İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sincan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Sincan Belediyesi Personel Alımı

Öncelikle istihdam sağlayabilmek için birden fazla faaliyet yürüten Sincan Belediyesi, meslek edindirme kursları çerçevesinde iş başlangıcı için vatandaşlara eğitimler, kurslar ve kursu başarıyla tamamladıkları takdirde kurs bitirme sertifikası veriyor. Bu çalışmalar tamamen İŞKUR ile ortak yürütülen proje kapsamında gerçekleşmekte olup, sertifika sonrası süreçte Sincan Belediyesi personel alımı yapıyor.

Sincan Belediyesi personel alım başvuruları sayesinde işe alındıktan sonraki süreçte kendilerini sürekli geliştirmeye devam eden bireyler, çalıştıkları yere bağlı olmak üzere belirli bir miktarda maaşlarında artış yaşayabiliyor.

Sadece İşkur tarafından yönlendirildikleri iş ile sınırlı kalmayıp, tecrübeli çalışan arayan yerlerin şartlarına bakıldığı zaman verilen maaştaki artışın tecrübeye dayalı olduğu açıkça görülmektedir. Sincan Belediyesi personel alımı için bizim sitemiz dâhil olmak üzere farklı sitelerden yararlanacağınız gibi belediyenin çıkarmış olduğu dergi ve gazetelerden de iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

Sincan Belediyesi Personel Alımı

Sincan Belediyesi İşçi Alımı

İstihdam sıkıntısına sürekli olarak çözüm getirmeye yeni bir şeyler üretmeye çalışan kurumun en büyük destekçisi net olarak bilindiği üzere İşkur’ dur. Meslek edindirme kursları ile vakit kaybetmeyip vasıfsız işçi alımı yapan yerlerde çalışmak istiyorsanız veya bir vasfınız varsa Sincan Belediyesi işçi alımı ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Özellikle yerel yönetimlerde meslek sahibi olmayı ve bu sektörde ilerlemeyi düşünenler için bu noktada devreye İŞKUR girmektedir. İşçi ile işvereni ortak noktada buluşturmak amaçlı hizmet veren İşkur’ da birçok vatandaşa uygun çeşitli pozisyonlar mevcut.

Sincan Belediyesi işçi alımları haricinde vasıflı ya da vasıfsız işçi arayan yerler genellikle fabrikalar başta olmak üzere İşkur’ a hangi şartlarda nasıl bir eleman aradıklarını belirtiyorlar. İş arayan vatandaşlarda hangi alanda tecrübeleri olduğunu, nasıl şekilde bir iş aradıklarını belirterek bilgi alabiliyorlar.

Bunun sonucunda eşleşen iş ve işçi varsa gerekli yönlendirmeler yapılarak istihdam sorunu çözülmeye çalışılıyor. Sincan Belediyesi işçi alımı sırasında bu sıralama ile yardımcı olmaya, vatandaşların sorunlarını çözmeye çalışıyorlar.

Sincan Belediyesi Memur Alımı

Sincan Belediyesi memur alımı nüfusun sürekli artış göstermesinden dolayı biraz daha fazla yapılmaya başlandı. Nüfus artışı yaşanınca haliyle belediyedeki işlerde artış gösteriyor ve akabinde memur sayısı yeterli gelmiyor. Bu nedenle Sincan Belediyesi memur alımları için sürekli yeni kadrolar, pozisyonlar açılarak memur statüsünde istihdam sağlanıyor.

Sincan İş İlanları

Sincan ilçesinde iş bulabilmek için belediye ve İŞKUR dışında gazete ve dergileri takip ederek farklı sektörlerde çalıştırılmak üzere personeller arandığını görebilirsiniz. Ancak Sincan iş ilanları genelde bu kaynaklara göre yani gazete ve dergilere kıyasla özel iş bulma sitelerinde sayıca daha fazla yayınlanmaktadır.

Belirli kriterler üzerine arama yaptığınızda il, ilçe ve tecrübe bilgilerinizi ön planda tutarak aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki Sincan iş ilanları arasından kendinize uygun mesleği de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de sincan iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 Yorum

  1. ali 11 Ekim 2017

    Merhaba 1 cocuk babasiyim b sinif ehliyetim var ne is olursa yaparim ise cok ihtiyacim var ilgilenirseniz cok sevinirim

  2. Can göçmen 10 Aralık 2017

    Sol kol protez %56 engelliyim vasıf olarak bahçıvanlık sertifikam ve bilgim var. Evli ve iki çocuk babasıyım. Temizlik ve diğer işleri de yaparım. Meydancı olsun getir götür olsun. Yardımcı olursanız duacı olurum. 05434707534

  3. HAKAN SÖKEL 18 Nisan 2018

    Merabalar 35 yaşında 2 çocuk babasıyım E+G sınıfı ehliyet src2 src4 piskoteknik belgelerine sahibim her türlü ara ç kullanabilirim ankara içinde çalışabileceğim bir iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim 2 yıl sgk da özel şirkette makam şöförlüğü yaptım 0537 482 99 61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir