Central Hospital Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Central Hospital personel alımı yapacak!

Central Hospital iş başvurusu yaparak sizde Central Hospital’ın gücünden güç alabilirsiniz. Central Hospital personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Central Hospital eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Central Hospital insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

İnsan Kaynakları Politikamız,

Central Hospital, 300’ e yakın çalışanı ile büyük bir ailedir. İnsan kaynağının başarı kaynağı olduğu bilinciyle, her Central Hospital çalışanın kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak, sürdürülebilir öğrenme ortamı yaratacak insan kaynakları politikaları uygulanmaktadır.

Hastanemiz  Yönetimin Liderliğinde;

  • Doğru insanları Hastanemize cezbetmek, yerleştirmek, geliştirmek, muhafaza etmek, yüksek motivasyonla çalıştırmak, birey olarak ve takım halinde yüksek performans göstermelerini    mümkün kılmak;
  • Hastanemizin  büyüme ve gelişme stratejileri içinde daha önemli görevlere hazır olmalarını sağlamak;
  • İç iletişimin etkinliğini sağlamak;
  • Aidiyet duygusunu pekiştirerek huzurlu bir çalışma ortamı hazırlamak;
  • İnsana saygıyı hakim kılmak;
  • Hastanemiz için çalışmanın mutluluğunu artırmak;
  • İnsan Kaynakları sistemlerinin ve uygulamalarını Hastanemiz misyonu, hedef ve stratejilerini mümkün kılacak şekilde geliştirmek ve etkinliğini sağlamak;
  • İnsan Kaynakları sahasında Hastanemizin örnek gösterilmesini sağlamak;
  • Liderlik becerilerini ortaya çıkartmak,  sürekli ve sistematik olarak geliştirmek, sürdürmek, doğru ve etkin liderlerin nesiller boyunca Hastanemiz içinde yetiştirilmesini ve geliştirilmesini sağlamak;
  • Hastanemiz kültürünü, iş felsefesini güçlendirerek sürdürmek.

İşe Alma ve Yerleştirme

Kozyatağı Central Hospital ‘da personel seçme ve yerleştime sürecinin amacı, açık pozisyonlara kurum kültür ve hedeflerine uygun, temel ve pozisyona özel yetkinlikler bazında en uygun adayı bulup yerleştirmektir.

Hastanemize yapılan tüm iş başvuruları Kozyatağı Central Hospital insan kaynakları veritabanına kaydedilir. Yapılan işgücü planlaması doğrultusunda açık pozisyonlar için işe alım süreci başlatılır.

Kozyatağı Central Hospital ‘da İş Görüşmeleri

Adaylarla işe alım sürecinde ilgili birim yöneticilerinin katıldığı en az iki görüşme yapılır.

Hastanemizdeki kurum kültürü ve değerlerimize uygunluk hasta memenuniyeti odaklılık işe alım sürecinin tümünde dikkate aldığımız esas kriterlerdir. İşe alım sürecimiz, pozisyona göre fonksiyonel yetkinlik farkları göstermekle birlikte tüm çalışanlarda aradığımız temel özellikler olan sürekli öğrenme, başarı , kalite ve çözüm odaklılık, değişime açıklık, hasta odaklılık, girişimcilik, işini sahiplenme yetkinlikleri değerlendirilmektedir..

Ek Olanaklar

Ücret: Net ücret bazında ödeme yapılır.

Yemek: Ücretsiz öğle yemeği servisimiz ve vardiyalı çalışanlar için akşam yemeği ve gece ara yemek imkanımız mevcuttur.

Lojman: İstanbul dışından başvuran hemşirelerimiz için lojman imkanı sağlanmaktadır.

Sağlık Hizmetlerinden Yararlanma: Çalışanlarımız ve yakınları (anne, baba, kayınvalide, kayınpeder) hastanemiz hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilirler.

Kozyatağı Central Hospital ‘ da ayrıca hastalık, evlilik, ölüm, doğum, ve süt izni gibi izin hakları da geçerlidir.

Çalışma Saatleri: Kozyatağı Central Hospital 24 saat hizmet veren bir hastane olmasından dolayı vardiyalı çalışma düzeni bulunmaktadır.

İş Yeri Doktoru: Kozyatağı Central Hospital ‘ da , sadece çalışanların hastalıklarının tedavisini gerçekleştiren ve ani rahatsızlıklarında müdahalede bulunan bir doktor görev yapmaktadır.

Kariyer Planlama ve eğitim : Her seviyede çalışana, kariyer gelişimleri doğrultusunda hastane içi süreç eğitimleri verilmektedir.

Buradan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*