Malatya Araştırma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2024

Eski ve köklü bir tarihe sahip olan Malatya Araştırma Hastanesinin ilk temelleri, Mustafa Kemal Atatürk’ün Doğu Anadolu ziyaretleri esnasında atılmış, 1939 senesinde 50 yataklı şekilde tamamlanmıştır.

Ancak gereksinimlerinin artması üzerine 1958 yılına gelindiğinde ikinci binası hizmete geçmiştir. Bu sayede 110 yatak kapasiteli biçimde vatandaşlara çözüm sunmaya devam etmiştir. Bundan sonra da sürekli genişletilmeye devam etmiştir.

1997’de Malatya Devlet Hastanesine devredilmiş olup 2009’da Beydağı Devlet Hastanesi ile birleştirilmiştir. 2013’te yeni tamamlanan binasına taşınmıştır. 2017’de Eğitim ve Araştırma Hastanesi olmuştur.

Malatya Araştırma Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Malatya Araştırma Hastanesi İş İlanları

Malatya Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan profesyonel medikal kadroları ve yüksek teknolojili ekipmanları ile vatandaşlara hizmetler sunmaktadır. Bu yapısı sayesinde sürekli ilerlemekte olan kurum, boşalan pozisyonları doldurabilmek için işe alımlar yapmaktadır.

Böylece iş arayan vatandaşlara çok sayıda fırsatlar sunulmaktadır. Duyurular farklı dönemlerde verildiği için, sürekli kontrol edilmesi önerilmektedir.

Malatya Araştırma Hastanesi devlete bağlı bir kamu kurumu olduğu için iş ilanlarının kariyer sitelerinden ziyade İŞKUR veya ilan.gov.tr gibi kaynaklardan kontrol edilmesi tavsiye edilir. Zira her ikisinde de resmi ilanların yayınlanmakta olduğu görülmektedir.

Malatya Araştırma Hastanesi Personel Alımı

Resmi iş başvuruların nasıl yapıldığı insanlar tarafından karıştırılabilmektedir. Malatya Araştırma Hastanesinde çalışmak istiyorsanız, ilanı dikkatli bir şekilde değerlendirerek işlem yapabilirsiniz. Adaylar iş duyurusunu doğru bir şekilde değerlendirirse, işlemleri kolay bir şekilde gerçekleştirebilir.

Bilindiği üzere devlet kadrolarına yapılan işe alımlarında Kamu Personeli Seçme Sınavı aranabilmektedir. Malatya Araştırma Hastanesi iş ilanlarını takip eden adayların, KPSS’ye girmesi önerilir. Eğer ilanda isteniyorsa ve sizin bulunmuyorsa, kabul edilmeniz olanaksızdır.

Bunun haricinde de genel ve özel şartlar mevcuttur. Adaylar bunları değerlendirerek uygunluğunu görebilir. Ardından başvuru ilanda belirtildiği şekilde, problemsiz olarak yapılabilir.

1 Comment

  1. Merhaba ben malatyada ikamet ediyorum inşaat alanında herturlu ustalığın mevcut fayans alçı yalıtım mantolama boya tamirat tadilat yeterki bana isverin.çalışıyım 0553 923 5917

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*