Polatlı Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Polatlı Belediyesi Personel Alımı

İnsan yerleşiminin bilinen en eski tarihi MÖ. 3000 yıllarına kadar dayandığı Polatlı, 1 Ağustos 1926 tarihinde ilçe statüsüne kavuşmuştur.

Kurulduğu günden bu yana halkın geçimini sağladığı ekonomik faaliyet olarak tarım ile ön plana çıkan Polatlı’da ekonomik faaliyetleri çeşitlendirmek isteyen belediye yetkilileri, yatırımlarına bu alanlarda yoğunluk vermektedir.

Konumu sebebiyle birçok ulaşım yolunun geçiş güzergâhında olmasının bir avantaj oluşturduğu Polatlı’da belediyenin akılcı yatırımları sayesinde zamanla sanayi ve hizmet sektörleri de gelişme göstermiştir.

Bu gelişmeleri sürdürülebilir kılmak ve vatandaşlarının memnuniyetini arttırmak isteyen kurum, bu amaçla kısa süre içerisinde personel alımı yapmayı planlamaktadır.

Polatlı Belediyesi Personel Alımı

Polatlı Belediyesi İşçi Alımı

Son dönemlerde olduğu gibi kadrosuna alacağı personeller arasında en çok sayıyı işçi alımına ayıracağı tahmin edilen Polatlı Belediyesi’nin kadrosuna alacağı işçileri sözleşmeli işçi ya da kuruma bağlı taşeron şirketler üzerinden olmak üzere taşeron işçi olarak istihdam edeceği düşünülmektedir.

Personel adayları için en çok merak edilen bir hususa açıklık getirmek gerekirse belediye bünyesine taşeron ya da sözleşmeli olarak alınan personellere belediye tarafından genellikle aynı sosyal haklar sağlandığı ve bütün işçilerin aynı mesai saatleri arasında hizmet verdiği bilinmektedir.

Polatlı Belediyesi Memur Alımı

Belediye iş başvurusu için ilgili kanuna göre “memur” statüsünde açılan ilanları değerlendirebilirsiniz. Polatlı Belediyesi memur alımı yapacağı zaman resmi web sitesi aracılığıyla bunu vatandaşlara duyurmaktadır. Eğer belirli bir kariyer hedefiniz varsa ve kamu kurum kuruluşlarında görev almak istiyorsanız, belediyenin sunmuş olduğu iş olanaklarını takip etmelisiniz.

Polatlı Belediyesi memur alımları genel olarak kurum içi belirli görevlerde çalıştırılmak üzere yapılmaktadır. Bu nedenle belediyede temizlik görevlisi ya da eski bilinen ismi ile odacı olmak istiyorsanız, memur ilanlarına değil işçi alımlarına başvuru yapmalısınız.

Kamu personeli memur alımlarına düzenleme getirilmesinden bu yana “beden işçisi” olarak nitelendirilen temizlik görevlisi gibi alımları çoğunlukla taşeronlara devredildi.

Polatlı Belediyesi İş İlanları

Kadrosuna alacağı personeller ile ilgili internet sitesinden duyuru niteliğinde iş ilanı yayınlayarak vatandaşlarını bilgilendiren Polatlı Belediyesi’nin yakın zamanda kadrosuna alacağı personeller için de yine internet sitesi üzerinden iş ilanı yayınlayacağı öngörülmektedir.

Belediyede Çalışılabilecek Pozisyonlar

 • Zabıta
 • Temizlik İşleri Görevlisi
 • Şoför
 • Güvenlik
 • Park ve Bahçe İşçisi
 • İşçi
 • Memur
 • Arşivci
 • İtfaiye eri

Polatlı Belediyesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Polatlı Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen ve Polatlı’da ikamet etmekte olan vatandaşların, belediyenin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanacak olan iş ilanlarını takip etmeleri ve çalışmak istediği birim için kadro açılınca iş başvuru formunu eksiksiz doldurarak ön başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Bütün başvuruların Polatlı Belediyesi insan kaynakları birimi tarafından değerlendirilmesi sonucu aranan kriterlere uygun olan adaylara geri dönüş sağlanmakta ve mülakat için belediyenin ilgili birimine çağrılmaktadır.

Bilgi için tıklayın.

Polatlı İş İlanları

İlçe, sanayi alanında geliştirdiği için pek çok türden fabrika, özel işletme ve şahıs firmaları bulunmaktadır. Bu nedenle sadece devlet kurumunda değil Polatlı iş ilanları diye araştırma yaptığınızda, karşınıza çıkan bütün özel sektör kuruluşlarında da çalışma şansına sahipsiniz.

Güncel Polatlı iş ilanlarını web sitemiz aracılığıyla da ulaşabilir, açık pozisyonlara başvuru yaparak, yetenekleriniz doğrultusunda meslek sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca Ankara merkez ilçelerinde ikamet etme şansınız varsa Esenboğa Havalimanı iş ilanlarını da değerlendirebilirsiniz. Hava alanına dair ilanlara, çeşitli kariyer siteleri üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Güncel Polatlı iş ilanları

 • POLATLI TURKCELL İLETİŞİM DANIŞMANI
 • Kasiyer – Polatlı Kartaltepe AVM
 • Pide Ustası – Polatlı Kartaltepe AVM
 • Mutfak Ekip Üyesi – Polatlı Kartaltepe AVM

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de polatlı iş ilanlarına bakabilirsiniz.

1 yorum

 1. Ben ennur karabulut lisesinden mezun oldum eskişehir emekte yaşamaktayım güleryüzlü bir karaktere sahibim %57 hafif mental olan bir kızım bana uygun bir iş var mı saygılarımla 05305541924

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*