Taşyapı İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Taşyapı İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Taşyapı İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Taşyapı İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Taşyapı İnşaat 1979 yılında ülkemizde kurulmuştur. Kuruluş amacı lüks konut yapımı olan şirket ilerleyen yıllarda hem altyapı hem de hidroelektrik santralleri alanında da büyük yatırımlar yapmıştır. Şirket, büyüdükçe yurt dışına da yayılmıştır. Dubai, Suudi Arabistan, Umman, Ukrayna, Türkmenistan ve Rusya gibi ülkelerde şubeleri bulunmaktadır. Şirket dünya çapında 18 binden fazla personele istihdam sağlamaktadır.

Taşyapı İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Taşyapı İnşaat İş İlanları

Taşyapı İnşaat, dünya çapında hizmet veren bir şirkettir. Şirketin çok sayıda personeli bulunmaktadır. Şirket, çoğunlukla ağır ve fiziki kuvvet gerektiren alanlarda hizmet vermektedir. Bu yüzden küçük sayılabilecek işler için bile fazla personel istihdam ederek, personellerin sağlığını korumayı hedeflemektedir. Ayrıca bu tür işler genellikle yatılı olmaktadır.

İnşaat Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
14 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Proje Müdürü
Son Başvuru Tarihi
28 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
Elektrik Ustası
Son Başvuru Tarihi
24 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Satın Alma Şefi
Son Başvuru Tarihi
20 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
İnsan Kaynakları Sorumlusu
Son Başvuru Tarihi
16 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…
İnsan Kaynakları Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
09 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa
İnşaat Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
10 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa
Muhasebe Personeli
Son Başvuru Tarihi
09 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
Bursa
Muhasebe Uzmanı
Son Başvuru Tarihi
19 Mayıs 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Avr…
Saha Mühendisi
Son Başvuru Tarihi
02 Haziran 2023
Başvuru Linki
Tıkla
Lokasyon
İstanbul(Asy…

Şirket, personellerinin barınma ve yemek ihtiyaçlarının karşılamaktadır. Personellerinin yatılı olarak kaldığı yerleri de temiz, ferah ve düzenli tutarak daha verimli bir mesai saati geçirilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca işlerin ağırlığından ötürü yüksek maaş ödeyerek rekabetçi piyasada personellerin öncelikli seçimi olmaktadır. Çalışanlarına özel sağlık sigortası ve kaza sigortası gibi yan haklar da sağlamaktadır.

İnşaat alanları dışında genel merkez ve satış ofislerinde de çok sayıda personel istihdam edilmektedir. Genel merkez personellerine servis, yemekhane ve özel sağlık sigortası gibi yan haklar sunulmaktadır. Ayrıca pozisyona göre şirket aracı ve şirket telefonu gibi imkanlarda mevcuttur. Satış ofisi çalışanları ise maaşlarına ek yol ücreti ve yemek kartı haklarına sahiptir. Ayrıca yine maaşlarına ek yüksek oranda satış primi de verilmektedir.

Taşyapı İnşaatta Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

 • İnşaat İşçisi: İnşaat yapılırken gerekli malzemelerin taşınması, demir doğrama, harç karma gibi işlerin yapılmasından sorumludur.
 • Satış Personeli: Yapılan inşaatlar için kurulmuş satış ofisine gelen müşterilere proje hakkında detaylı bilgi verip alım yapmaya teşvik etmekten sorumludur.
 • Muhasebeci: Şirketin mali raporlarının tutulmasından ve maaş hesaplarının yapılması sorumludur.
 • İnsan Kaynakları Uzmanı: Şirket içindeki insan gücü ihtiyacının belirlenmesi ve başvuru yapan adaylar ile görüşmeler yapılmasından sorumludur.

Nasıl Başvurulur?

Taşyapı İnşaata başvurmak için en etkili yöntem şirketin web sitesindeki iş başvuru formunu doldurmaktır. Bu formu doldurmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

 1. http://tasyapiinsaat.com.tr/ adresinden Taşyapı İnşaat web sitesine ulaşın.
 2. Sağ üstte kurumsal butonunun üzerine gelin.
 3. Açılan küçük menüde “İnsan Kaynakları” butonuna tıklayın.
 4. Açılan sayfa iş başvuru formudur. Bu formu doldurun.
 5. Alt kısımda bulunan “Özgeçmişiniz” bölümüne CV’nizi yükleyin. “Gönder” butonuna basarak başvurunuzu tamamlayın.

Taşyapı İnşaat insan kaynakları tarafından CV’niz saklanacaktır. Size uygun açık pozisyon olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Benzer İş İlanları

6 Comments

 1. 33 yıllık beton san opr yurt dışında afganistan ırak lipya türkmenistan gibi ülkelerde calıştım bilgilerinize arzederim.05307347415

 2. Mrh ben Lütfullah 35 yaşındayim 15yildir ekskavatör ve Loder operatörüyüm bünyeniz de yurtdışında çalışmak isterim saygılar 05368366840

 3. EXKAVATOR paletli ve lastikli bekoloder ve loader operatörüyüm kıbrıs yol ve havalimanı projesinde yer aldım yurtdışı projelerinde tekrar çalışmak istiyorum ARZ ederim LEVENT ELVEREN 5063284349

 4. Greyder ve ekskavatör operatörüyüm.ayrıca JCB . kullanırım hepsininde ehliyeti var yıllarca teçrübesi var beni hertürlü imtihana tabi tutabilirsiniz Ben YURTDIŞI şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce .. M T G . inşaat kazakistan Tünelkalıp konut pırojesinde çalıştım…ENKA Rusya. Petrol rafineri projesinde. ENKA .Ukrayna sıpor sıtatyumu ve yol inşaat pırojesinde. POLİMEKS. Türkmenistan konut pırojesi. OTO yol pırojesi.Ve Havaalanı pırojesi olmak üzere yurtdışında . 10 .yıl çalıştım pasaportum hazırdır saygılarımla .K = Maraş..Hüseyin özgül..0506 667 19 40 / 0505 898 27 48

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*