Happy Center Personel Alımı ve İş İlanları 2022

1969 yılında gıda sektörüne, 1996 yılında ise perakende sektörüne giriş yapan bu şirketin kurucusu Nadir Altun’dur. İlk ismi ise Altun Gıda’dır. Daha sonraları ise Şefik Altun ve kardeşleri ile bu serüven büyüyerek devam etmiştir. 142 şubesi ile hizmet veren bu şirketin sloganı ise şöyledir: “Alışveriş her yerden, mutlu alışveriş Happy’den yapılır.”

Mutlu müşteri, mutlu personel ve mutlu tedarikçi ilkeleri ile hareket etmekte olan bu şirket bulunduğu sektörün en başarılı firması olmayı hedeflemektedir.

Happy Center iş başvurusu

Happy Center İş İlanları

Happy Center pek çok il ve ilçede şubesi bulunan bir şirkettir. Bulunduğu bölgenin perakende sektöründe lideri olmak isteyen bu şirket, hedefini gerçekleştirmek üzere bulunduğu şehirlerde şube sayısını arttırmakta ve şubesinin bulunmadığı il ve ilçelere ise şube açmaktadır.

Personel ihtiyacının karşılanması ve işlerin devamlılığı yeni elemanların alınması ile mümkün olacaktır. Bu sebeple Happy Center personel ihtiyacını karşılamak üzere çeşitli eleman siteleri üzerinden iş ilanları yayınlamaktadır. Happy Center market zincirinin bir parçası olmak için yayınlanan iş ilanları takip edilerek başvuru gerçekleştirilebilir.

Nasıl Başvurulur?

Bu firmada çalışmak üzere yapılacak olan iş başvuruları eleman siteleri üzerinden gerçekleştirilmektedir. Başvurulacak pozisyon için gerekli şartları taşıyan personellerin iş başvuru formunda yer alan gerekli bilgileri eksiksiz olarak doldurması gerekmektedir. Ayrıca firma kendi web sitesinden de başvuru imkanı sağlamaktadır.

Doldurduğu iş başvuru formunu sisteme yükleyen adayların başvuruları insan kaynakları tarafından incelenerek uygun görülen adaylara geri dönüş sağlanacaktır. İşkur üzerinden yayına çıkan iş ilanlarının başvuruları ise gerekli formların doldurulup aday tarafında insan kaynaklarına teslim edilmesi yoluyla gerçekleşmektedir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Kasiyer
 • Reyon görevlisi
 • Mağaza müdürü
 • Depo görevlisi
 • Dış ticaret uzmanı
 • Yazılım geliştirme uzmanı

Pozisyonların Açıklamaları:

 • Kasiyer: Müşterilerin aldığı ürünlerin kasadan geçirilip, ücretlerinin alınması başta olmak üzere kasa ile ilgili tüm işlemlerden sorumlu olan kişilerdir.
 • Reyon görevlisi: Boşalan reyonların doldurulmasından ve reyonda bulunan ürünlerin düzeninden sorumlu olan kişidir.
 • Mağaza müdürü: Yönetim tarafından belirlenmiş olan ilkeler doğrultusunda hareket eder. Personellerinin çalışma düzenlerinin iyileştirilmesinde etkilidir.
 • Depo görevlisi: Depoya girişi olan malların faturalandırılmasını yapmakta ve depo ile merkez arasındaki iletişimi sağlamaktadır.
 • Dış ticaret uzmanı: Uluslar arası piyasada ürünlerin tanıtım, pazarlama ve satış süreçlerini düzenleyen kişidir.
 • Yazılım geliştirme uzmanı: Yazılım sistemlerinin planlamasını ve güncellemesini gerçekleştirerek devamlılığını sağlayan kişidir.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 08.00-22.00 arasında açık olan mağazalarda iki vardiya ile personeller çalışmaktadır.

Alım Yapılacak İller: İstanbul, Balıkesir, Çanakkale, İzmir, Gaziantep, Ankara vs.

Veteriner Hekim
Son Başvuru Tarihi
03 Ekim 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

14 Comments

 1. Mazanizda engelli olarak çalışmak isterim 57 0555 412 67 45 migrosta 10sene 7ay calistim Mobink uyvuladilar ondan ciktim bulgurlu cumhuriyet mah

 2. Merhaba sultanbeylide ikamet ediyorum .silahlı özel güvenliğim happy centerda çslışmak istiyorum lise mezunuyum

 3. 3 sene hakmar mazacılıkda kasa ve reyon göreclisiydim happy centerdevam calismak istiyorm.

 4. 10 okul kantininde satis elani olarak gorev yaptim guler yuzlu caliskan durust biriyim yenidogan civari is ariyorum tesekurler

 5. Slm src 1234dijital ehliyet E sınıfı ehliyet market ve araç teçrübem var esenlerde oturuyom ciddi ve sürekli çalışmak isterim

 6. 14 yıldır efor markette magaza mudurlügü yaptım
  happy center da magaza müdürlügü için çalışmak ıstıyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*