Evliya Şekerleme Personel Alımı ve İş İlanları 2022

evliya-şeker-personel-alımı

Evliya Şekerleme personel alımı yapacak!

Evliya Şekerleme iş başvurusu yaparak sizde Evliya Şekerleme’ın gücünden güç alabilirsiniz. Evliya Şekerleme personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Evliya Şekerleme eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Evliya Şekerleme insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

1960 yılında kurulan Evliya Şekerleme yaklaşık yarım asırdır ağzımızı tatlandırmaya devam ediyor. Şekerleme, çikolata, kokolin, kakaolu fındık kreması gibi ürünler üreten Evliya Şekerleme, üretim grubunda yumuşak şekerleme ve bonbon olmak üzere iki farklı grupta ürünlerini tüketicilere arz etmektedir.

Gıda sektöründe üretim yapmanın bilincini taşıyan Evliya, hijyenik bir ortamda ürettiği ürünleri daima kalite anlayışı ile üretimini sürdürerek bir Dünya markası olmak yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Kaliteli ürünler, kaliteli hammaddelerden üretilir prensibi ile hareket etmekte, bize en kaliteli ürün ve hizmeti sunan tedarikçiler ile yolumuza devam etmekteyiz.

İletişim için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*