Echomar Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde bulunan Echomar Hastanesi 2009 yılında Uğur Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticari Anonim Şirketi adıyla kurulmuştur. Hizmetlerinin odağına hastayı alan kurum 300 yakın personel, 31 hekim ile 20 branşa tanı, teşhis ve tedavi uygulamaktadır.

Tıbbi etik kurallara, yasalara, toplumsal değerlere önem veren Echomar Hastanesi insan odaklı hizmetler sunmaktadır. Bilgi ve teknolojiden yararlanarak, her branşında hastalara uygun çözümleri sunmaktadır. Dürüst, güvenilir ve samimi bir şekilde, şeffaf bir bakış açısıyla hastalar arasında ayrım yapmadan, sürekli çalışmaktadır.

Echomar Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları

Echomar Hastanesi İş İlanları

Echomar Hastanesi her branşta hizmet vermekte olup, nitelikli sağlık kadrosuna, uzman personellere sahiptir. Bu sayede her yıl büyümesini arttırarak, daha fazla kişiye hizmet sunmaktadır. Sağlık sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri, ilerlemeleri, güncel haberleri yakından takip eden kurum, kabul görenleri vatandaşlara sunmaktadır.

Halka sunduğu hizmetlerin yavaşlamaması için personel alımları da yapmaktadır. Ancak bunlar ihtiyaçlarına göre şekillendiği için, yılın farklı dönemlerinde duyurulmaktadır. Özel bir hastane olması sebebiyle iş ilanları internette bulunan kariyer sitelerinden kontrol edilebilmektedir. Kendi sitesinde de bunları duyurabileceği için, günaşırı incelenmelidir.

Echomar Hastanesi Personel Alımı

İş ilanları belirli tarihler arasında aktiftir. Bunları kaçırmak sonraki alımlara kadar beklenmesi anlamına gelir. Ancak her pozisyon, adaylardan bazı genel ve özel nitelikleri barındırmasını gerektirir. Dolayısıyla ilk olarak açılan pozisyonun ne olduğu, bilgi ve yeteneklerin bunu karşılama durumu değerlendirilmelidir.

Echomar Hastanesine iş başvurusu yapmak istiyorsanız, resmi sitesinde kurumsal sekmesi bulunmaktadır. Bunun altında yer alan insan kaynakları alanı bir iş başvuru formu barındırır. Eğer bunu uygun bir şekilde doldurarak gönderirseniz, kısa süre içinde başvuru işlemi tamamlanabilir.

Eğer bir kariyer sitesinden ilan verilmişse, başvuru ilgili platformdan da yapılabilmektedir.

4 Comments

  1. Munevver oz bu ise cok ittiyacim var dersanede calistim akalda calistim temizliklere gittim bulasik her is yaptim izmirde pipet fabrikasinda calistim is deneyimin cok lutfen yardimci olursaniz sevinirim fazla cevrem yok tl 05345134530

  2. Zonguldak ereglide oturuyorum elmatepe inallada oturmaktayim adim munevver oz 33 yasindayin kendine guveniyorum iki cocugum var biri 15 biri 13 ayagima takilan yok bu ise cok ittiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

  3. engelli statusunde hastanenızde calışmak ıstıyorum. lıse mezunuyum. bilgisayar işl ve opr belgem var. ayrıca buro yön ve asıstanlıgı belem var. bılgısayarlı muh belgem var. engelli olup calışmamda ısımı aksatacak dercede bır engeli yok.

  4. Munevver oz 33 yasindayim iki cocugum var kendime guvenim var is deneyimlerim var caklismak istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*