İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Osmangazi Belediyesi Personel Alımı ve İş İlanları 2019

Osmangazi Belediyesi Personel Alımı

Belediyeler, garanti iş sağlayan kurumlar arasında üst sıralarda gelmektedirler. Belediyelerde genel istihdam kuralı iki taraflı olduğu için bu kurumun bünyesinde memur ya da işçi olarak göre yapabilirsiniz. Osmangazi Belediyesi personel alımı 2017 yılında da devam edeceği için kurumun alımlarına yönelik detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Osmangazi Belediyesi çeşitli dallarda olmak üzere büyük bir alana hizmet vermekte olan yerel bir yönetimdir. Kurum, gelişmiş hizmet potansiyeli nedeniyle çok sayıda işçiye ve memura ihtiyaç duymaktadır. Belediyenin alım geçmişine bakıldığında civar belediyelere göre daha sık alım yaptığı gözlenmektedir.

Osmangazi Belediyesi personel alımları ile ilgili talepler devamlı olmaktadır. Ancak kurum bünyesinde görev almanız için ilk olarak başvuruları zamanında değerlendirmeniz gerekmektedir. Yığılmalardan etkilenmeden şartların tamamını taşıyacak belgelerle hemen ilana başvurmanız faydalı olacaktır.

Osmangazi Belediyesi Personel Alımı

Osmangazi Belediyesi İşçi Alımı

Belediye bu yıl içerisindeki işçi alımlarına kısa bir ara vermiştir. Kısa bir ara verilmesinin sebebi ise yetkililerin yaptığı açıklamaya göre yeni çalışma pozisyonları açılacak olmasıdır. Bu pozisyonlardan hemen faydalanmak için Osmangazi Belediyesi işçi alımı başvuruları takip edilmeli ve ilgili tarih aralığında mutlaka müracaat gerçekleştirilmelidir.

Osmangazi Belediyesi işçi alımları ile ilgili duyularını resmi sayfası üzerinden ilan etmektedir. Anlık olarak takibini sağlayabileceğiniz link aşağıda paylaşılmıştır.  http://www.osmangazi.bel.tr/tr/haberler/duyurular?page=4

İşçiler kamu personeli olarak sayılmaz ve devlet güvencesi altına girmezler. Bu hakları belediyelerde işçi olarak çalışıp kazanmak için aynı yerde hiçbir sorun yaşamadan ve sallantılardan etkilenmeden belirli bir dönem çalışmaya devam etmeniz gerekir. Bunun yanında eğer İŞKUR üyesi iseniz Osmangazi Belediyesi’nin İŞKUR ile olan protokolünden faydalanabilirsiniz. Bunun içinde kişisel bilgilerinizle aşağıdaki link üzerinden giriş yapmanız gerekiyor.

http://insankaynak.osmangazi.bel.tr/KullaniciGirisi.aspx

Osmangazi Belediyesi Memur Alımı

Osmangazi Belediyesi memur alımı kurumun bünyesinde çok sıklıkla yapılmamaktadır. Yerel halk arasından tercih edilen memurların, prosedürleri neticesinde çalışma yılları uzun tutulduğu için kadro açılmasına engel oluyorlar. Kadro açılmasına karşın belirtelim ki; belediyeler alımları genellikle KPSS puanına göre yapmaktadır. Bu nedenle aldığınız KPSS puanı seçimlerde üst sıralara çıkmanızda en büyük etkendir.

Pozisyonun iş olanakları konusunda size olan uyumluluğu da büyük önem taşımaktadır. Memur alınacak pozisyon ilan detaylarında görülmektedir. Osmangazi Belediyesi memur alımları için sitemizi, sosyal medya hesaplarımızı ve yukarıda verdiğimizi duyuru panelini takip edebilirsiniz. Osmangazi Belediyesi personel alımı.

Osmangazi İş İlanları

Osmangazi iş ilanları verildikten sonra en kısa sürede başvuru yapmanız gereken duyurulardır. Çünkü Bursa’nın en büyük ilçelerinden biri olan Osmangazi’de işçi ya da personel alımları hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Buna bağlı olarak başvurusu süresi dolmuş ilanlar için yapılan müracaatlar kabul edilmemektedir.

Henüz yeni açılan Osmangazi iş ilanları için ise fazla zaman kaybetmeden başvuru yapmanızı öneriyoruz. Böylelikle daha hızlı davranabilir ve alınma olasılığınızı arttırabilirsiniz. Bu özellikle de, özel şirketlerin açtığı ilanlarda geçerli bir durumdur.

Ek olarak KariyerYenibiriş ve SecretCV sitelerinden de osmangazi iş ilanlarına bakabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir