Kozan Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2022

Kozan Belediyesi Personel Alımı

Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve 1926 yılına kadar il statüsünde olan Kozan, bu tarihten itibaren ilçe statüsüne alınmıştır.

Kozan Belediyesi, etkin ve verimli hizme­ti güler yüzle sunan, hemşerilerini ortak Kozan kimliği altında birleştiren, kent halkının sosyal, ekonomik, kültürel ihtiyaçlarını çağdaş, vatandaş odaklı ve katılımcı belediyecilik anlayışı ile karşılayan bir belediye olmak hedefiyle faaliyetlerini sürdürdüğünü belirtmektedir.

Bu hedef doğrultusunda projeler geliştirerek bu projeleri hayata geçiren kurum, sosyal yardımlaşma, zabıta müdürlüğü, kültür ve sosyal işler gibi birimleri başta olmak üzere birçok birimde personel alımı yapacak.

Kozan Belediyesi Personel Alımı

Kozan Belediyesi İşçi Alımı

Kozan Belediyesi’nin son dönemlerde kadrosuna dâhil ettiği personellerde olduğu gibi, yakın zamanda alacağı tahmin edilen personelleri de sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi statüsüyle kadrolandıracağı ve bu şartlar dâhilinde sosyal haklar sağlayacağı tahmin edilmektedir.

Ayrıca maaşlar konusunda ise net bir açıklama yapmaktan kaçınan kurumda çalışanların asgari ücretin üzerinde maaş aldıkları da bilinmektedir.

Kozan Belediyesi Memur Alımı

En zor başvuru şartları, tahmin edilebileceği gibi genellikle Kozan Belediyesi memur alımı için geçerli olmaktadır. Memur kadrolarına yönelik alımlarda çoğu zaman belirli bir eğitim kurumunun, belirli bir branşından mezun olmak şartı koyulabilmektedir. Kimi zaman ise “genel” düzeydeki memurların alımlarında, sadece lise eğitim düzeyinden mezun olmak yeterli olmaktadır.

Daha önce de belirttiğimiz üzere, Kozan Belediyesi memur alımları başvuru koşulları tamamen değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle belediye bünyesinde açılan ilanların kesin olarak başvuru şartlarını ifade edebilmemiz için ilgili ilanların yayınlanması gerekmektedir. Memur adayları, Personelalimi.gen.tr’nin anlık haberlerini ve sosyal medya paylaşımlarını takip ederek, kurumun duyularından anında haberdar olabilirler…

Kozan Belediyesi İş İlanları

Kentsel gelişim, değişim ve yaşam kalitesini sürekli arttıran, yerel kalkınmada öncü bir belediye olma vizyonunu benimseyen Kozan Belediyesi’nin insan kaynakları birimi tarafından personel alımları ile ilgili yapılan çalışmalarının tamamlanması sonucu detaylar belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanmaktadır.

Bugüne kadar personel alımlarında genellikle çalışanlarının Kozan nüfusuna kayıtlı olmalarına özen gösteren kurum, ayrıca kurum ilkelerine bağlı kalabilecek genç ve dinamik adaylara personel değerlendirme aşamasında öncelik tanımaktadır.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

  • Zabıta
  • Temizlik İşleri Görevlisi
  • Şoför
  • Güvenlik
  • Park ve Bahçe İşçisi
  • İşçi
  • Memur
  • Arşivci
  • İtfaiye eri

Kozan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımı yapacağı zaman genellikle internet sitesi üzerinden duyuru yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendiren Kozan Belediyesi’nde çalışmak isteyenlerin belediyenin resmi internet sitesinde yayınlanacak olan iş başvuru formunu doldurmaları ya da Kozan Belediyesi insan kaynakları birimine giderek özgeçmişleri ile birlikte ön başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuru değerlendirmesi olumlu olan adaylar belediyenin internet sitesi üzerinden ilan edilmekte ve belediyenin personel alımı yapılacak olan ilgili kurumuna mülakat için davet edilmektedir.

Bilgi için tıklayın.

Kozan İş İlanları

Kozan iş ilanları sayesinde aradığınız işi anında bulabilirsiniz. Sadece güncel olarak yayınlanan iş ilanları arasında, sahip olduğunuz niteliklere uygun ilanları bularak, başvuru tarihlerinde başvurunuzu gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.

Kozan iş ilanları arasında hem belediye alımları, hem de genel özel sektör personel alımları bulunmaktadır. Dolayısıyla kadın, erkek, farklı yaş grupları ve eğitim düzeylerindeki tüm adaylar bu duyuları inceleyerek, kendileri için en uygun ilanı bulabilirler.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de kozan iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 Comment

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*