Elmadağ Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesi İş İlanları 2023

Elmadağ Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesi Ankara’nın Elmadağ ilçesinde vatandaşlara sağlık hizmetleri sunmaktadır. 50 yataklı olarak 1991 senesinde hizmete başlamıştır. Aynı binasında 2016’ya dek vatandaşlara kaliteli sağlık hizmetleri sunmuştur.

Bu tarihte yeni binasına geçmiştir. Birçok branşta hizmet vermekte olup, güvenli ameliyatlar da yapmaktadır. Hasta memnuniyetine büyük bir önem veren kurum, bunun için tüm önlemleri almaktadır.

Günümüzde 75 yataklı olan kurum, 9 tane bir kişilik, 33 tane de iki kişilik odaya sahiptir. Toplamda 14.229 metrekare kapalı alana sahiptir.

Elmadağ Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesi İş İlanları

Elmadağ Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesi İş İlanları

Tıp alanında ileri teknolojiye sahip olan Elmadağ Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesi bu sayede gelişmiş tanı, teşhis ve tedavi yöntemleri uygulamaktadır.

Bilimsel gelişmeleri takip eden kurum, test edilerek kabul edilmiş tedavi yöntemlerini, yeni ekipmanları halka sunmaktadır.

Devlete bağlı olan sağlık kuruluşu, geniş bir yapıya sahiptir. Bu bakımdan çok sayıda çalışanı mevcuttur. Ancak zaman zaman yeni personel alımları da yapılmaktadır. Böylece kurumun gelişmesi desteklenmekte, hizmetlerin aksamaması sağlanmaktadır.

İş ilanlarını takip etmek ve başvurmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken İŞKUR, ilan.gov.tr gibi adresler üzerinden incelemektir.

Elmadağ Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesi Personel Alımı

Elmadağ Dr. Hulusi Alataş Devlet Hastanesi tarafından açılan personel alımı ilanları, her meslekte olduğu gibi son başvuru tarihine sahiptir. Bu nedenle başvuru tarihlerini kaçırmak, sonraki alımlara kadar beklemenize neden olur. Günlük yapılan takipler, size uygun pozisyonları bulmanızı sağlar.

Bununla birlikte açılan ilanda aranan nitelikleri yerine getirmiyorsanız, başvuru yapsanız bile istediğiniz sonuçları almanız imkânsızdır. Dolayısıyla ilk olarak KPSS’ye girilmesi, başvuru yapmanıza yardım edecek bir puan alınması önerilir.

Çünkü bir takım devlet kadroları, bu sınavı isteyebilir. Bunun haricindeki şartları da yerine getiriyorsanız, ilanda belirtildiği şekilde müracaat etmeniz uygundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*