Avrasya Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Avrasya Hospital personel alımı yapacak!

Avrasya Hospital iş başvurusu yaparak sizde Avrasya Hospital ‘ın gücünden güç alabilirsiniz. Avrasya Hospital personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Avrasya Hospital eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Avrasya Hospital insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

AVRASYA HOSPITAL’İ FARKLI KILAN ÖZELLİKLER

Temelden hastane olarak projelendirilip, inşa edilen ve bu özelliğiyle sayılı özel hastaneler arasında yer alan Avrasya Hospital 1999 yılında İstanbul’un Zeytinburnu ilçesinde hizmete girdi.

17000m²’lik kapalı alandan oluşan Avrasya Hospital; 135 yatak kapasitesi, 6 adet üstün teknolojik donanımlı ameliyathanesi, 3 doğumhanesi, 51 yataklı yoğun bakım üniteleri (Cerrahi , Koroner, KVC ve Yenidoğan Yoğun Bakım), Işın tedavisi uygulayabilen Onkoloji Merkezi, 26 branşta 50’den fazla uzman doktor kadrosu ve 300 e yakın hasta odaklı çalışan personeli ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Avrasya Hospital Olarak Kalite Politikamız

*Toplam kalite anlayışı doğrultusunda hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı kalite bilinci daima önceliğimiz olacaktır.

*Hataların insanlardan değil süreçlerden kaynaklandığının bilincinde olarak, sistemimizi sürekli gözden geçirme ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik vereceğiz.

* Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve diğer müşterilerimizin bize duydukları güveni hiçbir zaman sarsmadan, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sunacağız.

* Çalışanlarımızın değerli oldukları bilincinden hareket ile, onları eğitimlerle destekleyecek ve sürekli iyileştirme süreçlerinde etkin kılacağız.

*Çalışanlarımızın gurur duydukları çalışma ortamını sağlayacak ve başarılarını birlikte kutlamaya zaman ayıracağız.

*Doktorlarımızı iş ortaklarımız ve müşterilerimiz olarak kabul ederek, onları da devamlı iyileştirme süreçlerine dahil edeceğiz.

*Teknolojik yenilikleri, bilimsel ve yönetsel gelişmeleri sürekli takip ederek hastalarımızın hizmetine sunacağız.

PAROLAMIZ ”HİÇ BİR ŞEY İNSAN VE SAĞLIK KADAR ÖNEMLİ DEGİLDİR PRENSİBİYLE; HİZMETTE KALİTE, HASTALARIMIZIN ÜST DÜZEYDE TATMİNİ VE İŞLETMEDE VERİMLİLİK HER ŞEYDEN ÖNCE GELİR.”

Misyon

Nitelikli uzman kadrolarımız ile bireylerin teşhis, tedavi, bakım ve koruyucu sağlık hizmetlerini kapsayan uygulamalarımız ile değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin kaliteli ve ekonomik olarak sunmaktır.

Vizyon

Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen güvenilir, standart, kurumsal, saygın bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*