Tuzla Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Tuzla Belediyesi Personel Alımı

Cumhuriyet Dönemi’nde 1926 yılında Kocaeli’ne bağlanan Tuzla’da belediyecilik faaliyetleri 1936 yılında başlamıştır. 1954 yılında tekrar İstanbul’a bağlanan Tuzla 1991 yılında ilçe statüsünü almıştır.

Din, dil, ırk, cinsiyet, hiçbir ayrımcılığa girmeden, toplumun tüm kesiminin beklentilerini karşılayacak eşit hak ve imkânlarla halkının güven duygusunu sağlayarak adil ve eşitlikçi hizmetler sunmayı hedefleyen Tuzla Belediyesi, bu hedefleri kapsamında sürekli ar-ge çalışmaları yapmakta ve bu bağlamda projeler geliştirmektedir.

Vatandaşlarının da desteğiyle projelerini hayata geçiren kurum, kadrosundaki bazı birimlerinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacak.

Tuzla Belediyesi Personel Alımı

Tuzla Belediyesi İşçi Alımı

Yıl içerisinde gerekli olan miktarlarda ihtiyaç duyulan birimlere kademeli olarak sözleşmeli ve taşeron işçi alımı yapacak olan Tuzla Belediyesi’nin, yeni işçilerine de hali hazırdaki işçileri gibi hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulayacağı bilinmektedir.

Ayrıca bu saatler dışında çalışmak durumunda kalan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ödeyen belediye, bütün çalışanlarına eşitlik ilkesine bağlı olarak çeşitli sosyal haklar da sağlamaktadır.

Tuzla Belediyesi Memur Alımı

İşçi alımı kadar sık olmasa da Tuzla Belediyesi memur alımı konusunda elinden geldiğince kadro oluşturmaya çalışıyor. Memurlara da diğer çalışanlar gibi çeşitli eğitimler veriliyor. Memur denilince sadece belediyede evrak işleriyle uğraşan kişiler değil, temizlik görevlileri ve çeşitli yerlerde şoförlük yapan görevlilerde akla gelmektedir.

Memurluğa hak kazandığınızda toplamanız gereken evraklar için size belirli bir süre veriliyor. Bu süreçte evraklarınızı tamamlayıp teslim ediyorsunuz, sonrasında işbaşı tarihinde işinizin başında olmanız gerekiyor.

Tuzla Belediyesi İş İlanları

Tuzla Belediyesi, sürekli gelişen bilişim teknolojileri, yerel yönetimlerin çok yönlü hizmet verme gereksinimleri doğrultusunda yeni ufuklar açmakta ve problemlere uygun çözümler sunabilmektedir.

Bu şekilde vatandaşlarının memnuniyetini kazanan ve bunun devamlılığını sağlamak isteyen kurum, kadrosuna almaya hazırlandığı personelleri için resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak. Kurum tarafından iş ilanının yayınlanması üzerine sitemiz üzerinden de açık pozisyonlar, çalışma şartları ve başvuru şartları detaylı olarak paylaşılacaktır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Tuzla Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna dâhil etmek istediği personeller ile ilgili tüm detayları internet sitesi aracılığıyla duyurarak vatandaşlarını bilgilendirmeyi tercih eden Tuzla Belediyesi’nin kadrosunda çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin yayınlayacağı duyuruları dikkatle takip etmeleri gerekmektedir.

Adayların çalışmak istedikleri pozisyon için uygun ilanın yayınlanmasıyla birlikte ilanda yer alan iş başvuru formunu doldurarak ya da belediyenin insan kaynakları birimine hazırladıkları özgeçmişleri ile birlikte giderek ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Güncel Tuzla iş ilanları

 • Garson – Tuzla
 • Tuzla CarrefourSA Mini Market Görevlileri
 • Resepsiyonist
 • Kasap- Şarküteri Reyon Görevlisi/Tuzla Viamarin CarrefourS
 • Temizlik Elemanı
 • Depo Sorumlusu
 • Satış Sorumlusu

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de tuzla iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 yorum

 1. Mrhb 43 yaşında 2 çocuk babasıyım ist Tuzla aydınlı tokide ikamet etmekteyim mesleğim şöför ağır vasıta hafif ticari kamyon tır her türlüsü %43 engelli raporum mevcut bedensel ve zihinsel engel söz konusu değildir şöförlük işi arıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim tşkederim

 2. Ben meliye balcı is arıyorum bulamıyorum yaşım 45 ilköğretim mezun uyum mesleğin cay çıkık ve aşçılık birde pasta sertifam var bana yardımcı olurmusunuz

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*