Echomar Hastanesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Karadeniz Ereğli’sinde 2009 yılından bu güne kadar hizmet veren Echomar Hastanesi, sunduğu hizmetleri sürekli geliştirmektedir. Echomar Hastanesi iş ilanları, bu kapsamda verilerek, yeni ihtiyaçlara çözüm getirilmektedir.

Bu nedenle sürekli inceleme yaparak, yeni oluşan fırsatları değerlendirmeniz gerekir. Zira her firmada olduğu gibi Echomar Hastanesi iş başvurusu da iş ilanları aktif olduğu dönemde gerçekleştirilir. Eğer buna özen göstermezseniz, kabul edilebileceğiniz bir pozisyonu kaçırabilirsiniz.

Bunun için tek yapmanız gereken gerek resmi sitesinden, gerekse kariyer sayfalarından Echomar Hastanesi personel alımı ilanlarını takip etmedir. Eğer yeteneklerinize, bilgilerinize hitap eden bir duyuru görürseniz, vakit kaybetmeden başvuru yapılmalıdır.

Echomar Hastanesi Personel Alımı Yapacak

Echomar Hastanesi sürekli gelişen bir kurumdur. Dinamik yapısı nedeniyle, oluşan personel gereksinimlerini karşılamak üzere yeni ilanlar verir. Güncel olarak bunlar mevcut olup, hızlı bir şekilde başvurmanız önerilir.

Echomar Hastanesi İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Echomar Hastanesi içerisinde çok sayıda pozisyon vardır. Bunlarda ihtiyaç olduğunda, ilanlar verilmektedir. Bunlar şu şekildedir;

 1. Genel Başvuru: İlerleyen dönemlerde oluşan pozisyonlarda değerlendirilir. Çalışmak istenen bölüm, pozisyon belirtilmelidir.
 2. Genel Yoğun Bakım Hemşiresi: Sağlık yüksekokulu ya da sağlık meslek lisesi hemşirelik mezunu olma, genel yoğun bakım üzerinde minimum 1 sene tecrübeli olma, hasta memnuniyeti ve güvenliği ön planda tutma gibi nitelikleri vardır.
 3. Üroloji Uzmanı: Tıp fakültesinden mezun, ihtisasını üroloji üzerine bitirmiş ve hasta memnuniyeti odaklı olma gibi genel nitelikleri vardır.
 4. Hemşire: Hemşirelik ve anestezi teknikerliği gibi bölümlerinden mezun olma, kan alma ve damar yolu açma konularında tecrübeli olma, pansuman yapabilme gibi genel nitelikleri vardır.
 5. Eczacı: Eczacılık fakültesinden mezun olma, hastane otomasyon sistemine hâkim olma gibi nitelikleri vardır.

Ayrıntılı bilgi almak, başvurmak ya da kurum hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, kendi sayfasını kullanabilirsiniz. Buna ek olarak başvuru işlemleri için kariyer sayfalarından da yararlanabilirsiniz.

Echomar Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Echomar Hastanesi başvurusu mail üzerinden gerçekleştirilir. Bu bakımdan şu işlemleri yaparak, başvuruyu kısa sürede tamamlayabilirsiniz;

 1. Echomar Hastanesi İnsan Kaynakları adresine girin.
 2. Alt bölümde yer alan adınız soyadınız, mesleğiniz ve CV yükle bölümlerini doldurun.
 3. Gönder üzerinde tıklayın.

Böylece tüm işlemleri kısa sürede tamamlamanız mümkündür. Eğer mevcut bir dosyanız varsa bunu göndermek yerine, profesyonel bir tane hazırlamanız önerilir. Zira böylece daha olumlu bir izlenim oluşturmanız mümkündür.

Eğer kendiniz hakkında ayrıntılı bilgi verirseniz, Echomar Hastanesi yetkilileri sizi daha yakından tanıyabileceği için, mülakat için çağrılmanız daha kolay olacaktır. Dolayısıyla CV’nizi profesyonel bir şekilde göndermek, olumlu sonuç almanıza yardım eder.

4 yorum

 1. Munevver oz bu ise cok ittiyacim var dersanede calistim akalda calistim temizliklere gittim bulasik her is yaptim izmirde pipet fabrikasinda calistim is deneyimin cok lutfen yardimci olursaniz sevinirim fazla cevrem yok tl 05345134530

 2. Zonguldak ereglide oturuyorum elmatepe inallada oturmaktayim adim munevver oz 33 yasindayin kendine guveniyorum iki cocugum var biri 15 biri 13 ayagima takilan yok bu ise cok ittiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 3. engelli statusunde hastanenızde calışmak ıstıyorum. lıse mezunuyum. bilgisayar işl ve opr belgem var. ayrıca buro yön ve asıstanlıgı belem var. bılgısayarlı muh belgem var. engelli olup calışmamda ısımı aksatacak dercede bır engeli yok.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*