İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sincan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2020

Sincan Belediyesi Personel Alımı

1956 yılında bucak merkezi haline getirilen ve aynı yıl belediye teşkilatı kurulan Sincan, 1983 yılında ilçe statüsünü almıştır.

İlçe halkının ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak, sosyal ve kültürel değerlere önem vererek kaliteli hizmet sunmak hedefinde olan Sincan Belediyesi, yatırımlarına bu hedef doğrultusunda ağırlık vermektedir.

Yatırım alanları ve mevcut birimlerinde zaman zaman personel açığı oluşan kurum, bu açığı gidermek amacıyla personel alımı yapmaktadır. Yatırımların yoğunluğu ve geleceğe yönelik projeler dikkate alındığında kurumun kısa süre içerisinde çok sayıda deneyimli/deneyimsiz personel alımı yapacağı öngörülmektedir.

Sincan Belediyesi Personel Alımı

Sincan Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosuna çok sayıda işçi alımı yapması beklenen ve bu işçileri sözleşmeli işçi olarak istihdam edeceği öngörülen Sincan Belediyesi’nin zabıta birimi başta olmak üzere temizlik işleri, destek hizmetleri, park ve bahçeler, insan kaynakları gibi birimlerde de ihtiyaç duyduğu personelleri istihdam etmesi beklenmektedir.

Bu personellere hali hazırda çalışan personelleri gibi gerekli sosyal hakları sağlayacak olan Sincan Belediyesi, ilçenin istihdamına ciddi anlamda katkı sağlamaktadır.

Sincan Belediyesi Memur Alımı

Sincan Belediyesi memur alımı nüfusun sürekli artış göstermesinden dolayı biraz daha fazla yapılmaya başlandı. Nüfus artışı yaşanınca haliyle belediyedeki işlerde artış gösteriyor ve akabinde memur sayısı yeterli gelmiyor. Bu nedenle Sincan Belediyesi memur alımları için sürekli yeni kadrolar, pozisyonlar açılarak memur statüsünde istihdam sağlanıyor.

Sincan Belediyesi İş İlanları

Sincan belediyesi, altyapı, içme suyu, yol ve park bahçe çalışmalarıyla şehrin adeta bütün alanlarına uzanan kalıcı bir inşa faaliyeti gerçekleştirerek, temizlikte, ulaşımda, kentsel estetikte Sincan’ın standartlarını yükseltmeye çalışmaktadır.

Faaliyet gösterdiği bu geniş yelpazede ihtiyaç duyduğu personelleri istihdam etmek üzere resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendiren kurum, bu ilan ile aynı zamanda açık kadroları ve bu kadrolarda çalışacak olan personellerde aranacak nitelikleri de detaylı bir şekilde açıklamaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Sincan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kadrosuna çeşitli niteliklerde işçi alımı yapacak olan Sincan Belediyesi, bu bağlamda İşkur yetkilileri ile görüşerek personel alımlarının İşkur ortaklığı ile yapılmasını kararlaştırmıştır.

Buna bağlı olarak Sincan Belediyesi kadrosunda çalışmak isteyen vatandaşların kurumun resmi internet sitesi üzerinde iş ilanlarının yayınlanmasıyla birlikte İşkur bürolarına giderek uygun oldukları birime göre iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Sincan İş İlanları

Sincan ilçesinde iş bulabilmek için belediye ve İŞKUR dışında gazete ve dergileri takip ederek farklı sektörlerde çalıştırılmak üzere personeller arandığını görebilirsiniz. Ancak Sincan iş ilanları genelde bu kaynaklara göre yani gazete ve dergilere kıyasla özel iş bulma sitelerinde sayıca daha fazla yayınlanmaktadır.

Belirli kriterler üzerine arama yaptığınızda il, ilçe ve tecrübe bilgilerinizi ön planda tutarak aramanızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki Sincan iş ilanları arasından kendinize uygun mesleği de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Güncel Sincan iş ilanları

 • Depo Elemanı
 • Bakım Onarım Teknisyeni
 • Ön Muhasebe Elemanı
 • 4 Dünya Halk Pazarı Mağaza Satış Personeli
 • Aşçıbaşı

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de sincan iş ilanlarına bakabilirsiniz.

3 Yorum

 1. ali 11 Ekim 2017

  Merhaba 1 cocuk babasiyim b sinif ehliyetim var ne is olursa yaparim ise cok ihtiyacim var ilgilenirseniz cok sevinirim

 2. Can göçmen 10 Aralık 2017

  Sol kol protez %56 engelliyim vasıf olarak bahçıvanlık sertifikam ve bilgim var. Evli ve iki çocuk babasıyım. Temizlik ve diğer işleri de yaparım. Meydancı olsun getir götür olsun. Yardımcı olursanız duacı olurum. 05434707534

 3. HAKAN SÖKEL 18 Nisan 2018

  Merabalar 35 yaşında 2 çocuk babasıyım E+G sınıfı ehliyet src2 src4 piskoteknik belgelerine sahibim her türlü ara ç kullanabilirim ankara içinde çalışabileceğim bir iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim 2 yıl sgk da özel şirkette makam şöförlüğü yaptım 0537 482 99 61

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir