Kastamonu Kargaz Personel Alımı ve İş İlanları 2023

fatgpt

Kastamonu Kargaz kurulduğu günden, bu yana kadar hizmetlerine devam eder. İçerisinde birçok departman vardır. Sahip olduğu pozisyonlar da farklılık gösterir. Bunlardan birinde ihtiyaç ortaya çıkması durumunda, adayların başvurusu için duyuru verilir.

Kastamonu Kargaz İş İlanları 

Kastamonu Kargaz iş ilanları internet üzerinden takip edilebilir. Bu bakımdan kuruma gitmek, konu hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olunmasını sağlar. Ayrıca kurum, ilerleyen tarihlerde kariyer sitelerine de ilan verebileceği için bunlar da her gün incelenmelidir. 

https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kurum-disi-kamu-isci-alimi-ilani/ linki de hem kamu memur, hem de kurum dışı kamu işçi alımlarının takip edilmesini sağlar. Ek olarak Resmi Gazete de ilan verilmesi olasılığına karşılık takip edilmelidir.

Nasıl Başvurulur?

Kastamonu Kargaz üzerine kendi sitesinden başvuru yapılabilir. Bu bağlamda öncelikle ana sayfa açılır. Sonrasında üst menüden hakkımızda üzerine fareyle gelinerek, iş başvuru formu seçilir. Ardından,

 1. Ad Soyad
 2. T.C. Kimlik Numarası
 3. Telefon
 4. E Posta
 5. Cep Telefonu 
 6. İletişim Bilgileri
 7. Fotoğraf Yükleme
 8. Eğitim Bilgileri
 9. İş Deneyimleri
 10. Sertifika Bilgileri
 11. Yabancı Dil Bilgileri
 12. Referans Bilgileri
fatgpt

Gibi yerler doldurularak gönderilir. Eğer kariyer sitelerinden ilan verilirse de ilk olarak buraya üye olunur. Özgeçmiş doldurularak kaydedilir ve açılan pozisyona müracaat edilir. Eğer hazırda bir üyelik varsa bunun yerine giriş yapmak ve CV güncellemek yeterlidir. 

Ardından tek yapılması gereken de başvuru işlemlerini tamamladır. Eğer resmi ilanlar verilirse, adayların başvuruyu hangi tarihlerde yapacağı, nereye olacağı ve bilinmesi gereken tüm konular belirtilir.

Enerji sektörüne bakıldığın departmana sahip olduğu ve birbirinden oldukça farklı olduğu gözlemlenir. Bunlardan bazılarından şöyle bahsedilebilir;

 1. Mühendislik
 2. Satış
 3. Teknik
 4. Üretim / İmalat
 5. Hizmet 
 6. Diğer

Enerji sektöründe çok sayıda personel olmakla beraber, farklı alanlarda görev alırlar. Bunlardan bir kısmı şöyledir;

 1. Mühendislik
 2. Üretim / İmalat
 3. Bakım / Onarım
 4. Satış
 5. Yönetim

 Enerji sektöründe personelin mezun olduğu bazı bölümler de makine mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, işletme, elektrik (MYO) gibidir.

MAKALE YAZARAK PARA KAZAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*