İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tahtakale Spot Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Tahtakale Spot Personel Alımı Yapacak

Tahtakale Spot’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Tahtakale Spot bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Tahtakale Spot personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Tahtakale Spot iş başvurusu

Firma Hakkında

Toptan satış fiyatını perakende fiyatında satma düşüncesi ile yola çıkılan  Tahtakale spot 1993 yılında Antalya’nın Teomanpaşa semtinde ilk perakende dükkanını açtı. Tahtakale spot satmış olduğu 50 binden fazla ürün ve mağazasında oluşturmuş olduğu hırdavat, kozmetik, et, balık, hediyelik ve gıda reyonları ile birçok görevde eleman ve personel alımına da imkan tanıyor.

Bugün birçok büyük il ve ilçelerde olmak üzere kurulan Tahtakale Spot mağazalarına her bölüme uygun işçi ve personel alımı yapıldı. Misyonu kaliteyi ucuza sunmak ve müşterilerin taleplerini en iyi şekilde değerlendirmek olan Tahtakale spot 2.000 geçik personel sayısını her geçen gün açılan şubeler ile arttırmakta.

Tahtakale Spot Mağazasına yapılan başvurularda vardiyalı sistemde çalışmaya uygun olmak lazım.

Tahtakale Spot mağazaları 08.00 – 22.30 arası hizmet vermekte bu yüzden vardiyalarda akşamcı ve sabahçı olmak üzere ikiye ayrılmakta kendi bölümlerinde farklı vardiyaları da bulunan Tahtakale spot mağazası da çalışmak üzere başvuru yaptığınız ilgili bölümün çalışma saatlerini insan kaynaklarından öğrenebilirsiniz.

Tahtakale spot mağazalarında maaşlar en az asgari ücret olmak ile birlikte başvurduğunuz bölümlerde tecrübede göz önünde bulundurularak maaş belirlenmektedir.

Tahtakale Spot İş İlanları

Tahtakale spot mağazaları işçi ve personel alım şartları yayınlanan ilanlarında askerliğini yapmış olması, ilgili bölümde en az 1 yıl tecrübeli olması başvurduğu bölüm veya mağaza reyonlarında yeterli bilgi aktarımı için tecrübeli olma şartları önde geliyor. Ek detay ve bilgileri tahtakalespot.com.tr internet adresinden bulabilirsiniz.

Tahtakale Spot Açık Pozisyonlar

  • Kasap Reyon Görevlisi
  • Balık Reyon Görevlisi
  • Hırdavat Reyon Görevlisi
  • Sebze/ Meyve Reyon Görevlisi
  • Kırtasiye Reyon Görevlisi
  • Hediyelik Eşya Reyon Görevlisi
  • Anahtarcılık Reyon Görevlisi
  • Kozmetik Reyon Görevlisi
  • Elektronik Reyon Görevlisi
  • Kasiyer

Tahtakale Spot İş Başvurusu Formu

Tahtakale Spot iş başvurusu yapmak için firmanın web sayfasındaki insan kaynakları/kariyer/başvuru bölümünden faydalanabilirsiniz. Ayrıca önceden hazırlamış olduğunuz cv ile direk firmaya giderek yüz yüze iş başvurusu da yapabilirsiniz.

Tahtakale Spot Mağazalarına başvuru yapmak için en az 1 yıl mağaza tecrübesi şartı önemlidir. Başvuru için Tahtakale spot resmi sitesi üzerinden kariyer sayfasından özgeçmişli bir cvnizi ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca cvnize ek olarak çalışmış olduğunuz bölüm ile ilgili almış olduğunuz eğitim sertifikaları ve referanslarınız  göz önünde bulundurularak işe alınmanız konusunda önemli ölçüde fayda sağlayacaktır.

Başvuru için tıklayın.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir