Sultangazi Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Sultangazi Belediyesi Personel Alımı

Sultangazi, 2008 yılında ”büyükşehir belediyesi sınırları içerisinde ilçe kurulması ve bazı kanunlarda değişiklik yapılması hakkında kanun” kapsamında ilçe olarak ilan edilmiştir.

Sultangazi Belediyesi Personel Alımı

Sultangazi’yi katılımcı, etkin yönetim prensibine bağlı kalarak; sosyal, kültür, sağlık, çevre, ekonomi, turizm ve şehircilik alanlarında hizmet yönetiminde çağı yakalamış fark yaratan uygulamalarla, kentsel yenileşme sürecini tamamlamaya çalışarak gelişmiş kent yapısına ulaştırmak hedefiyle belediyecilik faaliyetlerini sürdüren Sultangazi Belediyesi, nitelikli ve niteliksiz olmak üzere kadrosuna çok sayıda personel alacak.

Sultangazi Belediyesi Memur Alımı

Sultangazi Belediyesi memur alımını yılın farklı dönemlerinde yapılmaktadır. Esasında Belediyenin faaliyetleri doğrultusunda hangi zamanlarda memur ihtiyacı olduğuna göre zamanlama değişkenlik göstermektedir. Alımları düzenli olarak kontrol etmek ederek, kariyer hedefinizle uyumlu bir işe sahip olabilirsiniz.

Ayrıca Sultangazi Belediyesi memur alımları, insan kaynakları biriminin çeşitli politikalar üreterek pozisyona uygun kişilerin işe başlaması için çeşitli yöntemlerle de duyurulabilmektedir. Bu nedenle web sitemizi belirli aralıklarla incelemenizi öneririz…

Sultangazi Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemde istihdam ettiği personellerini sözleşmeli işçi statüsüyle kadrosuna alan Sultangazi Belediyesi, zabıta birimi haricinde yeni alacağı personellerini de sözleşmeli işçi kadrosuna istihdam edeceği öngörülmektedir.

Belediye yetkililerinin işçi alımı aşamasında her zaman yaptığı gibi eşit ve adaletli bir şekilde seçim yapacağı kurumda bütün personellerin kendisine uygun iş ilanı için tercih yapmaları ve istenen iş için yeterli olup olmadıklarını belirlemek adına personel adaylarına mülakat yapılmaktadır.

Özellikle zabıta kadrosunda hizmet verecek olan adaylardan, şehrin ihtiyaçlarına karşılık verirken adil ve şeffaf olmaları isteyen Sultangazi Belediyesi‘nde tüm personeller 08.00-17.30 saatleri arasında çalışmakta ve herhangi bir sebeple mesaiye kalan personellerin belediyenin belirlediği ücret politikasına göre haklarının verilmektedir.

Sultangazi Belediyesi İş İlanları

Belediyecilik kapsamındaki hizmetlerin planlanması ve yönetiminde metropolün yükselen değeri olması özelliğiyle “takip eden değil, takip edilen belediye olmak” isteyen kurumun vatandaşlarını kadrosuna alacağı personeller hususunda internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak bilgilendireceği tahmin edilmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Sultangazi Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna almayı hedeflediği personellerinin, kadrolandırma şekillerini ve şartlarını internet sitesinden detaylı bir şekilde yayınlamayı tercih eden Sultangazi Belediyesi, bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların belediyenin internet sitesinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Sultangazi Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından başvuruların değerlendirilmesi sonucu belediyenin istediği kriterlere uygun görülen adaylar kadrolandırma yapılacak ilgili birim ve insan kaynakları birimi tarafından mülakata tabi tutulmakta ve başarılı olanlar için işe alım süreci başlatılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Sultangazi İş İlanları

Sultangazi Belediyesi iş ilanları memur, işçi yada genel personel için de dahil olmak üzere; Personelalimi.gen.tr olarak sizlere güncel bir şekilde yayınlanan ilanları sunuyoruz…

 • TÜİK – Sözleşmeli Geçici Personel Alımı / Anketör
 • Sultangazi Belediyesi / Beden İşçisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de sultangazi iş ilanlarına bakabilirsiniz.

5 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*