Sultanbeyli Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Sultanbeyli Belediyesi Personel Alımı

1985-1987 yılları arasında gerçekleşen hızlı yapılaşma faaliyetlerinin neticesinde 1989 tarihinde belediyecilik faaliyetlerinin başlandığı Sultanbeyli, 1992 yılında da ilçe statüsüne kavuştu.

İnsanların ortak ihtiyaçlarını karşılayarak kentin yaşam kalitesini yükseltmek hedefine olan Sultanbeyli Belediyesi, bu hedef doğrultusunda bütün personelleri ile birlikte takım ruhu ve işbirliği ile çalışarak vatandaşlarının memnuniyetini esas almaktadır.

Yoğun çalışmaları kapsamında personel açığı oluşan birimlerinde ve faaliyet alanlarına personel alımı yapmaya hazırlanan Sultanbeyli Belediyesi’nin insan kaynakları birimi tarafından yürütülen çalışmaların tamamlanması halinde konu ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Sultanbeyli Belediyesi Personel Alımı

Sultanbeyli Belediyesi İşçi Alımı

Geleceğe yönelik hedefleri ile yoğun bir hizmet ağına sahip olan Sultanbeyli Belediyesi, bu bağlamda kadrosuna çok sayıda taşeron ve sözleşmeli işçi alımı yapmaktadır.

Belediye kadrosuna alınacak olan işçiler ile ilgili en çok merak edilen konulardan olan maaş ve sosyal haklar konusunda net bir açıklama yapmayan kurumun, sitemiz tarafından yapılan incelemeler sonucu yeni işçilerine mevcut işçileri ile aynı maaş imkânını ve sosyal hakları sunacağı ve hatta ekstra mesaiye kalan personellerine maaşlarına ek mesai ücreti ödeyeceği bilinmektedir.

Sultanbeyli Belediyesi Memur Alımı

En az işçi alımına yönelik talep kadar, Sultanbeyli Belediyesi memur alımı yönünde de yoğun bir talep söz konusudur. Bu yöndeki başvurularda ise kriterler daha da önemli olmaktadır. İşçi grubu personellerin ilan ediliyor olması gibi memur kadrolarına yönelik alımlarda ilan edilmektedir.

İlan kapsamı ve detaylarında ihtiyaç duyulan memur adedi ve istenilen kriterler de belirtilmektedir. Mesai saatlerine varıncaya kadar değinilen her bir ayrıntıyı dikkate alarak başvurularınızı gerçekleştirmeniz daha doğru bir karar verebilmeniz açısından önem teşkil etmektedir.

Sultanbeyli Belediyesi İş İlanları

Kendini ve kentini geliştiren, şeffaf, hesap verebilir, adaletli ve güler yüzlü bir belediye olma çabasında olan Sultanbeyli Belediyesi’nin bütün personel alımlarında olduğu gibi yakın zamanda yapacağı personel alımı aşamasında da resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlaması bekleniyor.

Kurumun yanı sıra sitemiz üzerinden de Sultanbeyli Belediyesi personel alımları hususunda bilgiler yayınlanacak olup, başvuru aşamalarına da tüm detayları ile yer verilecektir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Sultanbeyli Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarında İşkur ile ortak çalışmalar yürüten Sultanbeyli Belediyesi’nin kadrosunda işçi olmak isteyen vatandaşların belediyenin resmi internet sitesi üzerinde yayınlanacak işçi alım ilanlarını takip edip inceleyerek kendilerine uygun olan pozisyon için ikametlerine en yakın İşkur bürolarından başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Yapılan başvuruları olumlu olarak değerlendirilen adayları, İşkur yetkilileri ve Sultanbeyli Belediyesi insan kaynakları yetkililerinin de katılacağı mülakatlara davet ederek ikinci bir elemeye tabi tutmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Güncel Sultanbeyli İş İlanları;

 • Güvenlik Görevlisi
 • Depo Personeli-Eczane Kalfası
 • Ehliyeti Bulunan Muhasebe Elemanı
 • Mutfak Elemanı
 • İmalat Elemanı
 • Depo Elemanı – TPR
 • Sevkiyat ve Montaj Personeli – Sultanbeyli

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de sultanbeyli iş ilanlarına bakabilirsiniz.

12 yorum

 1. Mrh ben fotoğrafçıyım kamera çekimi photoşhop ürün çekim başkan nın faaliyet fotoğraflarını da çekebilirim veya kameraman olarak iş arıyorum belediye bünyesinde görev yapmak mutluluk verir

 2. merhaba ben işsizim iş arıyorum sultanbeylide ikamet etmekteyim özel güvenlik sertifikam var şoförlük te yaparım yardımcı olursanız sevinirim

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*