Sultangazi Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2024

Sultangazi Belediyesi Personel Alımı haberlerini takip etmek, Sultangazi güncel iş ilanlarını incelemek ve anında haberdar olmak için tıklayın

Sultangazi Belediyesi vatandaşlara gelişmiş, kaliteli ve insan odaklı hizmetler sunmaktadır. Bölgede yaşayan halka sunduğu aktiviteler, faaliyetler ile gelişmiş bir yapısı bulunmaktadır. Kurumsal bakımdan büyümesi hızlı şekilde devam eden kurumun personel gereksinimleri zaman içinde meydana gelmektedir.

Sultangazi Belediyesi Personel Alımı

Belediye bu durumlar iş ilanları yayınlamaktadır. Ardından isteyen kişiler başvurularda bulunabilmektedir. Belediyeler bir kamu kurumu olduğu için resmi yapıları vardır. Adaylar bunlara dikkat etmeli, ilanları düzenli olarak incelemelidir.  Başvuru birçok kadroya dair yapılabilmektedir.

 1. Arşivci
 2. Zabıta
 3. Memur
 4. Şoför
 5. Park ve Bahçe İşçisi
 6. Güvenlik
 7. Temizlik İşleri Görevlisi

Belediye bunlar dışında farklı pozisyonlara dair alımlar da gerçekleştirebilmektedir. İlanlar verildiğinde incelerseniz, yetkinliklerinize uygun olup olmadığını görebilir, başvuru yapabilirsiniz.

Sultangazi Belediyesi İş İlanları

Sultangazi Belediyesi her geçen yıl büyümesine devam etmektedir. Bu durum vatandaşlara sunduğu hizmet, faaliyet ve aktivitelerin de gelişmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca bunların kesintisiz ve daha yüksek kaliteli şekilde sunulması da sağlanmaktadır.

İş ilanları her belediyede olduğu gibi kurumun gereksinimlerine göre yayınlanmaktadır. Bu nedenle hangi zamanda yayınlandıkları farklılık gösterebilmektedir. İş arayanlar ilanlar yayınlanınca başvuru yapabildiği için, her gün düzenli biçimde kontrol edilmelidir. Bu açıdan hangi sitelerin değerlendirilmesi gerektiği büyük önem taşımaktadır.

Eğer belediyenin kendi sitesi incelenirse bunlar yayınlandığı zaman görülebilmektedir. Bunun yanı sıra İŞKUR, Resmi Gazete ve ilan.gov.tr de incelenmelidir.

Sultangazi Belediyesi İşçi ve Personel Alımı

Ülkemizde bulunan her belediye, yılın farklı dönemlerinde işe alım yapabilmektedir. Bunlar gereksinimlere göre şekillenmektedir. Sultangazi’de ikamet ediyorsanız, burada bulunan belediyenin ilanlarını yakından takip etmeniz, alım yapılan kadroyu yetkinliklerinize göre değerlendirmeniz gerekmektedir.

Kurum bünyesinde bulunan her personeline eşit yaklaşmakta, herhangi bir ayrım yapmamaktadır. Sosyal haklardan tatmin edici şekilde yararlandırmakta olup hizmet, faaliyet ve aktiviteleri toplum ve insan odaklı şekilde sunmaktadır. Aynı zamanda çevreye de duyarlıdır.

Buna ek olarak personel alımlarında, bazı kadroların Kamu Personeli Seçme Sınavı gerektirebileceği bilinmelidir. Adayların başvuru tarihi öncesinde girmiş ve yeterli puanı almış olması önerilir.

Sultangazi Belediyesi İş Başvurusu

İstanbul’un Sultangazi bölgesinde yaşıyorsanız, iş başvurusu yapabileceğiniz çok sayıda yer bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi belediyedir. Kurum tarafından yayınlanan ilanlar, birçok kişiye yeni olanaklar teklif etmektedir.

Eğer bunları her gün incelerseniz, size uygun duyuruları görebilir, başvuru yapabilirsiniz. İşlemler belirli tarihler arasında olduğu için, adayların dikkat etmesi önerilmektedir. Zaman geçerse başvurunuz onaylanmayacaktır. Ayrıca hangi pozisyona başvuruyorsanız, yetkinlikleriniz buna uyum göstermelidir.

Başvurunun hangi adrese yapıldığı ilanda bahsedilmekte olup, adayların buna göre işlem yapması gerekmektedir.

Sultangazi Belediyesi İş İlanları

Sultangazi iş imkanları bakımından çok sayıda fırsat sunmaktadır. Belediye dışında da adayların seçenekleri mevcuttur. Sitemizi düzenli olarak kontrol ederseniz, bunları görmeniz mümkündür.

No Pozisyonlar
1 Depo Elemanı / Plasiyer
2 Genel Muhasebe Elemanı
3 Ön Muhasebe Elemanı
4 Mağaza Yöneticisi
5 Vasıflı – Vasıfsız Eleman
6 Sigorta Teknik Personeli
7 Elektrik Ustası
8 Teknik Servis Birim Sorumlusu
9 Elektrik Pano Montörü
10 Grafiker
11 Mobilya Boyacısı
12 Depo Personeli

Güncel Sultangazi İş İlanları için TIKLAYIN.

13 Comments

 1. Merhaba 34 yıldır sultangazi de yaşıyorum ögg kimliğim var en az 10 kere başvuru yaptım hiç bi şekilde işe alınmadım !!!!!!!! Türkiye ilk güvenlik görevlisi kimliği alanlardan biriyim

 2. İşe ihtiyacım var yüzde elli engelli raporum var temizlik ve beden işi olabilir belediyeden rica ederim lütfen yardımcı olurmusunuz

 3. özel güvenlik görevlisi kimlik kartım var sultangazide ikamet ediyorum belediye bünyesinde çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi calismalar

 4. Elektrik elektronik pano montürlüğü MENZUNUYUM MENZUNUYUM teknik servis departmanında göreve talibim

 5. Lise mezunuyum ezcaci teknisyenliği yaptım 15 yıl belediye bünyesinde çalışmak istiyorum

  • Ben ceza evinden yeni çıktım çalışmak istiyorum ve evime bakmak istiyorum evliyim işe ihtiyacım var anlımın teriyle ekmeğimi kazanmak itiyorum belediyede çöpçülük ve ne olursa çalışırı yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*