Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları 2024

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesinde kurulan Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1952 yılında SSK Sultanahmet Hastanesi Hariciye ve Nisaiye Servisi olarak başlamıştır. Köklü bir tarihe sahip olan hastane SSK İstanbul Hastanesine devredilmesiyle Nisaiye ve Doğum Servisi yerinde kalmıştır.

1959 ardından bağımsız bir birim eklinde, 65 yataklı kapasitesiyle hizmetlerini sürdürmüştür. Zaman içerisinde ihtiyaçların artmasıyla 1967’de önce 200 ardından da 400 yatak kapasitesine çıkartılmıştır. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi günümüzdeyse yeni binasında, 648 yataklı olarak hizmet vermektedir.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi İş İlanları

Sağlık sektöründe her dalda çözümler sunan Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, hastalara kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Bu nedenle aksama olmaması, servislerin kalitesinin düşmemesi için birçok personeli vardır.

Buna karşılık sürekli büyüdüğü için yeni çalışan ihtiyaçları da olmaktadır. Devlete bağlı kamu hastanelerinden bir tanesi olan Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, bunları karşılayabilmek için duyurular yayınlamaktadır. Ancak özel olmaması sebebiyle kariyer sitelerinden değil, resmi kanallardan verilmektedir. Dolayısıyla iş başvurusu yapmak isteyenlerin ilan.gov.tr, Resmi Gazete ve İŞKUR gibi platformları takip etmesi önerilir.

Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Personel Alımı

Devlete yapılan alımlarda Kamu Personeli Seçme Sınavı istenebilmektedir. Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi de kamu hastanesi sınıfında olduğu için, bazı pozisyonlar adaylardan KPSS isteyebilir. Bunlardan bazıları hizmetli ve bakıcı gibidir.

Kamu Personeli Seçme Sınavı her pozisyonda olmasa da, eğer aranıyorsa bu koşulu sağlamanız gerekir. Sınav ÖSYM tarafından yapıldığı için, takip ederek sınav zamanı geldiğinde katılmanız önerilir. KPSS haricinde de adaylardan bir takım genel ve özel nitelikler aranabilir. Dolayısıyla başvurmak isteyen kişiler, bunları yakından takip ederek uygunluğa göre başvurmalıdır.

1 Comment

  1. 1 yıl 8 aylık temizlik personeliyim başvuru yapmak istiyorum nerden başvuru yapabilirim yardımcı olur musunuz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*