Yarış Kabin Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Temelleri 1977 senesinde Balıkesir Ağır Sanayi Bölgesi’nde atılan Yarış Kabin, tarım aletleri üzerine faaliyet göstermektedir. Yarış Kabin iş başvurusu kabul etmekte olup, bunun için online sistemler kullanılmaktadır. Dolayısıyla aktif ilanların, sürekli kontrol edilmesi gerekir.

Güncel olarak bu ilanlar mevcut olup, tek yapılması gereken Yarış Kabin iş ilanları olarak hangi pozisyonların açıldığını incelemektir. Eğer tecrübeleriniz ve bilgilerinizle uyum gösteriyorsa, çok kısa sürede başvuru yapabilir, ardından mülakat için çağrı alabilirsiniz.

Her firmada olduğu gibi, Yarış Kabin personel alımı da yılın farklı zamanların gerçekleştirilmektedir. Eğer bunları her gün incelerseniz, fırsatları kaçırmadan müracaat işlemlerini yapabilirsiniz.

Sektör Metal Sanayi
Kuruluş Yılı 1977
Çalışan Sayısı 1000
Web Sitesi https://www.yariskabin.com.tr/
Açık Pozisyon 1

Yarış Kabin Personel Alımı Yapacak

Yarış Kabin, 1977 yılından bu yana gelişimini sürdüren bir firmadır. Bu doğrultuda zaman içerisine yeni eleman gereksinimleri de doğmaktadır. Böylece yeni iş ilanları da her yılın, farklı dönemlerinde paylaşılır.

Eğer firmanın çalışanı olmak istiyorsanız, değerlendirmeye açık güncel ilanlar vardır. Bunlara başvuru internet üzerinden yapılmakta olup, firma yaptığı değerlendirme ardından uyumlu bulduğu adaylar ile irtibat kurmakta, mülakat tarihi vermektedir.

Yarış Kabin İş İlanları ve Açık Pozisyonlar

Yarış Kabin Kariyer.net üzerinde bir hesaba sahiptir. Burada firmaya ait Sürekli İyileştirme / Kaizen Mühendisi ilanı vardır. Adaylardan istenen genel şöyledir;

 1. Endüstri Mühendisliğinden mezun olmak
 2. İngilizce bilmek
 3. Microsoft Office programlarını bilmek
 4. Benzer bir pozisyonda, minimum 2 sene tecrübe bulundurmak
 5. Askerlik hizmetini yapmış olmak
 6. Analiz ve raporlama kabiliyeti bulundurmak
 7. Analitik düşünebilmek
 8. Balıkesir ilinde ikamet ediyor olmak ya da edebilecek olmak
Sürekli İyileştirme / Kaizen Mühendisi Başvur Balıkesir(Merkez)

İşin tanımı oldukça geniş olup fabrika genelinde yalın üretim tekniklerinin yerine getirilmesinde görev almak, rapor ve uygulama eksikliği gibi hususlarda çözüm, kaynak önermek gibi tanımları vardır. Başvuru yapmadan önce Kariyer.net üzerinden tüm detaylara bakarsanız, Yarış Kabin iş başvurusu daha olumlu bir şekilde yapılabilir.

Yarış Kabin İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yarış Kabin’de çalışmak istiyorsanız, başvurmak için iki yöntem vardır. İlki Kariyer.net üzerinden başvuru gerçekleştirmedir. Bunun için şu işlemler takip edilmelidir;

 1. https://www.kariyer.net/ adresini açın.
 2. Üye girişinizi yapın. Üye değilseniz yeni bir tane açın.
 3. CV’nizin ne kadar güncel olduğunu inceleyerek, gerekliyse güncelleme yapın.
 4. Yarış Kabin’in profil sayfasına girin.
 5. Alt bölümden aktif iş ilanına tıklayarak açın.
 6. Üst menüde yer alan başvur butonunu kullanın.

İkinci yöntem ise https://www.yariskabin.com.tr/basvuru linkine girerek, burada bulunan formu doldurup, gönder butonu aracılığı ile başvuruyu tamamlamadır. Her iki yöntemde eğer uyum gösteriyorsanız, tarafınıza dönüş yapılır.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*