Ender Mağazaları Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Ender Mağazaları’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Ender Mağazaları bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Ender Mağazaları personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Ender Mağazaları Personel Alımı ve İş İlanları

Ender Mağazaları Personel Alımı

Şirket vizyonu ve Stratejik hedefleri doğrultusunda tüm yönetim faaliyetlerimiz organize edilir. İnsana Saygı temel ilkemiz doğrultusundaki amaç, politika ve stratejilerimiz tüm yönetici ve çalışanlarımız tarafından bilinir ve uygulanır. Doğru işe doğru kişileri yerleştirmek İnsan kaynaklarımızın temel politikasıdır. Markamızın müşterilerine sunduğu hizmeti her geçen gün geliştirmek amacıyla nitelikli insan gücüyle çalışmaya özen göstermekteyiz.

Ender Mağazaları İş İlanları

Kurumumuzda ihtiyaç duyulan pozisyonlar için, tarafımıza yapılan tüm başvurular incelenir. Açık olan pozisyona uygun niteliklerdeki adaylarımız, yetkinlik bazlı mülakat ve testler sonrasında uygun pozisyonlara yerleştirilir.

İş başvuruları; mağazalarımızdan, internet sitemizdeki iş başvuru formunu doldurarak ve Açık pozisyonlar bölümünde size uygun olan pozisyon için form doldurarak, ayrıca, iş ortağımız Kariyer net’ ten başvuru yapılabilmektedir.

İnsan Kaynakları Birimimiz ile İletişim için: ik@endermagazalari.com adresimize mail gönderebilirsiniz. Ek olarak buradan ender mağazaları iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Telefon: 0212 255 71 19 Karaağaç cad. No: 110 34445 Sütlüce-Beyoğlu/ İSTANBUL

Genel Muhasebe Elemanı
Son Başvuru Tarihi
24 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Kasiyer
Son Başvuru Tarihi
23 Aralık 2022
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr.)

Benzer İş İlanları

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*