Pendik Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021


Pendik Belediyesi Personel Alımı

Pendik Belediyesi Personel Alımı

1987 yılında düzenlenen belediyecilik kanunu kapsamında Kartal’dan ayrılarak ilçe statüsünü alan Pendik, bu gelişmenin ardından belediyecilik faaliyetlerinde büyük gelişme göstermiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarıyla, özel sektörle işbirliği içerisinde alt ve üstyapı çalışmalarını tamamlayarak, ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif anlamda projeleri bir bir hayata geçirerek Pendik’i hak ettiği gelişmişlik seviyesine getirme hedefinde olan Pendik Belediyesi, bu amacına daha kısa sürede ulaşmak adına kadrosuna yeni personel alımı yapmaya hazırlanmaktadır.

Pendik Belediyesi Personel Alımı

Pendik Belediyesi İşçi Alımı

Kadrosunda memur pozisyonundan çok işçi pozisyonunda çalışabilecek elemanlara ihtiyaç duyan Pendik Belediyesi’nin özellikle destek hizmetleri, zabıta ve temizlik işleri birimde çalışacak personellere ihtiyaç duyduğu, bu pozisyonlarda çalışacak personelleri için hafta içi 08.30 ile 17.30 arasında mesai uyguladığı, ayrıca herhangi bir nedenle mesai saatleri dışında çalışmak durumunda kalan işçilerine ek mesai ücreti ödediği de bilinmektedir.

Pendik Belediyesi Memur Alımı

Belediye bünyesinde memur alımları kadrolu yada sözleşmeli olarak yapılabilmektedir. Belediye içerisinde yada sadece faaliyet alanlarında uzun yada kısa dönemlik memur alımları gerçekleştirilebilmektedir.

Eskiden KPSS ile gerçekleştirilen Belediye memur alımları artık Belediye’nin özel değerlendirmesi ile mümkün olmaktadır. Bu bağlamda istenilen şartlar değişkenlik gösterebilmektedir. Memur alımlarında eğitim düzeyi önemli olabilmektedir.

Fakat çoğu zaman, belediye bünyesinde farklı eğitim düzeyleri için memurluk kadroları olabilmektedir. Dolayısıyla Pendik Belediyesi memur alımı ilanlarını güncel olarak takip ederek, daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Pendik Belediyesi İş İlanları

Modern çehre ve doğasıyla yaşanabilir bir şehir olmanın yanı sıra ilçe istihdamına olduğu gibi ülke istihdamına büyük katkı sağlayan Pendik Belediyesi, yakın zaman içerisinde kadrosuna alacağı personelleri için resmi internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacak.

Kadrosunda çalışmak isteyen vatandaşlarına personel alımı yapacağını genellikle internet sitesi üzerinden yayınladığı iş ilanı ile duyuran kurum, bu iş ilanlarında konu ile ilgili tüm detaylara yer vermektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Pendik Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pendik Belediyesi bünyesinde kadrolu memur olmak isteyenlerin KPSS’den yeterli puanı almış olmaları ve ÖSYM tarafından uygun olan birime yerleştirilmiş olmaları gerekmektedir. Sözleşmeli işçi ya da taşeron işçi olarak belediye bünyesinde çalışmak isteyenlerin ise belediyenin resmi internet sitesini takip ederek yayınlayacağı iş ilanlarını incelemeleri ve kendilerine uygun gördükleri birimler için iş başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Belediyenin insan kaynakları birimi tarafından incelenecek olan başvurulardan kurum kriterlerine uygun olan başvuru sahipleri mülakata tabi tutulacak ve mülakatı başarı ile tamamlamaları halinde işe alım süreçleri başlatılacaktır.

Bilgi için tıklayın.

Pendik İş İlanları

Gelişen bir ilçe Pendik’te iş olanakları da artmaktadır. İş arayan vatandaşların Pendik sınırları içerisinde bulabilecekleri farklı iş kolları bulunmaktadır. Belediye bünyesinde yada özel şirketler bünyesinde talep edilen iş gücünden haberdar olmak için Pendik iş ilanları işkur üzerinden ve Belediye resmi web sitesi üzerinden güncel bir şekilde takip edilmelidir.

Bu sayede sahip olunan vasıflar doğrultusunda uygun iş gücü ilanları için başvuruda bulunulabilir. Pendik Belediyesi personel alımı ve ilçedeki özel sektör firmalarına ait iş ilanları için web sitemizi sosyal medya hesapları üzerinden takip etmenizi öneririz!

 • Yeşilay Havalandırma / Ön Muhasebe Elemanı
 • URSA Gemicilik Bakım Onarım Ter.San Tic A.Ş / Bordro Personeli-Puantör
 • Asimo Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi / Özel Güvenlik
 • Cinar Emlak / Emlak Satış Danışmanı
 • Tek Tartı A. Ş / Sekreter / Ön Muhasebe Elemanı
 • Minik Melekler Anaokulu / Anaokulu Öğretmeni
 • Prof. Dr. Muhammet Tayyip Okiç Aihl / Temizlik Görevlisi

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de pendik iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*