Yapı Merkezi İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Yapı Merkezi İnşaat’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Yapı Merkezi İnşaat bünyesine dahil olup firmaya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir ve Yapı Merkezi İnşaat personel alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda firmanın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Yapı Merkezi İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Yapı Merkezi, 1965 yılında, “insanlara mutluluk ortamı yaratarak hizmet edecek çağdaş yapı projelerini üretmek ve inşaatlarını gerçekleştirmek” amacıyla kurulmuştur. Yapı Merkezi evrensel boyutlu projeler gerçekleştirir; riskleri iyi yöneterek, ürün ve hizmetlerini taahhüt ettiği kalitede, sürede ve öngörülen bütçede tamamlama hedefine daima ulaşır.

Yapı Merkezi İnşaat Personel Alımı

Yapı Merkezi, tüm işlerindeki başarısını sadece sahip olduğu insan potansiyeli ile sağlayabileceğinin ve bu potansiyeli daha da güçlendirdikçe geleceğini sağlam temellere oturtabileceğinin farkındadır. Yapı Merkezi’nde İnsan Kaynakları politikasının temeli, bilgi işleyerek güzeli arayan ve yaratıcılığa yön veren bir kültür yapısının kazandırılması esasına dayandırılmıştır. İnsan Kaynakları uygulamaları bu politika doğrultusunda hayata geçirilmekte ve insan potansiyeline sürekli yatırım yapılmaktadır.

Yapı Merkezi İnşaat İş İlanları

Performans değerlendirmesinde önceden tanımlanmış kriterler doğrultusunda, çalışanların iş performanslarının ölçülmesi; yetkinlik değerlendirmesinde ise çalışan davranışlarının ölçümlenmesi esastır. Her iki değerlendirme sürecinin sonunda; üstün performans gösterenlerin ödüllendirilmesinin yanı sıra yüksek potansiyelli kişilerin tespiti ve gelişim alanlarının belirlenmesi hedeflenir.

Mevcut işlerimizi daha iyi yapabilmek, nitelikli insan gücümüzü kârlılık ve sürdürülebilir rekabet amaçlı gelişim projeleriyle desteklemek ve Grup şirketlerimizin gelecekteki yöneticilerini yetiştirebilmek amacı ile, çalışanlarımızı geliştiririz. En güncel yönetim sistemlerini, trendleri ve iş modellerini, İnsan Kaynakları fonksiyonlarımıza entegre ederek, çalışanlarımızın gelişimlerini sürekli takip ederiz.

Pozisyon – Lokasyon Başvur
Sigorta Takip Yetkilisi
Tanzanya
Başvur
Uzman Planlama Mühendisi
Tanzanya
Başvur
Proje Koordinasyon Uzman Mühendisi
İstanbul(Asya)
Başvur
AR-GE Teşvik Uzmanı
İstanbul(Asya)
Başvur
Muhasebe Yetkilisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Ofis Asistanı
Ankara
Başvur
Kalite Kontrol & Güvence Mühendisi
Tanzanya
Başvur
Atölye Mühendisi
Tanzanya
Başvur
Zayıf Akım Sistem Teknikeri
Çanakkale
Başvur
Uzman Teknik Ofis Mühendisi
Tanzanya
Başvur
Satın Alma Uzman Yardımcısı
İstanbul(Asya)
Başvur
Sistem Mühendisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Proje Mühendisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Senior Tendering Engineer
İstanbul(Asya)
Başvur
Uzman Sinyal Tasarım Mühendisi
İstanbul(Asya)
Başvur
Teknik Ressam
Tanzanya
Başvur
Güzergah Mühendisi
Tanzanya
Başvur
Dış İlişkiler Yetkilisi
Etiyopya
Başvur
Stok Planlama Şefi
Kocaeli
Başvur
Technical Project Manager
İstanbul(Avr.)
Başvur
Signalling Project Engineer
İstanbul(Avr.)
Başvur
Senior S&T Engineer
Etiyopya
Başvur
Saha Uygulama Mühendisi
Bursa
Başvur
Yol Güvenliği Uzmanı
Tanzanya
Başvur
İş Güvenliği ve Çevre Şefi
Tanzanya
Başvur

Benzer İş İlanları

2 yorum

  1. MERHABA TAŞ OCAĞI TAŞ KIRMA MAKINESİ USTASIYIM 30 YILDIR BU İŞİ YAPIYORUM İŞİMDE UZMANIM Bİ ÇOK REFERANS WEREBİLİRİM YURT İÇİ TEKLİFLER ÇOK GELİYOR BEN YAPI MERKEZİYLE İŞİME DEWAM ETMEK İSTİYORUM TERCİHİM YURT DIŞI 0533 547 27 61

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*