Türkiye İş Bankası Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

İş Bankası’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. İş Bankası bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İş Bankası personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergeleri ile kurulan Türk İş Bankası, ülkemizde köklü bankalardan biridir. İş ilanları yayınlamakta olup, adaylar Türkiye İş Bankası İş İlanları incelemesini düzenli şekilde yapmalıdır. Ardından Türkiye İş Bankası İş Başvurusu gerçekleştirilebilir. Bundan sonra ise Türkiye İş Bankası insan kaynakları, değerlendirmeler yapacaktır.

Türkiye İş Bankası Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye İş Bankası Personel Alımı Yapacak

Ülkemizde köklü bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, Personel alımı yapıyor. Başvurmak isteyen adaylar, ilanları kaçırmadan başvurabilir. Eğer bankanın bünyesine katılmak istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmamak önerilir.

Türkiye İş Bankası, güncel olarak iş ilanları bulundurur. Bunlar, iki farklı siteden takip edilebilir. Bunlar kariyer.net ve kendi sitesidir. Buraya giren adaylar, tüm ayrıntılı bilgileri alabilir. Başvuru öncesinde görev ve sorumluluklar ile aday nitelikleri dikkatlice incelenmelidir.

İlerleyen dönemlerde yayınlanacak ilanları kaçırmak istemiyorsanız, her gün kontrolde bulunmanız önerilir. Sitemiz, bu ilanları her gün takip ederek sizlere sunar. Türkiye İş Bankası, aylık ücretlere ek şekilde yılda 4 maaş tutarınca ikramiye sağlar.

Bir önceki yıl performans ölçüsünde belirlenen söz konusu oranda, yılda bir defa kâr payı ödenir. İngilizce, Almanca ve Fransızca dilleri için yabancı dil tazminatı bulunur. Sağlık yardımı, servis, öğle yemeği, evlilik, çocuk zammı ve daha çok sayıda sosyal yardımı bulunur.

Türkiye İş Bankası İş İlanları ve İş Başvurusu

Türkiye İş Bankası, güncel olarak bazı iş ilanlarına sahiptir. Bunlar şöyledir;

Müfettiş Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
26 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

İlanlara başvurmak ve daha fazla Türkiye İş Bankası iş ilanı için tıklayın.

fatgpt
 1. Sistem Uzmanı (kariyer.net): Sistem uzmanı unvanı ile görevlendirmek için İletişim Ve Ağ Yönetimi Mühendisi, DevOps Mühendisi, Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi, Veri Uzmanı ve Siber Güvenlik Uzmanı alınacağı yazılıdır.
 2. Siber Güvenlik Uzmanı (isbank.com.tr): Siber tehdit avı, bilgi güvenliği, sızma testi, zafiyet tespiti ve siber istihbarat gibi alanlarda görev alacaktır.
 3. Veri Uzmanı (isbank.com.tr): Veriyi, değere dönüştürme amacıyla görev alacaktır.
 4. Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi (isbank.com.tr): Lisanslı teknolojiler ya da açık kaynak kodu kullanarak, bulut sistemleri tasarlama görevi bulunur.
 5. DevOps Mühendisi (isbank.com.tr): DevOps dönüşümüne katkı sağlayacaktır.
 6. İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi (isbank.com.tr): İletişim ağı alt yapısını yönetmekle görev alacaktır.
 7. Masterclass Dijital Gelişim Programı (isbank.com.tr): Online eğitimler, proje çalışmaları ve networking fırsatları mevcuttur.
 8. Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Türkiye İş Bankası  müşterilerine gişe hizmeti sunmak.
 9. Güvenlik Görevlisi: Türkiye İş bankası şubeleri içerisinde bulunan İş Bankası çalışanları veya diğer İş Bankası müşterilerinin olası güvenlik sorunları yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak.
 10. Stajyer: Stajyerlerin görevleri bulundukları departmana göre farklılık gösterse de genel olarak yaptıkları iş aynıdır. Bankacılığı kendilerine öğreten profesyonel banka personeli tarafından gerekli eğitimleri uygulamalı şekilde alırken, bankanın işleyişine dair günlük faaliyetleri gözetim ve denetim altında gerçekleştirirler.

Sistem uzmanı ilanına başvurmak için https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-is-bankasi-a-s-sistem-uzmani-2667892 adresi kullanılır. Başvuru için üyelik gerekir. Ardından CV doldurularak, linke gelinir.

Yukarıda bulunan başvur butonuna tıklandıktan sonra size firmanın belirlediği siteden başvuru alındığı uyarısı gelir. Buna evet denilince, Türkiye İş Bankasının açık pozisyonları görülür. Bu site https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer#ilanlar adresidir. Tüm pozisyonlar, burada mevcuttur.

İlanların altında bulunan hemen başvur butonu, sizi https://cv.isbank.com.tr/ adresine yönlendirir. Kullanıcı adı, şifreyle giriş yapıldıktan sonra başvuru yapılabilir. Eğer yoksa yeni üye kaydı buradan ilgili buton aracılığıyla yapılabilir. Masterclass Dijital Gelişim Programı ise https://toptalent.co/turkiye-is-bankasi-masterclass-dijital-gelisim-programi sitesine yönlendirir.

Türkiye İş Bankası Sınavları

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan sınavlar, iş ilanlarıyla doğru orantılıdır.  Bu nedenle adaylar güncel olarak ilanları takip etmelidir. Yukarıda verdiğimiz ilanlar linkinde detaylı bilgi seçeneğine tıklamak size pozisyonlar, nitelikler ve sınavlar hakkında bilgi verir.

 • Bu bilgilere göre ilk aşama online genel yetenek sınavıdır. Sözel ve sayısal yetenek ölçmek içindir. Sınavın tarih ve süresi ile alakalı bilgiler, e-posta üzerinden verilir.
 • İkinci aşamada değerlendirme merkezi mevcuttur.
 • Üçüncü aşamada insan kaynakları görüşmesi bulunur.
 • 4. aşama ise mülakattır.

Türkiye İş Bankası üst düzey yöneticileri ile görüşme yapılır. Bu süreçleri başarıyla tamamlayan kişiler, sistem uzmanı unvanına sahip olur.

Türkiye İş Bankası Benzer İş İlanları

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

5 Comments

 1. Merhabalar,
  Öğrenciliğim boyunca çeşitli yerlerde çalışıp hayatın zorluklarını görme fırsatım oldu( kafe sektörleri vs ). Maliye bölümünü isteyerek okudum ve bu alana ilgim oldukça fazla okurken kendi bölümümle ilgili çalışma fırsatı yakalayamadım. 7 ay Özel bir şirkette Ön muhasebe departmanında çalıştım , aynı zamanda Lojistik kısmında da kendimi geliştiriyorum. İnsan ilişkilerine önem veren ve iletişimi kuvvetli biriyim. Bana bir fırsat verildiğinde bunu en iyi derecede en maksimum düzeyde yapmaya hazırım. Aynı zamanda bilgisayarla aramı oldukça iyi tutmaya çalışıyorum, kendi çapımda yazılım öğrenmeye çalışıyorum. (HTML, CSS, JAVASCRİPT)vb. Vakit buldukça kendimi bu alanlarda geliştiriyorum. Bankanızda çalışmaktan gurur duyarım.

 2. Merhaba ben Zonguldakta oturuyorum aslen karabüklüyüm 21 yaşındayım Aksaray’da üniversite okudum sosyal güvenlik mezunuyum iş güvenliği de okudum sosyal güvenlik Müdürlüğünde çalıştım staj yaptım Bilgiseyarım çok iyi her programı kullanırım

 3. merhaba ben aydında ikamet ediyorum silahlı özel güvenlik kimlik kartı sahibiyim B ehliyetim var 24 yasında 1.79 boy 70 kilo aydın merkez ve mugla merkez de olabilir acil iş arıyorum saygılar ılgınıze tesekkur ederim
  0506 985 35 75 0553 264 40 09

 4. %73 engelli raporum mevcut olup herhangi çalışmama engel olacak ortopedik ve ruhsal bir sorunum yoktur. Insan ilişkilerim son derece pozitif olup okul sonrası da kendimi sürekli geliştiren bir kişiliğim mevcuttur. Ticaret ve iletişim meslek lisesi mezunu olup dışarıdan da bilgisayar, Bilgisayarlı Muhasebe, Diksiyon ve bilgisayar işletmenliği, ingilizce MEB Sertifikalarım mevcuttur.
       Sizin bana uygun göreceğiz hertürlü görevde sınava ve mülakata tabi tutulmak istiyorum.
        Saygılarımla…

  Sezgin YILDIRIM
  GSM: 0 546 201 38 58

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*