu olarak sonuçlanmayabilir. Devlete bağlı kamu kurumları arasında olması sebebiyle bakıcı, hizmetli ya da memur gibi bir takım personel alımlarında Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebilir.

Her ne kadar tüm pozisyonlarda aranmayacak da olsa, riske atmamak için sınava giriş yapılması önerilmektedir. İş başvurusu kolay bir şekilde yapılabilmekte olup, adayların sadece ilanı değerlendirmesi gerekir. Burada başvurunun nereye ne zaman, hangi tarihler arasında yapılacağı ve diğer tüm bilgiler yer almaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*