Çukurova Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Çukurova Belediyesi Personel Alımı

Çukurova Belediyesi, 2008 yılında Seyhan ilçesinin Çukurova ve Seyhan olarak ikiye bölünmesi kararı sonrasında belediye statüsüne kavuşmuştur.

Hizmette kalite, sürdürülebilirlik ve kalıcılığı ön planda tutan ve bu bağlamda faaliyetlerini sürdüren Çukurova Belediyesi’nin, kadın ve aile hizmetleri, zabıta ve güvenlik, temizlik işleri, insan kaynakları ve eğitim müdürlüğü birimleri başta olmak üzere yeni proje alanları ve mevcut birimlerinde istihdam etmek üzere çok sayıda deneyimli/ deneyimsiz personel alımı yapacağı tahmin edilmektedir.

Çukurova Belediyesi, kadrosuna alacağı personellerinin genellikle genç, dinamik, takım çalışmasına yatkın,  erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmalarını tercih etmektedir.

Çukurova Belediyesi Personel Alımı

Çukurova Belediyesi İşçi Alımı

Personel alımı aşamasında en çok kadroyu işçi alımı yapmak üzere belirleyen Çukurova Belediyesi, bünyesindeki işçileri genellikle temizlik işleri ve destek hizmetleri birimlerinde istihdam etmektedir.

Bu işçileri sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak istihdam eden kurum, bütün personellerinde olduğu gibi işçi statüsüyle çalışan personellerine de hafta içi 08.00 ile 17.00 saatleri arasında mesai uygulamakta ve bu mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan personellerine maaşlarına ek olarak fazla mesai ücreti ödemektedir.

Çukurova Belediyesi Memur Alımı

Çukurova Belediyesi sözleşmeli memur alımları yaparak, memur olmayı bekleyen adaylara istihdam sağlamaktadır. Kurumun kimi kadroları için KPSS’ye girmiş olmak ve belirli bir düzeyde puan almak zorunluyken, kimi kadrolarına ise sınavsız alım yapmaktadır.

Bu nedenle Çukurova Belediyesi memur alımı başvuruları için belediyenin sitesi düzenli kontrol edilmelidir. Söz konusu ilanlar, “Duyurular” bölümünde yayınlanmaktadır.

Memur alımı için hangi şartların gerektiğini öğrenmek isterseniz, kurumun daha önceki ilanlarını inceleyebilirsiniz. Böylelikle şartlar hakkında bilgi edinebilir ve bu kriterleri sağlamak için gerekli belgeleri şimdiden temin edebilirsiniz.

Çukurova Belediyesi İş İlanları

Çukurova’yı kalkındırmak adına altyapı, üstyapı, çevre, ulaşım, eğitim, sağlık, spor ve kentleşme gibi çok çeşitli alanlarında yatırımlar yapan kurum, bu yatırımları tamamlamak ve sürdürülebilir olmasını sağlamak adına zaman zaman personel alımı yapmaktadır.

Makale Yazarak Para KazanmakÇukurova Belediyesi, birimlerindeki açık pozisyonları, kadrosuna alacağı personellerde istediği nitelikleri internet sitesi üzerinden yayınladığı bir duyuru ile detaylı bir şekilde açıklayarak iş ilanları yayınlamakta ve bütün vatandaşlarını bilgilendirmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Çukurova Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İşçi alım süreçlerinde bünyesinde çalışmak isteyen işçi adaylarından öncelikle internet sitesi üzerinden yayınlayacağı iş başvuru formunu doldurmalarını ya da insan kaynakları birimine cv bırakmalarını isteyen Çukurova Belediyesi, bu başvuruları büyük bir titizlikle incelemekte ve kurum kriterlerine uygun gördüğü adayları mülakata çağırmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Çukurova İş İlanları

Çukurova iş ilanları hem belediyenin iş ilanlarını takip eden, hem de özel sektördeki alımlarla ilgilenen vatandaşlar için güncel olarak yayınlanmaktadır. Web sitemiz üzerinden sizlere sunulan bu ilanlara, çeşitli kariyer siteleri üzerinden de ulaşabilir ve başvurunuzu online bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru yapacak adayların ilan detaylarını dikkatlice incelemesi gerekmektedir. Çünkü ilana özel aranan kriterler, alınacak olan personel sayısı, sağlanacak imkanlar ve başvuru tarihleri ilanların detaylarında yer almaktadır. Çukurova iş ilanları için başvuru belgelerinizin eksiz olmasına ve göndereceğinin CV’nin güçlü olmasına özen gösteriniz.

Aksi halde, başvuru tarihi geçiren ya da belgeleri eksik yollayan adayların bir şansı bulunmamaktadır. Bu adaylar farklı iş ilanlarını değerlendirmek durumunda kalacaktırlar. “Acil iş lazım” diyen vatandaşlarımızın, web sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takipte kalmalarını öneririz…

Güncel Çukurova iş ilanları

 • Hemşire
 • Bilgisayar Öğretmeni
 • Bölge Görsel Düzenleme Uzmanı – Çukurova

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de çukurova iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*