İş Bankası Gişe Yetkilisi Alımı 2021


is bankasi gise yetkilisi alimi

Türkiye İş Bankası Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak

Ülkemizde ticari ve bireysel bankacılık alanında hizmet veren en büyük banka olan İş Bankası, Cumhuriyet döneminde açılmış olan ilk banka olup Ziraat Bankası’ndan sonra en fazla çalışana sahip olan bankadır. Ülkemizin en büyük bankası olması İş Bankası’nın sürekli olarak eleman ihtiyacının doğmasını sağlamaktadır.

Bu eleman ihtiyacını şubeler ihtiyaç duydukları elemanları merkeze bildirmekte ve bu şubelerde çalışmak üzere İş Bankası il, ilçe olarak şube şube internet üzerinden yayınlanan iş ilanları ile paylaşmaktadır. İhtiyaç duyulan iş pozisyonlarından birisi olarak karşımıza gişe yetkilisi pozisyonu çıkmaktadır.

Bankalarda müşterilerin finansal para akış ve alışveriş işlemlerinin gerçekleşmesine yardımcı olan gişe yetkilileri için aranan özellikler, çalışma koşulları, başvuru yapacak adaydan beklenen işler, bu adaylara tanınacak sosyal ve yan haklar, maaş ile ilgili durumlar bu iş ilanları ile paylaşılmaktadır.

Bu iş ilanlarında paylaşılan özelliklere sahipseniz siz de İş Bankası tarafından yayınlanan İş Bankası gişe yetkilisi alımı ilanlarına başvuru yapabilir ve başvurunuz uygun görülürse İş Bankası bünyesinde çalışma şansını elde edebilirsiniz.

Gişe Yetkilisi İş Başvurusu

Türkiye İş Bankası,

  • Üniversite mezunu olan ve tercihen yabancı dil bilen
  • Askerliği yapan ya da en az 2 yıllık süreyle tecil ettiren
  • T.C. Vatandaşı ve adli sicil kaydı temiz olan
  • Çalışacağı şubeye yakın yerde ikamet eden
  • Dinamik, özgüveni yüksek, güler yüzlü gözüken
  •  Takım çalışmasına yatkın, mesleki hayatında başarı hedefleyen

Kişileri bünyesinde çalıştırmak için onların başvurularını kabul eder ve değerlendirir. Bankaya sunulacak olan başvurular, insan kaynakları ve online olmak üzere iki farklı alandan yapılabilir. Başvuru yapmadan önce sizden istenen evrakların tam olduğuna emin olun; çünkü ufak bir eksiklik dahi yapacağınız işi direkt bir şekilde etkiler.

Başvurunuzda hiçbir eksik taraf yok ise başvuru değerlendirme sürecine girersiniz. Başvurunuzun olumlu ya da olumsuz değerlendirmesi, size muhakkak ulaşır; fakat bu sürecin ne kadar zaman içerisinde gerçekleşeceği belli olmaz.

Başvurmak için tıklayın.

3 yorum

  1. Esmanur Turhan EROĞLU ISPARTA da ıkamet edıyorum 2012 Süleyman DEMİREL Universitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunuyum okulumu başarıile bitirdim ve bankacılık sektöründe öalışmak istiyorum.. İş BANKASI en iyi bir tercih benim için saygılarımla..

  2. İyi günler merhaba Afyon kocatepe sultandağı üniversitesi 1.sınıf öğrencisiyim bankacılık ve sigortacılık bölümünde okumaktayım. İstanbul’da ikamet etmekteyim yaz stajı mı istanbulda yapmak istiyorum tuzla şubenizde staj alımında yer almak isterim şimdiden ilginizden dolayı teşekkür eder iyi çalışmalar diliyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*