Varan Turizm Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Varan Turizm İş Başvurusu

Varan Turizm iş başvurusu yaparak sizde Varan Turizm’ın gücünden güç alabilirsiniz. Varan Turizm personel alımı haberlerinin yanı sıra bazı ilan sitelerinde yer alan Varan Turizm eleman alımı ilanlarını sizler için burada paylaşmaya devam edeceğiz. Varan Turizm insan kaynakları departmanının yaptığı açıklama şu şekilde:

Varan Turizm Personel Alımı

Varan Turizm Personel Alımı

Türkiye’de uzun yıllardır seyahat ve turizm işini üstlenmiş, sektörde ilk sıralara kadar yükselmiş köklü bir firma. 1942 yılında ilk temelleri farklı bir şekilde başlayan firma 1646 yılında net olarak faaliyete geçmiştir.

Bölgesel taşımacılık işinde yaygın ve geniş filo ağı ile her zaman öncü seçilen firma sadece seyahat ve taşımacılık değil aynı zamanda bayi toplantısı, özel tur ve geziler gibi projelerde de yer almaktadır.

Dolayısı ile oldukça fazla personel ihtiyacı olan firmada sizin için de uygun bir saha bulunuyordur.Ancak bu alımlarını belli zamanlarda yapan firmanın açık iş pozisyonuna göre aniden alımlar da yapılabilir.

Varan Turizm Çalışma Şartları

Varan Turizm şirketlerinin farklı alan ve pozisyonlarında alımlar söz konusudur. Ancak bunların her biri için tek bir çalışma saati belirlemek mümkün değildir. Ancak genellikle yoğun bir çalışma saatine maruz kalan şirket personeli bulunuyor.

Vardiyalı çalışma sisteminin hakim olduğu firmada, yol taşımacılığında, acentelerde ve kurumsal olarak firmada çalışabilirsiniz.

Gerektiğinde yoğun saatlere ve üst üste seferlere dayanabilme şansınız varsa başvuruda bulunun. Maaş ödemeleri ve sigorta primleri hakkında da sıkıntı yaşamayacağınız büyük bir firmadır.

Varan Turizm İş İlanları

Şirketin asıl bünyesinde ya da acentelerinde çalışmak üzere pek çok defa personel alımı yapılıyor. Buna istinaden otobüslerde host-hostes, şoförlük, acente satış sorumlusu, acente müdürü, bölge müdürlüğü gibi daha pek çok pozisyondan biri sizin için de uygun olabilir.

Firmada bilinen pozisyonların dışında ayrıca müşteri hizmetleri ve destek hattında da çalışma fırsatınız olabilir.

Varan Turizm İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bu başarılı turizm acentesine başvuru yapmak için kullanabileceğiniz en iyi yöntem elbette internet seçeneğidir. İnternetten farklı iş arama sitelerinin arama motorlarına Varan Turizm ismini yazarak arama yapabilirsiniz.

Öncelikle kişisel bilgilerinizin ve eğitim durumunuzun sorulduğu bir form çıkacaktır. Sonrasında da daha önceki iş deneyimlerinizin yazıldığı bir alan çıkacaktır.

Bu bölümü de doldurduktan sonra başvurunuzu yapmış sayılıyorsunuz. Sonrasında size mail yolu ile ya da telefon ile aranarak görüşmeye çağrılabilirsiniz.

7 Comments

  1. 28 yasindayim 5 yillik tecrubem var son bir sene sehirler arasi soforluk yaptim bekarim sizinle calismak isterim

  2. 10 yıllık otobüs şöförüyüm metro kamil koç ve şahıs otobüslerinde çalıştım aydın kökalp

  3. mrb ben seçkin kubat 52 yaşındayım evli bir çocuk babasıyım daha önce metro turizm ve kamilkoc turizm de kaptanlık yaptım daha sonra gama holding den makam şoförü olarak emekli oldum yaklaşık 40 senelik şoförlüğüm var sizingibi nezih bir firmada çalışmak isterim ikamet adresim Ankara

  4. Slm 8 yıllık hostluk tecrübem var ise ihtiyacim var Ulusoy nilüfer metro Anadolu ses Süha turizmlerinde çalıştım tecrübem var iletişime geçerseniz sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*