Türkiye İş Bankası Personel Alımı ve İş İlanları 2024

İş Bankası’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. İş Bankası bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve İş Bankası personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Mustafa Kemal Atatürk’ün yönergeleri ile kurulan Türk İş Bankası, ülkemizde köklü bankalardan biridir. İş ilanları yayınlamakta olup, adaylar Türkiye İş Bankası İş İlanları incelemesini düzenli şekilde yapmalıdır. Ardından Türkiye İş Bankası İş Başvurusu gerçekleştirilebilir. Bundan sonra ise Türkiye İş Bankası insan kaynakları, değerlendirmeler yapacaktır.

Türkiye İş Bankası Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye İş Bankası Personel Alımı Yapacak

Ülkemizde köklü bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, Personel alımı yapıyor. Başvurmak isteyen adaylar, ilanları kaçırmadan başvurabilir. Eğer bankanın bünyesine katılmak istiyorsanız, bu fırsatı kaçırmamak önerilir.

Türkiye İş Bankası, güncel olarak iş ilanları bulundurur. Bunlar, iki farklı siteden takip edilebilir. Bunlar kariyer.net ve kendi sitesidir. Buraya giren adaylar, tüm ayrıntılı bilgileri alabilir. Başvuru öncesinde görev ve sorumluluklar ile aday nitelikleri dikkatlice incelenmelidir.

İlerleyen dönemlerde yayınlanacak ilanları kaçırmak istemiyorsanız, her gün kontrolde bulunmanız önerilir. Sitemiz, bu ilanları her gün takip ederek sizlere sunar. Türkiye İş Bankası, aylık ücretlere ek şekilde yılda 4 maaş tutarınca ikramiye sağlar.

Bir önceki yıl performans ölçüsünde belirlenen söz konusu oranda, yılda bir defa kâr payı ödenir. İngilizce, Almanca ve Fransızca dilleri için yabancı dil tazminatı bulunur. Sağlık yardımı, servis, öğle yemeği, evlilik, çocuk zammı ve daha çok sayıda sosyal yardımı bulunur.

Türkiye İş Bankası İş İlanları ve İş Başvurusu

Türkiye İş Bankası, güncel olarak bazı iş ilanlarına sahiptir. Bunlar şöyledir;

Müfettiş Yardımcısı
Son Başvuru Tarihi
26 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…

İlanlara başvurmak ve daha fazla Türkiye İş Bankası iş ilanı için tıklayın.

 1. Sistem Uzmanı (kariyer.net): Sistem uzmanı unvanı ile görevlendirmek için İletişim Ve Ağ Yönetimi Mühendisi, DevOps Mühendisi, Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi, Veri Uzmanı ve Siber Güvenlik Uzmanı alınacağı yazılıdır.
 2. Siber Güvenlik Uzmanı (isbank.com.tr): Siber tehdit avı, bilgi güvenliği, sızma testi, zafiyet tespiti ve siber istihbarat gibi alanlarda görev alacaktır.
 3. Veri Uzmanı (isbank.com.tr): Veriyi, değere dönüştürme amacıyla görev alacaktır.
 4. Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi (isbank.com.tr): Lisanslı teknolojiler ya da açık kaynak kodu kullanarak, bulut sistemleri tasarlama görevi bulunur.
 5. DevOps Mühendisi (isbank.com.tr): DevOps dönüşümüne katkı sağlayacaktır.
 6. İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi (isbank.com.tr): İletişim ağı alt yapısını yönetmekle görev alacaktır.
 7. Masterclass Dijital Gelişim Programı (isbank.com.tr): Online eğitimler, proje çalışmaları ve networking fırsatları mevcuttur.
 8. Gişe Yetkilisi: Ödeme, para çekme ve diğer banka işlemleri için Türkiye İş Bankası  müşterilerine gişe hizmeti sunmak.
 9. Güvenlik Görevlisi: Türkiye İş bankası şubeleri içerisinde bulunan İş Bankası çalışanları veya diğer İş Bankası müşterilerinin olası güvenlik sorunları yaşamamasını sağlamak, bankayı maddi ve manevi açıdan güvende tutmak.
 10. Stajyer: Stajyerlerin görevleri bulundukları departmana göre farklılık gösterse de genel olarak yaptıkları iş aynıdır. Bankacılığı kendilerine öğreten profesyonel banka personeli tarafından gerekli eğitimleri uygulamalı şekilde alırken, bankanın işleyişine dair günlük faaliyetleri gözetim ve denetim altında gerçekleştirirler.

Sistem uzmanı ilanına başvurmak için https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-is-bankasi-a-s-sistem-uzmani-2667892 adresi kullanılır. Başvuru için üyelik gerekir. Ardından CV doldurularak, linke gelinir.

Yukarıda bulunan başvur butonuna tıklandıktan sonra size firmanın belirlediği siteden başvuru alındığı uyarısı gelir. Buna evet denilince, Türkiye İş Bankasının açık pozisyonları görülür. Bu site https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer#ilanlar adresidir. Tüm pozisyonlar, burada mevcuttur.

İlanların altında bulunan hemen başvur butonu, sizi https://cv.isbank.com.tr/ adresine yönlendirir. Kullanıcı adı, şifreyle giriş yapıldıktan sonra başvuru yapılabilir. Eğer yoksa yeni üye kaydı buradan ilgili buton aracılığıyla yapılabilir. Masterclass Dijital Gelişim Programı ise https://toptalent.co/turkiye-is-bankasi-masterclass-dijital-gelisim-programi sitesine yönlendirir.

Türkiye İş Bankası Sınavları

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan sınavlar, iş ilanlarıyla doğru orantılıdır.  Bu nedenle adaylar güncel olarak ilanları takip etmelidir. Yukarıda verdiğimiz ilanlar linkinde detaylı bilgi seçeneğine tıklamak size pozisyonlar, nitelikler ve sınavlar hakkında bilgi verir.

 • Bu bilgilere göre ilk aşama online genel yetenek sınavıdır. Sözel ve sayısal yetenek ölçmek içindir. Sınavın tarih ve süresi ile alakalı bilgiler, e-posta üzerinden verilir.
 • İkinci aşamada değerlendirme merkezi mevcuttur.
 • Üçüncü aşamada insan kaynakları görüşmesi bulunur.
 • 4. aşama ise mülakattır.

Türkiye İş Bankası üst düzey yöneticileri ile görüşme yapılır. Bu süreçleri başarıyla tamamlayan kişiler, sistem uzmanı unvanına sahip olur.

Türkiye İş Bankası Benzer İş İlanları

26 Comments

 1. Merhaba ben batuhan yas 25 Uludağ üniv. önlisans soğutma bölümü mezunuyum. bankanızda çalışmak isterım şimdiden teşekkür ederim.. irt: 0531 609 71 98

 2. Merhaba ben Serdar Sakarya doğumluyum, istanbulda ikamet ediyorum 27 yaşındayım Bankanızda Güvenlik Görevlisi olarak çalışmak istiyorum ilginize şimdiden teşekkür ederim. SAYGILARIMLA. 05304163354

 3. merhaba ben önder BİLGİ BİTLİS Tatvan da oturuyorum önlisans bilgisayar mezunuyum 27 yaşındayım askerliğimi yaptım sizinle çalışmak istiyorum tel:0539 506 42 58

 4. Merhaba matematik bölümü mezunuyum,29 yaşındayım bankanızda hem güvenlik hem de gişe personeli gürevlerinde çalışabilecek durumdayım teşekür ederim

 5. Merhaba ben manisa sarıgölden lise menzunuyum silahli özel güvenlik kimlik karta sahibim 21 yaşındayım sizinle çalısmak istiyrum bana dönüş yaparsanız sevínírím 05078012464

 6. Merhaba.. Ben dumlupınar üniversitesi bankacılık ve sigortacılık mezunuyum daha önce banka ve sigorta şirketlerinde staj yapıp tecrübe kazanmaya çalıştım ve bankacılığı severek yapacağımdan eminim girişimcilik insan kaynakları konusunda oldukça iyiyimdir sizlerle çalışmayı çok istiyorum şimdiden teşekkürler..

 7. merhaba turizm otel işletmeciliği mezunuyum askerliğimi tamamlamış olmakla beraber bir çok yerde iş tecrübem bulunmakta.insan ilişkileri konusunda yetenekli ve duyarlıyım mesleğim gereği,bankacılık her zaman hayalini kurduğum bir meslekti bu yüzden bankanızda çalışmaktan memnun olurum.

 8. 2004 ten beridir aktif olarak çalışmaktayım. Tofaşta 7 yıl görev yaptım. Banka bünyenize girmek çalışmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.
  05386410312

 9. keçiörende oturuyorum lise mezunuyum çay servis elemanı olarak çalışmak istiyorum ilginize teşekkür ederim

 10. 2013 yılında DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS bölümünden mezun oldum.insan ilişkilerim ve ikna kabiliyetime güveniyorum.yüz yüze mülakata katılarak detaylı konuşmayı çok isterim.

 11. slm mersin silifke ilçesınde oturmaktayım silahlı özel güvenlik sertıfıkam vardır.4 senelik iş tecrubem vardır sıznle calışmak ısterım..

 12. MERHABA ADIM EMİN 25 YAŞİNDAYIM 177 BOYUNDA 78 KİLOYUM ASKERLIĞİMİ YAPMİŞ BULUNMAKTAYIM SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHIBIM SU ANDA ÖGG OLARAK CALISMAKTAYIM DENIZLİDE IKAMET ETMEKTEYIM A2-B-G SURUCU BELGELERIM VAR SIZINL CALISMAK ISTIYORUM NO:05382974823

 13. slm ben mardin de oturuyorum.silahlı güvenlik sertifikam var.e+d sürücü belgem de var.mardin ve çevresi iş arıyorum.banka ve diğer işlerlede çalışmak isterimişte no 05432516660

 14. MERHABA SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM ÖZEL ŞİRKETTE ÇALIŞTIM İŞ TERCÜBEM VAR SAYGILAR

 15. MERHABA ADIM ONUR ÖCAL 25 YAŞINDAYIM 175 BOYUNDAYIM ASKERLİĞİMİ DE YAPMIŞ BULUNMAKTAYIM KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ ORGANİK TARIM ÖĞRENCİSİYİM MEMLEKTİM KIRIKKALE (SİLAHLI) ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİBİM VE B SINIFI EHLİYETİM VARDIR SİZLERLE ÇALIŞMAK BENİM İÇİN İÇİN GURUR VERİCİ OLUR ŞİDİDEN TEŞEKKÜR EDER SAYGILARIMI SUNARIM …

 16. merhaba 29 yaşındayım askerliğimi yaptım iki yıl halkla ilişkiler okudum iki yıl da işletme okudum Hatay İskenderunluyum istenen şehirde çalışabilirim. 05064950642

 17. MRB. ANADOLU ÜNV. KAMUYÖNETİMİ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM ERZİNCAN da ikametgah etmekteyim 27 yaşındayım e sınıfı ehliyetim var ve src2-src4 belgesine sahip olacam birkaç gün sonra sizin kurumunuz da şoför olarak çalışmak istiyorum.
  gsm:0530 941 73 73 başvurumu gözden geçirip dönmenizi bekliyorum. şimdiden tş ederim.

 18. merhabalar. KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSTE’si İKTİSAT bölümü mezunuyum.sizinle calışmak için geri dönüşüm bekliyorum.tesekkürler. GSM:05453913299

 19. MERHABA. ADIM SOYADIM HARUN GÖKALP 21.06.1992 DOĞUMLUYUM. MEMLEKETİM BARTIN. 1.80 BOYUNDA 71 KG MIM. (SİLAHLI) ÖZEL GÜVENLİK KİMLİK KARTINA SAHİBİM. SİZİNLE UZUN VADELİ ÇALIŞMAK İSTİYORUM.BAŞVURUMU GÖZDEN GEÇİRDİĞİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

 20. istanbul üniversitesi banka ve sigortacılık öğrencisiyim eğitimim devam etmekte muhasebe ve finansman bölümünde iki yıllık iş tecrübem var stajııda sayarsak 3 yıl 21 yaşındayım kurumunuzun gişe bölümünde çalışmak istiyorum teşekkürler

  • Slm ben ev hanımına 2 tane oğlum var acil iş arıyorum hastane bankada temizlik çay ne olursa yaparım

 21. merhaba.. 1994 çanakkale doğumluyum. Kocaeli üniversitesi çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümündeyim hazırlık okudum iyi derece ingilizcem ve normal derece almancam var. sizinle çalışmak isterim şimdiden teşekkürler.

 22. Selam 3 yıldr iskenderun belediyesinde özel güvenlik görevlisiyim silahlı özel güvemlik kimliğim var halen çalışıyorum ve işimi severek yapmaktayım 1985 iskenderun dogumluyum kilom 85 boyum 1.85 geri dönus yaparsanız sevinirim 05393390072

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*