Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Düzce merkezde bulunan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi, 1950 senesinde faaliyete geçmiştir. Bu dönemde bir sağlık merkezi statüsünde ola kuruma zamanla ek odalar, ameliyathaneler ve poliklinik odaları gibi eklemeler yapılarak, 1961 senesinde hastane olarak hizmetlerini sürdürmüştür.

1966’da 100 yatak ruhsatı olan yeni bir bina yapılmış olup, zaman içerisinde farklı eklemeler de inşa edilmiştir. 2002 yılında 150 yatak kapasiteli yeni binasına geçmiştir. 2005’de ise Eski SSK Hastanesi bünyesine devredilmiştir.

Bugün vatandaşlara 400 yatak kapasiteli bir biçimde, ulaşılabilir sağlık hizmetleri vermektedir.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi İş İlanları

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi topluma alanında son teknoloji ekipmanlar ve profesyonel bir medikal kadro ile sağlık hizmetleri sunmaktadır. Araştırma ve geliştirmeye önem veren yapısı, yenilikçi temeli sayesinde global çapta kabul edilen güncel tanı, teşhis ve tedavi yöntemlerini vatandaşlara ulaştırmaktadır.

Kalite, güvenilirlik ve süreklilikten ödün vermeden hizmet sunan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi her yıl gelişmesini sürdürmektedir. Bu nedenle yeni çalışan alımları da yapılmaktadır. Böylece hizmetlerin kesintisiz olarak vatandaşlara ulaştırılmasına, kalitenin düşmemesine yardım edilmektedir. Kurum devlete bağlı olduğu için iş ilanları İŞKUR, Resmi Gazete, ilan.gov.tr gibi platformlar incelenebilir.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Personel Alımı

İş alımı yapılırken, başvuran adaylardan bazı şartları sağlıyor olması beklenmektedir. Bu nedenle Düzce Atatürk Devlet Hastanesinin alım yaptığı döneme denk gelmişseniz, müracaat öncesinde çıkan pozisyonun gereksinimlerini, genel ve özel şartlarını karşılayıp karşılamadığınıza bakmanız gerekir.

Bu açıdan değinilmesi gereken bir nokta KPSS’dir. Zira devlet kurumlarına bir personel alımı yapıldığında, bu kuralın olduğu görülmektedir. Her ne kadar istenmediği durumlar olabilse de, kesin sonuçlar alabilmek, ileride sorun yaşamamak için bu sınava girilmesi, başvuru için yeterli ve yüksek bir puan alınması önerilir. Sınavın tarihleri ise ÖSYM üzerinden takip edilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*