Taşyapı İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Taşyapı İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Taşyapı İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Taşyapı İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Taşyapı İnşaat 1979 yılında ülkemizde kurulmuştur. Kuruluş amacı lüks konut yapımı olan şirket ilerleyen yıllarda hem altyapı hem de hidroelektrik santralleri alanında da büyük yatırımlar yapmıştır. Şirket, büyüdükçe yurt dışına da yayılmıştır. Dubai, Suudi Arabistan, Umman, Ukrayna, Türkmenistan ve Rusya gibi ülkelerde şubeleri bulunmaktadır. Şirket dünya çapında 18 binden fazla personele istihdam sağlamaktadır.

Taşyapı İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Taşyapı İnşaat İş İlanları

Taşyapı İnşaat, dünya çapında hizmet veren bir şirkettir. Şirketin çok sayıda personeli bulunmaktadır. Şirket, çoğunlukla ağır ve fiziki kuvvet gerektiren alanlarda hizmet vermektedir. Bu yüzden küçük sayılabilecek işler için bile fazla personel istihdam ederek, personellerin sağlığını korumayı hedeflemektedir. Ayrıca bu tür işler genellikle yatılı olmaktadır.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Bilgi İşlem Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Tercüman / Çevirmen
İstanbul(Asya)
Başvur
Finans Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
Bursa
Başvur

Şirket, personellerinin barınma ve yemek ihtiyaçlarının karşılamaktadır. Personellerinin yatılı olarak kaldığı yerleri de temiz, ferah ve düzenli tutarak daha verimli bir mesai saati geçirilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca işlerin ağırlığından ötürü yüksek maaş ödeyerek rekabetçi piyasada personellerin öncelikli seçimi olmaktadır. Çalışanlarına özel sağlık sigortası ve kaza sigortası gibi yan haklar da sağlamaktadır.

İnşaat alanları dışında genel merkez ve satış ofislerinde de çok sayıda personel istihdam edilmektedir. Genel merkez personellerine servis, yemekhane ve özel sağlık sigortası gibi yan haklar sunulmaktadır. Ayrıca pozisyona göre şirket aracı ve şirket telefonu gibi imkanlarda mevcuttur. Satış ofisi çalışanları ise maaşlarına ek yol ücreti ve yemek kartı haklarına sahiptir. Ayrıca yine maaşlarına ek yüksek oranda satış primi de verilmektedir.

Taşyapı İnşaatta Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

 • İnşaat İşçisi: İnşaat yapılırken gerekli malzemelerin taşınması, demir doğrama, harç karma gibi işlerin yapılmasından sorumludur.
 • Satış Personeli: Yapılan inşaatlar için kurulmuş satış ofisine gelen müşterilere proje hakkında detaylı bilgi verip alım yapmaya teşvik etmekten sorumludur.
 • Muhasebeci: Şirketin mali raporlarının tutulmasından ve maaş hesaplarının yapılması sorumludur.
 • İnsan Kaynakları Uzmanı: Şirket içindeki insan gücü ihtiyacının belirlenmesi ve başvuru yapan adaylar ile görüşmeler yapılmasından sorumludur.

Nasıl Başvurulur?

Taşyapı İnşaata başvurmak için en etkili yöntem şirketin web sitesindeki iş başvuru formunu doldurmaktır. Bu formu doldurmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterli olacaktır.

 1. http://tasyapiinsaat.com.tr/ adresinden Taşyapı İnşaat web sitesine ulaşın.
 2. Sağ üstte kurumsal butonunun üzerine gelin.
 3. Açılan küçük menüde “İnsan Kaynakları” butonuna tıklayın.
 4. Açılan sayfa iş başvuru formudur. Bu formu doldurun.
 5. Alt kısımda bulunan “Özgeçmişiniz” bölümüne CV’nizi yükleyin. “Gönder” butonuna basarak başvurunuzu tamamlayın.

Taşyapı İnşaat insan kaynakları tarafından CV’niz saklanacaktır. Size uygun açık pozisyon olması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Benzer İş İlanları

6 yorum

 1. EXKAVATOR paletli ve lastikli bekoloder ve loader operatörüyüm kıbrıs yol ve havalimanı projesinde yer aldım yurtdışı projelerinde tekrar çalışmak istiyorum ARZ ederim LEVENT ELVEREN 5063284349

 2. Greyder ve ekskavatör operatörüyüm.ayrıca JCB . kullanırım hepsininde ehliyeti var yıllarca teçrübesi var beni hertürlü imtihana tabi tutabilirsiniz Ben YURTDIŞI şantiyenizde çalışmak istiyorum daha önce .. M T G . inşaat kazakistan Tünelkalıp konut pırojesinde çalıştım…ENKA Rusya. Petrol rafineri projesinde. ENKA .Ukrayna sıpor sıtatyumu ve yol inşaat pırojesinde. POLİMEKS. Türkmenistan konut pırojesi. OTO yol pırojesi.Ve Havaalanı pırojesi olmak üzere yurtdışında . 10 .yıl çalıştım pasaportum hazırdır saygılarımla .K = Maraş..Hüseyin özgül..0506 667 19 40 / 0505 898 27 48

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*