Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi İş İlanları 2024

Eski bir tarihe sahip olan Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi 1948 senesinde 100 yataklı olarak hizmete başlamıştır. 1968 senesinde 100 yataklı ek doğumevi inşaatı sonucunda, tam teşekküllü ve 200 yataklı bir hastane olmuştur.

Ancak ilerleyen zamanla ihtiyaçlar artınca, 1989 senesinde ek bir bina yapılmıştır. Bu da 200 yatak kapasitesine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.  Diyaliz ünitesi 2000’de eklenmiş olup, 2007’ye gelindiğinde 9000 metrekarelik alana sahip olan ek hizmet binası tamamlanmıştır. Böylece toplamda 515 ruhsatlı yatak kapasitesine ulaşmıştır.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi İş İlanları

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi İş İlanları

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi, sağlık sektöründe her alanda hizmetler vermektedir. Kapsamlı servisleri sebebiyle çok sayıda çalışanı olsa da hızlı bir şekilde büyüdüğü için yeni çalışanlara ihtiyaç da duyulmaktadır.

Hastane devlete bağlı bir kamu kurumu olması sebebiyle, ilanların takip edilmesi bazı kişiler tarafından karıştırılabilmektedir. Zira özel kurum olmadığı için kariyer sitelerinde bulunmamaktadır. Eğer İŞKUR, ilan.gov.tr ya da Resmi Gazete kaynaklar takip edilirse, uygun fırsatlar bulunabilir. Adayların son başvuru tarihi olduğunu unutmadan, düzenli aralıklarla kontrol etmesi gerekir.

Aksi durumda adaylar başvuru yapabileceği, kendine de uygun olan fırsatları kaçırabilir.

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi Personel Alımı

Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi kamu hastanesi olması sebebiyle, alım yaptığı bir takım pozisyonlar Kamu Personeli Seçme Sınavı gerektirebilmektedir. Hastaneye başvurmak için ilan açılmışsa ve size de uygunsa, KPSS şartı bulunuyorsa bunu da sağlamanız gerekir. Aksi durumda onay almanız imkânsızdır.

Her ne kadar KPSS istemeyen pozisyonlar bulunsa da adayların durumu şansa bırakmadan katılması önerilir. Buna ek olarak başvuran adayların taşıması gereken diğer genel ve özel niteliklerin de karşılanıp karşılanmadığı incelenmelidir. Bu sayede yaptığınız iş başvurusundan daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*