İzmit Seka Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı 2023

İzmit Seka Devlet Hastanesi sağlık sektöründeki hizmetlerine 1946’da faaliyete geçmiş olan kurum, ilk olarak Seka Fabrikasının reviri olarak çalışmıştır. 1950’de İşçi Sigortaları Kurumuna devri yapılması ardından, 75 yataklı şekilde İşçi Sigortaları Kurumu olarak çalışmıştır.

1978 senesinde 8 katlı binası yapılmış olup, 2003 yılında da 5 katlı idari bina faaliyete geçmiştir. 2005’in Şubat ayı içerisinde ise Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına devri yapılmıştır. Günümüzde ise 305 yatak kapasitesi ile hasta ve hasta yakınlarının gereksinimlerini, üstün bir hizmet kalitesiyle karşılamaktadır.

İzmit Seka Devlet Hastanesi İş İlanları ve Personel Alımı

İzmit Seka Devlet Hastanesi İş İlanları

İzmit Seka Devlet Hastanesi, ekip ruhuyla çalışan personelleri ile vatandaşlara nitelikli hizmetler sunmaktadır. Köklü bir tarihe sahip olan kurum, sürekli büyüyen bir yapıya sahiptir. Medikal, idari ve destek kadrolarında çok sayıda kişi olsa da yenileri de bu nedenle alınmaktadır.

Böylece vatandaşlara sunulan hizmetlerin aksama olmadan, aktif bir şekilde devam etmesi sağlanmaktadır. Eğer bunlara başvuru yapmak istiyorsanız, devlete bağlı bir sağlık kurumu olması sebebiyle iş ilanları resmi kanallardan takip edilmelidir. Bunlardan bazıları İŞKUR ve ilan.gov.tr gibidir. Ancak kendi sitesi ile Resmi Gazete de incelenebilir.

İzmit Seka Devlet Hastanesi Personel Alımları

İzmit Seka Devlet Hastanesi hastalara en iyi sağlık hizmetlerini sunabilmek için sağlık alanındaki gelişmeleri takip ederek yatırımlar yapmaktadır. Bu da sürekli olarak gelişmesine yardım etmektedir. Yeni personellere de böylece ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunlar her zaman aynı dönemlerde verilmediği için başvuru yapmak isteyen kişilerin sürekli takip etmesi gerekir. Başvurunun nereye, nasıl ve ne zaman yapılacağı ilanlarda verilmekte olup, adaylar buna göre hareket etmelidir.

Her pozisyonun farklı genel ve özel şartları olabileceği için, adayların bunların kendine uygun olup olmadığına bakması, KPSS şartını gözden geçirmesi önerilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*