Elmalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

Antalya Elmalı’da bulunan Elmalı Devlet Hastanesi 1946 senesinde, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına belediye tarafından bağışlanan bir arazi üzerine, sağlık merkezi olarak 15 yataklı şekilde yapılmıştır. 1956’da hastaneye dönüştürülmüş olup, bugün olan binalar zaman içerisinde inşa edilmiştir.

1974 sonrasında toplamda 12.000 metrekare arsa üzerine, 4 hizmet binası olacak şekilde hizmet sunmaya başlamıştır. Ancak gereksinimlerin artmasının bir sonucu olarak, Aralık 2015 tarihinde 52 yatak ruhsatı olan yeni binasına taşınmıştır. Toplamda 178 personeli ile vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Elmalı Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

Elmalı Devlet Hastanesi İş İlanları

Elmalı Devlet Hastanesi sektöründe son teknoloji ile toplum arasında ayrım yapmadan sağlık hizmetleri sunmaktadır. Uzman medikal kadrosu sayesinde tıbbi gelişmeleri inceleyerek, onaylanmış olanları vatandaşlara uygun bir şekilde sunmaktadır.

Devlete bağlı bir sağlık kuruluşu olan Elmalı Devlet Hastanesi kapsamlı personeline rağmen yenilere de gereksinim duymaktadır. Yapılan alımlarla birlikte hizmetlerin sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde devam etmesi sağlanır. Elmalı Devlet Hastanesi bünyesinde personel olmak istiyorsanız, ilk olarak resmi iş ilanları takip edilmelidir.

Bunlara nereden ulaşacağınız hakkında emin olamıyorsanız, ilan.gov.tr, İŞKUR, gibi platformlar takip edilebilir.

Elmalı Devlet Hastanesi Personel Alımı

Elmalı Devlet Hastanesi iş ilanlarını o anda olan gereksinimleri ölçüsünde vermektedir. Bu nedenle farklı dönemlerde duyurulmaktadır. Son başvuru tarihini kaçırırsanız, müracaat imkânı da sonraki alımlara kadar ertelenir.

Bu nedenle daha çabuk işe girebilmek için her gün takip edilmelidir. İlanlar İŞKUR gibi platformlar üzerinden görülebilmekte olup, bir duyuru yayınlandığında başvurmak isteyenlerin bilmesi gereken her şey belirtilecektir. Bunlar arasında KPSS istenip istenmediği, başvurunun nereye ve nasıl yapılacağı gibi bilgiler bulunmaktadır.

Eğer genel ve özel niteliklerin hepsini sağlıyorsanız, KPSS şartını da yerine getiriyorsanız, ilanda belirtilen şekilde hareket ederek iş başvurusu yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*