İş Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2021

Bireysel ve ticari bankacılık alanında ülkemizde hizmet veren en büyük banka olan Türkiye İş Bankası’dır. Cumhuriyet döneminin ilk ulusal bankası olan İş Bankası 25.000’e yakın çalışanı ile en çok kişinin çalıştığı 2. banka olup düzenli periyotlar ile banka bünyesinde çalışacak elemanlara ihtiyaç duymaktadır.

Ülkemizin her yerinde onlarca İş Bankası şubesi bulunmakta olup bu şubeler eleman açıkları için iş ilanları yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarından birisi de İş Bankası güvenlik görevlisi alımı ilanlarıdır. Yaşadığınız yere göre İş Bankası şubelerinin yayınladığı güvenlik görevlisi alımlarını inceleyebilir ve bu iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

İş ilanlarında yer alan ve güvenlik görevlisi alımı için koşulan şartları ve başvuracak kişilerde aranan özellikleri incelemeniz sonucunda iş ilanı için uygun bir aday olduğunuzu düşünüyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaparken sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak ve doğru şekilde girmeniz halinde, şube başvurunuzu inceleyecek ve iş için uygun bir aday olduğunuzu düşünürse mülakat ya da ön görüşme için sizi çağıracaktır.

iş bankası güvenlik görevlisi alımı

İş Bankası Güvenlik Alımı yapacak!

İş Bankası iş başvurusu yaparak sizde İş Bankası’nın gücünden güç alabilirsiniz. İş Bankası personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan İş Bankası Güvenlik Alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. İş Bankası insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Türkiye İş Bankası, ülkemizin en saygın kuruluşları arasında yer alır. Bu saygınlık, bankanın genel çalışma prensipleriyle tamamen örtüşürken; banka personeline de olumlu şekilde yansır. Banka, yüzlerce şubesi olmasına rağmen; her gün mevcut olan şubelerine yenilerine ekler ve bu şekilde geniş çapta istihdam alanı yaratır. Güvenlik görevlisi, yaratılan istihdam alanında yer alan bir çalışma birimi olarak karşımıza çıkarken; güvenlik görevlisi olmak isteyenler için birtakım kriterler aranır, ayrı değerlendirme şemaları çizilir.

 • Başvuru
 • Online sınav
 • Mülakat

Gibi ayrı şemalar, doğru elemanı bulmak için uygulanabilir ya da her birini uygulamak yerine başvuru ve mülakat süreci işletilir. Bu durum, tamamen bankanın iç
disiplinine göre işleyerek sonuca ulaşır; fakat her birindeki temel doku: yapılacak işin üst kalitede tutulmasına çalışmak olarak ifade edilir.

İstenen Güvenlik Görevlisi Vasıfları

 • En az lise mezunu olan
 • Tercihen aynı işte tecrübesi bulunan
 • 18 yaşını aşmış ve işe engel herhangi bir sağlık sorunu olmayan
 • Aktif araç kullanabilen
 • Silahlı ÖGG sertifikası olan
 • T.C vatandaşı olup, temiz adli sicil kaydı bulunan
 • Diksiyonu düzgün, akıllı, zeki, çalışkan ve ahlaklı olan
 • Takım çalışmasına yatkın, nazik, kibar, sevecen, güler yüzlü duran

Sınav ilanlarını incelemek ve başvurmak için tıklayın.

15 yorum

 1. Özel güvenlik (silahlı)
  Boy 1.82
  Kilo 85
  Askerliğimi yaptım
  1997 doğumluyum
  Ehliyet var B
  Mardin Kızıltepe de ikamet ediyorum
  Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 2. Merhaba ben turgay banka deneyimim var bir bankanın genel müdürlüğunde çalıştım istanbul bağcılarda yaşıyorum silahlı güvenlik kartım var src ve piskoteknik belgelerim var eğer uygunsa sizinle calışmak isterim teşekkürler tel.05392288519

 3. Merhabalar SİNAN SEYHAN ben yaklaşık 14yıldır silahlı güvenlik olarak çalıştım son 10 yıl bankalarda çalıştım 5yıl para nakil aracında 5yıl yine özel bir bankada güvenlik olarak çalıştım Adanada ikamet ediyorum önlisans mezunuyum sizlerle çalışmayı çok isterim… Saygılarımla!..

 4. Merhaba Kolay gelsin .SİLAHLI GÜVENLİK KARTI SAHİBİYİM BANK ASYA AİLESİNİN BİR FERDİ OLMAK İSTİYORUM.BOY 1,85 AYRICA E+A2 SRC4 BELGELERİMDE MEVCUT UYGUN GÖRÜLÜRSEM TEL 0551 111 5005

 5. Ben Jale işitme engelliyim. 22 yaşındayım. Mersin’de yaşıyorum. Bir şey sormak istiyorum ama İş olmak istiyorum. 4 yılda işsiz kaldım çok sıkıldım. İş gitmek çok istiyorum. İş beni alırsanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim. Cevabınıza bekliyorum. Saygılarımla.

 6. Ben Jale işitme engelliyim. 22 yaşındayım. Mersin’de yaşıyorum. Bir şey sormak istiyorum. Mersin’de Türksat il müdürlüğü iş başvurmaya gittim. Adamla konuştuk. Ama Türksat Personeli Alımı bakın iş başvuru yap dedi internet bakıp yok bulamadım ne yaparım? ama İş olmak istiyorum. 4 yılda işsiz kaldım çok sıkıldım. İş gitmek çok istiyorum. İş beni alırsanız çok sevinirim. Şimdiden Teşekkür ederim. Cevabınıza bekliyorum. Saygılarımla.

 7. merhaba ben ankara mamakta oturuyorum 1 87 boyunda 85 kiloyum lise mezunu olmakla birlikte silahlı güvenlik sertifikam var ayrıca lisanslı boksörüm baglama çalar b sınıfı ehliyetim var sizinle çalışmaktan gurur duyarım 0539 364 85 49

 8. merhaba ben 1,70 boyunda 60 kiloyum 05,09,1988 doğumluyum ankarada ikamet ediyorum silihlı güvenlik sertifikam var sizinle çalışmak istiyorum uygun görürseniz 05318945981

 9. MUSTAFA KILIÇARSLAN | Temmuz 23rd, 2014 at 15:31
  mrb. ben mustafa kılıçarslan 8 yıldır silahlı güvenlik görevlisi olarak calışıyorum iki sene samsun gazi hast. güvenlik olarak calıştım şu anda da bi özel bankada güvenlik olarak calışmaktayım. bu bankada devam etmek istiyorum sizinle calışmaktan memnuniyet duyarım samsun trabzon olabilir. cevabınızı bekliyorum kolay gelsim..
  iletişim:05357496987

 10. mrb. ben mustafa kılıçarslan 8 yıldır silahlı güvenlik görevlisi olarak calışıyorum iki sene samsun gazi hast. güvenlik olarak calıştım şu anda da bi özel bankada güvenlik olarak calışmaktayım. bu bankada devam etmek istiyorum sizinle calışmaktan memnuniyet duyarım samsun trabzon olabilir. cevabınızı bekliyorum kolay gelsim..
  iletişim:05377496987

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*