Evyap Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Evyap’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Evyap bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Evyap personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

evyap işçi başvurusu

Evyap olarak dünyanın en çok tercih edilen kişisel bakım ürünleri şirketi olmayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşma yolunda bizimle birlikte ilerleyecek takım arkadaşları arıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, ancak bu takımın bir parçası olursan, birlikte bu hedefleri gerçeğe dönüştürebiliriz. Kariyerinin neresinde olursan ol, bu heyecanlı yolculuğa seni de bekliyoruz!

Yaşamınıza ve işinize TUTKUYLA bağlıysanız Evyap sizin için doğru şirket!

Ailemize katılacak kişilerde aradığımız özellikler değişime açık, geleceği öngören, müşteri odaklı, dinamik, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, sonuç odaklı, kurum değerlerini benimseyip sahip çıkacak karakterde olmaları.

Ailemize katılacak adayların sorunsuz bir işe alım süreci yaşamaları için geçerliği ve güvenirliği kanıtlanmış, bilimsel temelleri olan araçlar kullanmaktayız. Bu araçların seçilmesi, uygulanması ve yorumlanması süreçleri için de belirli standartlarımız var.

Örneğin, elimize ulaşan tüm başvuruları gizlilik prensipleri çerçevesinde Evyap İnsan Kaynakları CV veri bankasına kaydediyor ve 6 ay süreyle muhafaza ediyoruz.

Evyap İş İlanları

Evyap iş başvurusu yapabilmek için aşağıdaki uygun pozisyonlardan dilediğinizi seçebilir firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdan başvuracağınız pozisyonun gerekliliklerini öğrenebilir ve iş tanımı hakkında da detaylı bilgi bulabilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Elements Uzun Dönem Staj Programı 2021 İstanbul (Tümü)
2 International Order Management Asst. Specialist İstanbul(Asya)
3 Genel Mekanik Bakımcı İstanbul(Asya)
4 İklimlendirme Teknisyeni İstanbul(Asya)

Evyap İş Başvurusu Formu

Evyap iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Resmi sitesinde başvuru imkânı vermeyen firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalar genellikle diğer kariyer sitelerinden iş başvurularını almaktadır. Aşağıda Evyap iş başvuru seçenekleri bulunuyor. Dilediğinizi kullanarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.

İş başvuru formu için tıklayın.

2 yorum

  1. Çalşmayı çok seven çalışırken kaytarmayan disiplinli birisini arıyorsanız o ben olabilirim verdiginiz her işi yapmak için tüm çabamla çalışmaya hazırım. sizinle çalışmayı çok isterim .hayaklimdeki işyerisiniz.sizin ğersonellerle çalışma uyumunuz personellerinize verdiginiz önemi araştırdım çok begendim dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Çalşmayı çok seven çalışırken kaytarmayan disiplinli birisini arıyorsanız o ben olabilirim verdiginiz her işi yapmak için tüm çabamla çalışmaya hazırım. sizinle çalışmayı çok isterim .hayaklimdeki işyerisiniz.sizin ğersonellerle çalışma uyumunuz personellerinize verdiginiz önemi araştırdım çok begendim dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*