Bereket Enerji Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Bereket Enerji’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Bereket Enerji bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Bereket Enerji personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

İki mühendis tarafından kurulan Bereket Enerji 2000’li yılların ardından devleşmeye başlamıştır. Firmanın kuruluş yılı 1995’dir. Elektrik sektörünün serbest hale gelmesiyle beraber hidroelektrik santral yapımıyla başarısına başarı katan firma kamudan almış olduğu dağıtım bölgeleri ve elektrik santralleriyle büyüdü. Sürekli olarak büyüyen firmanın çatısı altında 936 kişi çalışmaktadır. Bu rakam gelişen firmanın hızına bağlı olarak sürekli artmaktadır. Firmanın elde ettiği ciro ise 608.187.329 TL’dir.

bereket enerji iş ilanları

Bereket Enerji İş İlanları

Başarısı ve çatısı altında yer alan ekibine tanıdığı koşullarla gündemde bulunan firma kalitesinden taviz vermemektedir. Kalitesi ve yüksek başarısıyla öne çıkan firma sürekli olarak artırdığı personelini büyük bir titizlikle seçmektedir. Sektörde ki en tecrübeli isimleri bir araya toplayan firmanın kusursuz hizmetleri kaçınılmaz hale gelmektedir. Her anlamda yenilikçi bakış açısına sahip olan firma girişimlerinde de bu bakış açısını kullanmaktadır.

No Pozisyon Lokasyon
1 İç Denetçi İzmir

Yenilenebilir ve yerli kaynakları kullanarak elektrik üretimi yapan firma ilk hidroelektrik santrallerini de 1995 yılında kurmuştur. Bereket Çayı üzerine kurulan bu santral başarılarıyla tanınmıştır. Şirketin merkezi Denizli’de yer almaktadır, hidroelektrik, jeotermal, termik, çöp gazı ve güneş kaynaklarından yararlanan firma elektrik üretimini üst seviyelere çıkarmaktadır. Türkiye genelinde 24 enerji santralinde üretim yapan firma, toplamda 2 GW kurulu gücü bünyesinde barındırmaktadır.

Aydem Elektrik Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Firma çalışma şeklini ve sosyal olanaklarını tamamen çalışanlarına göre ayarlamakta ve asla çalışanlarının konforundan taviz vermemektedir. Firmaya katılım sağlayacak olan personel sayısı tespit çalışmalarının ardından belirlenmekte ve ona göre gerçekleştirilmektedir. Firma yıl içerisinde sıklıkla iş ilanı yayınlamaktadır. İlanlar öncelikle firmanın resmi web sitesinde yer almaktadır. Bazı iş ilanı platformlarında da yer alan ilanlar resmi web sitesine yönlendirme sağlamaktadır.

Nasıl Başvurulur?

Bereket Enerji firmasının yayınladığı iş ilanlarına başvuru yapmak için firmanın resmi web sitesini ziyaret ederek İnsan Kaynakları sekmesine gitmek yeterli olacaktır. Bu sekmede bulunan iş başvuru formu eksiksiz doldurulmalıdır. İş ilanları belirli bir düzende yayınlanmamakta sürekli takip edilmelidir.

Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Saha Satış Temsilcisi: Müşteri aramak ve şirkete kazandırmak.
  • Muhasebe Uzman Yardımcısı: Muhasebe uzmanını idari yönden desteklemek.
  • Makine Mühendisi: Enerji türü üzerine makinelerde çalışmak.
  • Plasiyer: Ticari alanda temsilci aracı işlerini yapmak.
  • Grafiker: Tasarım yaparak görsel içerik çıkarmak.
  • Genel Başvuru: İhtiyaç halinde alınabilecek bütün pozisyonlar.

Temel Bilgiler:

Minimum Çalışma Yaşı: 18

Çalışma Saatleri: 09.00 – 16.00

Alım Yapılacak Şehirler: Muğla, Zonguldak, Sivas, Tokat, Denizli, Aydın, Amasya, Bursa, Uşak, Giresun, Adana, Düzce, Yalova.

6 Comments

  1. 98/2014 Kangal Termik Santralde 10 yıl bakım ustası son 5 yıl elektrik kumanda oparatörü olarak çalıştım.Özelleştirme sonucu 2014/2023 Kılıçkaya hes 1 yıl bakım ustası 8 yıl ise kumanda oparatörü olarak görev yaptım.

  2. tecrubeli agır vasıta damperli kamyon şoförüyüm bütün evraklarım tamam src pisikoteknik .. yatağan termik santrala başvurmak istiyorum ama yoğunluk nedeniyle formların göz ardı edildği söyleniyor bu konuda yardımcı olursanız sevinirim .kolay gelsın..05518014559

  3. iyigünler ben kaynakçı ustasıyım 22/11/1984 doğumluyum evli 2 çocuğum var 18 yıldır buişlerle uğraşıyorum ama ilkokul mezunuyum densaş’dan kaynakçı belgem var yatağan termik santralinde şirketlerle çalıştım adar makine kaytan grup 2003 2004 güney egelinyitlerinde cetlerin damperlerini yaptık İzmirli bir şirketle taşcıoğlu a.ş şirketiyle draglayın bakımını ve kova kaynaklarını yaptık

  4. profesyonel aşcıyım 10 yıllık yurt dışı tecrübem var bütün evraklarım hazır. iletişim 05455176222

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*