Torbalı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Torbalı Belediyesi Personel Alımı

Birinci Dünya Savaşı’nı müteakiben 40 aya yakın bir süre işgal altında kalan Torbalı, 26 Haziran 1926 tarihinde yayınlanan Mülkiye Kanunu ile ilçe haline getirilmiş ve 1927 yılında ise belediyelik olmuştur.

Torbalı Belediyesi, belediye kaynaklarının etkin, ekonomik ve verimli kullanılması ile vatandaşlarının gereksinimlerine dayalı hizmetleri  21.yüzyılın yerel yönetim anlayışına uygun şekilde sunmak hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Belediye hizmetlerini kurumsal bir anlayışla mükemmelleştirerek  sorumluluk sahasında; planlı, hızlı, şeffaf, etkin ve vatandaş odaklı en iyi hizmeti vermek için personel alımı yapacak olan kurum, bu hizmetler kapsamında istihdam etmek üzere bütün kararlarında ve uygulamalarında güvenilirliği, saygınlığı, şeffaflığı ilke edinecek niteliklerde personel alımı yapacak.

Torbalı Belediyesi Personel Alımı

Torbalı Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosunda çalıştırmak üzere memur alımından çok işçi alımı olarak gerçekleştiren Torbalı Belediyesi, bu işçileri sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istidam etmektedir. Hangi statüyle olursa olsun bütün işçilerine eşit olanakları sunan kurum, işçilerine çalıştıkları birimlere göre ayarlanan maaşlar vermektedir.

Torbalı Belediyesi Memur Alımı

Personel alımı ve işçi alımına göre normal olarak memur alımları daha zor olarak gerçekleştiriliyor. Torbalı Belediyesi memur alımı yılın belirli zamanlarında yapılacak olup Kpss’ ye girmiş olma şartı gözetiliyor. İstediğiniz pozisyonda boşluk olup olmadığına yerleştirme kılavuzundan bakabilirsiniz. Her pozisyonda alım yapmak için çabalar harcayan belediye sınavdan almış olduğunuz puana ve mülakattaki durumunuza göre değerlendirmelerde bulunuyor.

Torbalı Belediyesi memur alımı başvuruları sonrası mülakata giderken resmi bir şekilde giyinmeniz sizin avantajınıza olacak olup, işi ne kadar ciddiye aldığınızı karşı tarafa hissettirecektir. Önceki iş yerlerinizden bahsederken herhangi bir anlaşmazlık yaşamadığınızı belirtirseniz sizin için artı puan olarak geri dönecektir

Torbalı Belediyesi İş İlanları

Yaşam standartlarının yüksek olduğu, halkın günlük hayatına hitap eden projelerle zenginleştirilmiş, huzurun ve birlikteliğin el ele yürüdüğü, her anlamda nefes alan yaşanabilir bir Torbalı oluşturma amacıyla personel alımı yapacak olan kurum, bu bağlamda kadrosuna alacağı personeller ile ilgili internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Torbalı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Torbalı Belediyesi,  kadrosunda sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak çalışmak isteyen vatandaşlarına belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvuru yapmalarını ilk şart olarak sunarken memur olarak belediye kadrosunda yer almak isteyen vatandaşlarını KPSS şartını sunmaktadır.

Kadrosunda çalıştıracağı bütün personellerine birim ayrımı yapmaksızın insan kaynakları aracılığıyla mülakat uygulayan kurum, mülakatta başarılı olan adayları için işe alım sürecini başlatmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Torbalı İş İlanları

Özel sektörde de Torbalı iş ilanları takip edilerek meslek sahibi olmak mümkün. Fakat iş ararken eğer sıfırdan başlıyorsanız, daha önceden herhangi bir iş tecrübeniz yoksa, size tavsiyemiz yükselebileceğiniz tarzda işler bakmanız olacaktır.

İş bulup belirli bir tecrübeye ulaştıktan sonra farklı firmalarda daha iyi şartlarda iş bulabilmek sizin için daha kolay olacaktır. Torbalı iş ilanları özel kariyer sitelerinde olduğu gibi bizim sitemizde de mevcut olarak bulunmaktadır.

Güncel Torbalı iş ilanları

 • Temizlik Personeli
 • Havuz Bakım Elemanı
 • Torbalı İçin Tüm Branşlarda Öğretmenler

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de torbalı iş ilanlarına bakabilirsiniz.

9 yorum

 1. Slm iyi günler dilerim öncelikle ben şöförlük yapıyorum ağır vasta ehliyetlerim var belediye de kendime gire bir iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim psikoteknik ve src lerim vardir

 2. İsmim Vedat Koçak1978 Kars Arpaçay doğumluyum Lisesi mezunuyum torbalida uturuyorum sigara kullanmıyorum iş arıyorum 10 yıllık tecrübem var Güvenlik elamaniyim buraya İstanbul dan geldim işe ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 3. Akp il meclis üyesi mehmet arıcı yönlendirdi akrabam olur park bahcélere girmek istiyorum kendi işin kaynak da olabilir yardımcı olursanız mutlu olurum ağustosta düğünün var işsizin 0553 369 82 65

 4. Ben temizlik işine girmek girmek istiyorum park bahçe ama mesleğim kayakçı kaynak işi de olabilir ağustos da düğünün var işten yeni çıktım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler 0553 369 82 65

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*